Zidoo X8

F210U fron wiekszy

                            

Cztery funkcje w jednym urządzeniu i jeszcze niższa cena - zaawansowany odtwarzacz multimedialny Android 6.0+ KODI 16.1, enkoder sieciowych strumieni wideo, serwer NAS i nagrywarka HDMI i cena tylko 589 zł brutto, wersja set top box 619 zł brutto.

Czytaj więcej: Zidoo X8

HiMedia H8 Octa Plus

F210U fron wiekszy

                                                           

C4i wprowadza na polski rynek odświeżoną wersję multimedialnego TV BOX firmy HiMedia - model H8 Octa Plus. To nowa edycja jednego z najpopularniejszych w ostatnim roku odtwarzaczy Android opartego na 8-rdzeniowym procesorze. W tegorocznym modelu producent zwiększył m.in. parametry pracy w sieci dzięki zastosowaniu przewodowej karty sieciowej o prędkości do 1 Gibabit, dwuzakresowego WiFi AC oraz Bluethooth 4.0.

Czytaj więcej: HiMedia H8 Octa Plus

Zidoo X9s - Cztery funkcje w jednym urządzeniu!

F210U fron wiekszy

                                                           

Nowość w ofercie C4i - rewelacyjny Zidoo X9s! Jest to urządzenie typu Android TV Box oferujące szeroki wachlarz możliwości łącząc w sobie funkcje nawet czterech urządzeń, w tym odtwarzacza 4K Ultra HD z HDR 10bit, nagrywarki każdego podłączonego źródła HDMI, enkodera sieciowego z możłiwością streamingu oraz lokalnego dysku NAS.

Czytaj więcej: Zidoo X9s - Cztery funkcje w jednym urządzeniu!

Nowości Styczniowe w C4i!

Wraz z nowym rokiem w ofercie C4i pojawiły się nowe rewelacyjne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w niejednej profesjonalnej czy stricte konsumenckiej instalacji. Nowe lub odświeżone marki w ofercie C4i, jak FXN czy rewelacyjne Zidoo oraz najnowsze produkty naszych stałych dostawców, w tym min. HDCVT, Matrix, Startech czy Pipo. Zapraszamy serdecznie!

Czytaj więcej: Nowości Styczniowe w C4i!

GDA F210U - bezwentylatorowy mini PC Cherry Trail 2G

F210U fron wiekszy

                                                           

Najnowszy minikomputer w ofercie C4i - GDA F210U. Na urządzeniu można zainstalować zarówno system Windows 10, jak i Linux (dystrybucja Ubuntu, wersja dedykowana dla procesora pracującego w urządzeniu) lub Android 5.1. To niespotykane dotąd połączenie możliwości pozwala na szereg zastosowań urządzenia − od klasycznego komputera typu desktop z minimalnym poborem mocy, poprzez uniwersalny player Digital Signage oraz set top box / HTPC wraz z rewelacyjnym odtwarzaczem plików audio flac 24bity i DSD, aż po odtwarzacz wideo obsługujący pliki w jakości do 4k@30Hz.

Czytaj więcej: GDA F210U - bezwentylatorowy mini PC Cherry Trail 2G

Nowe extendery USB w ofercie C4i!

lan 0210

                                                           

Nowe extendery od C4i, dzięki którym w prosty sposób  możemy przedłużyć sygnał USB nawet do 150 metrów. Używając do tego standardowego kabla CAT5e/6 czyli popularnej skrętki. W ofercie mamy 4 nowe extendery o różnych właściwościach, specyfikacjiach oraz cenach. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni extender do swoich potrzeb. 

Czytaj więcej: Nowe extendery USB w ofercie C4i!

Rewolucyjne nowości w BlackMagic Design

bez napisu

       

Blackmagic Design zakupił firmy Ultimate oraz Fairlight specjalnie na potrzeby techniki kluczowania obrazu w czasie rzeczywistym z zielonego i niebieskiego tła.
Firma BMD wypuszcza dodatkowo nowy procesor serii Teranex: Teranex AV, który znajdzie swoje miejsce w profesjonalnych instalacjach AV. Aktualizacja popularnych urządzeń DeckLink Mini Monitor oraz DeckLink Mini Recorder do standardu 4K.
Kolejna aktualizacja tyczy się oprogramowania urządzeń takich jak Blackmagic Video Assist 4K, która dodaje wsparcie false color, nowa przepływność bitów dla formatów DNx i wiele wiele więcej.

Czytaj więcej: Rewolucyjne nowości w BlackMagic Design

Matryca HDMI 4x4 obsługująca 4K 4:4:4 już dostępna w Polsce!

nowosci

C4i wprowadza do sprzedaży najnowszy przełącznik matrycowy HDMI 4x4 model HDM B44. To pierwsze na rynku tego typu urządzenie w pełni obsługujące rozdzielczości 4K Ultra HD 60Hz, umożliwiające przełączanie pomiędzy dowolnymi czterema źródłami oraz czterema niezależnymi wyjściami HDMI wraz z obsługą audio z każdego sygnału wejściowego HDMI. Urządzenie posiada najwyższe możliwe parametry techniczne osiągając maximum możliwości złącza HDMI 18GBps.

Czytaj więcej: Matryca HDMI 4x4 obsługująca 4K 4:4:4 już dostępna w Polsce!

BARIX -jak wykorzystać biznesowo systemy VOIP

nowosci

Od wielu lat firma Barix jest liderem oferującym produkty i rozwiązania systemów interkomowych i przywoławczych przez IP. Nieustannie rośnie zapotrzebowanie na łatwą integrację tego typu systemów z telefonią IP (system VOIP) opartą na protokole SIP. Użytkownicy w szkołach, firmach, placówkach wchodzących w skład infrastruktury transportowej czy prywatnych rezydencji chcą używać swojego systemu telefonicznego np. z funkcją przekierowania rozmów do celów obsługi informacji publicznej, obsługi klientów na bramkach, drzwiach wejściowych. Barix wspiera takie rozwiązania za pomocą niedrogich urządzeń rodziny Exstreamer i Annuncicom.

Czytaj więcej: BARIX -jak wykorzystać biznesowo systemy VOIP

Q5 Pro jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych z systemem Android

Q5 pro

                                                                      

Q5 Pro to najnowszy model odtwarzacza multimedialnego firmy Himedia. Wraz dostępnym od niedawna modelem Q10 Pro tworzy grupę flagowych urządzeń oferowanych przez tego renomowanego producenta. Q5 Pro wyróżnia się niezwykle wysokimi parametrami technicznymi, pełnym wsparciem wideo w jakości 4K Ultra HD oraz obsługą dźwięku przestrzennego HD. Specyfikacja oraz niezawodne i funkcjonalne oprogramowanie dostarczone przez firmę HiMedia sprawia, że Q5 Pro może skutecznie rywalizować z wielokrotnie droższymi odtwarzaczami sieciowymi klasy premium. Na polski rynek urządzenie wprowadza właśnie firma C4i.


Czytaj więcej: Q5 Pro jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych z systemem Android