Wiosenne nowości!

                        

W ostatnich miesiącach oferta C4i powiększyła się o wiele nowych urządzeń do zastosowań instalacyjnych, w kinie domowym, Digital Signage czy eventach. 
Polecamy nowe extendery bezprzewodowe EZCast obsługujące 4K oraz najnowsze mini PC Windows i Android. Nowością są kable HDMI 2.0, 18Gb/s gwarantujące przesył 4K 4:4:4 do 30m, i adaptery-stacje dokujące USB-C. Poszerzyliśmy również ofertę o najnowsze nagrywarki HDR, konwertery audio HDCVT i skalery oraz wideo procesory firmy VDwall.

Zapraszamy!


Czytaj więcej: Wiosenne nowości!

Scansonic I-100BT oraz D-100BT - tunery cyfrowego radia z funkcją Bluetooth

                        

C4i wprowadza na polski rynek dwa tunery radia cyfrowego duńskiej marki Scansonic – modele I-100BT oraz D-100BT. To łatwe w obsłudze urządzenia, które podłączone do klasycznego wzmacniacza stereo lub aktywnych głośników pozwolą rozbudować posiadany system audio o nowoczesne funkcje multimedialne. Każdy zestaw stereo, podłączony standardowym przewodem do nowego tunera Scansonic, zyska dostęp do rozgłośni internetowych oraz cyfrowego radia DAB+ z FM, które do tej pory stanowiły wyróżnik wielokrotnie droższych amplitunerów. Adaptery Scansonic posiadają dodatkowo wbudowany odbiornik Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych lub komputera.

Czytaj więcej: Scansonic I-100BT oraz D-100BT - tunery cyfrowego radia z funkcją Bluetooth

Minix Neo U9-H

F210U fron wiekszy

                            

Najnowszy Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit, obsługą serwisów VOD i zgodnością z DRM Widevine w wysokiej jakości. Następca popularnego modelu Minixa Neo U1.

Czytaj więcej: Minix Neo U9-H

Minix Neo-C Niezawodny adapter USB-C

 neo c main Firma C4i wprowadza na rynek Minix Neo-C jeden z najbardziej zaawansowanych i niezawodnych adapterów USB-C. Niemal wszystkie najnowsze komputery osobiste, telefony i tablety wyposażone są w nowy standard złącza USB. Adapter typu multiport pozwoli w prosty sposób rozszerzyć funkcjonalność każdego urządzenia i sprawdzi się najbardziej w modelach, w których producenci ograniczyli liczbę interfejsów do pojedynczego portu USB-C.

Czytaj więcej: Minix Neo-C Niezawodny adapter USB-C

Zidoo X8

F210U fron wiekszy

                            

Cztery funkcje w jednym urządzeniu i jeszcze niższa cena - zaawansowany odtwarzacz multimedialny Android 6.0+ KODI 16.1, enkoder sieciowych strumieni wideo, serwer NAS i nagrywarka HDMI i cena tylko 589 zł brutto, wersja set top box 619 zł brutto.

Czytaj więcej: Zidoo X8

HiMedia H8 Octa Plus

F210U fron wiekszy

                                                           

C4i wprowadza na polski rynek odświeżoną wersję multimedialnego TV BOX firmy HiMedia - model H8 Octa Plus. To nowa edycja jednego z najpopularniejszych w ostatnim roku odtwarzaczy Android opartego na 8-rdzeniowym procesorze. W tegorocznym modelu producent zwiększył m.in. parametry pracy w sieci dzięki zastosowaniu przewodowej karty sieciowej o prędkości do 1 Gibabit, dwuzakresowego WiFi AC oraz Bluethooth 4.0.

Czytaj więcej: HiMedia H8 Octa Plus

Zidoo X9s - Cztery funkcje w jednym urządzeniu!

F210U fron wiekszy

                                                           

Nowość w ofercie C4i - rewelacyjny Zidoo X9s! Jest to urządzenie typu Android TV Box oferujące szeroki wachlarz możliwości łącząc w sobie funkcje nawet czterech urządzeń, w tym odtwarzacza 4K Ultra HD z HDR 10bit, nagrywarki każdego podłączonego źródła HDMI, enkodera sieciowego z możłiwością streamingu oraz lokalnego dysku NAS.

Czytaj więcej: Zidoo X9s - Cztery funkcje w jednym urządzeniu!

Nowości Styczniowe w C4i!

Wraz z nowym rokiem w ofercie C4i pojawiły się nowe rewelacyjne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w niejednej profesjonalnej czy stricte konsumenckiej instalacji. Nowe lub odświeżone marki w ofercie C4i, jak FXN czy rewelacyjne Zidoo oraz najnowsze produkty naszych stałych dostawców, w tym min. HDCVT, Matrix, Startech czy Pipo. Zapraszamy serdecznie!

Czytaj więcej: Nowości Styczniowe w C4i!

GDA F210U - bezwentylatorowy mini PC Cherry Trail 2G

F210U fron wiekszy

                                                           

Najnowszy minikomputer w ofercie C4i - GDA F210U. Na urządzeniu można zainstalować zarówno system Windows 10, jak i Linux (dystrybucja Ubuntu, wersja dedykowana dla procesora pracującego w urządzeniu) lub Android 5.1. To niespotykane dotąd połączenie możliwości pozwala na szereg zastosowań urządzenia − od klasycznego komputera typu desktop z minimalnym poborem mocy, poprzez uniwersalny player Digital Signage oraz set top box / HTPC wraz z rewelacyjnym odtwarzaczem plików audio flac 24bity i DSD, aż po odtwarzacz wideo obsługujący pliki w jakości do 4k@30Hz.

Czytaj więcej: GDA F210U - bezwentylatorowy mini PC Cherry Trail 2G

Nowe extendery USB w ofercie C4i!

lan 0210

                                                           

Nowe extendery od C4i, dzięki którym w prosty sposób  możemy przedłużyć sygnał USB nawet do 150 metrów. Używając do tego standardowego kabla CAT5e/6 czyli popularnej skrętki. W ofercie mamy 4 nowe extendery o różnych właściwościach, specyfikacjiach oraz cenach. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni extender do swoich potrzeb. 

Czytaj więcej: Nowe extendery USB w ofercie C4i!