Ile HDMI w HDMI?

              

Wszystko o kablach HDMI, czyli jak uniknąć pułapek i korzystać z najlepszej transmisji audio i wideo razem z najnowszymi kablami HDMI w ofercie C4i wspierającymi przesył pełnego 4K z HDR nawet na 30m! 

Czytaj więcej: Ile HDMI w HDMI?

Egreat A10 - odtwarzacz sieciowy z prawdziwego zdarzenia

 

                        

Egreat A10 - nowy odtwarzacz multimedialny w ofercie C4i

C4i wprowadza do sprzedaży w Polsce odtwarzacz sieciowy Egreat A10. Urządzenie obsługuje rozdzielczość 4K i łączy najlepsze cechy Android TV Box z szeregiem dodatkowych funkcji oraz niezawodnością odtwarzaczy sieciowych klasy Premium.


Czytaj więcej: Egreat A10 - odtwarzacz sieciowy z prawdziwego zdarzenia

16 czerwca nie pracujemy!

wiosna

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 czerwca 2017 roku  nie pracujemy i nie prowadzimy wysyłek. Wszystkie zamówienia będą realizowane począwszy od 19 czerwca (poniedziałek). Za niedogodności przepraszamy.

Tym samym dołożymy wszelkich starań by realizacja wszystkich zamówień odbyła się w możliwie krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!


Zespół C4i      

Najnowszy, flagowy model Zidoo dostępny w C4i!

                        

Zidoo X10 łączy cztery funkcje w jednym urządzeniu - odtwarzacz multimedialny, enkoder sieciowych strumieni wideo, serwer NAS Open WRT i nagrywarka HDMI. Teraz z nowym, udoskonalonym oprogramowaniem i elegancką obudową z wewnętrzną kieszenią na dysk sata 3,5 cala.


Czytaj więcej: Najnowszy, flagowy model Zidoo dostępny w C4i!

Wiosenna wyprzedaż 2017!

                        

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wiosennej Wyprzedaży w C4i, w ramach której znajdą Państwo wiele niezbędnych w instalacjach AV urządzeń i okablowania w świetnych cenach!


Oferta adresowana jest wyłącznie do istniejących klientów C4i którzy przy zakupie powołają się na wyprzedaż wiosenną.

Zapraszamy!


Czytaj więcej: Wiosenna wyprzedaż 2017!

Wiosenne nowości!

                        

W ostatnich miesiącach oferta C4i powiększyła się o wiele nowych urządzeń do zastosowań instalacyjnych, w kinie domowym, Digital Signage czy eventach. 
Polecamy nowe extendery bezprzewodowe EZCast obsługujące 4K oraz najnowsze mini PC Windows i Android. Nowością są kable HDMI 2.0, 18Gb/s gwarantujące przesył 4K 4:4:4 do 30m, i adaptery-stacje dokujące USB-C. Poszerzyliśmy również ofertę o najnowsze nagrywarki HDR, konwertery audio HDCVT i skalery oraz wideo procesory firmy VDwall.

Zapraszamy!


Czytaj więcej: Wiosenne nowości!

Minix NEO Z83-4 - najnowszy mini PC Windows firmy Minix

F210U fron wiekszy

                            

C4i wprowadza na polski rynek najnowszy mini komputer firmy MINIX z systemem Windows 10. Urządzenie wyróżnia się kompaktową, zminiaturyzowaną obudową, która sprawia, że NEO Z83-4 to obecnie jeden z najmniejszych komputerów PC na rynku, który bez problemu można zabrać ze sobą w każde miejsce. Wystarczy podłączyć urządzenie przez HDMI lub Mini DisplayPort do telewizora czy monitora, skorzystać z bezprzewodowej klawiatury oraz myszki powietrznej i cieszyć ogromem możliwości tego niepozornego - na pierwszy rzut oka - sprzętu.


Czytaj więcej: Minix NEO Z83-4 - najnowszy mini PC Windows firmy Minix

Scansonic I-100BT oraz D-100BT - tunery cyfrowego radia z funkcją Bluetooth

                        

C4i wprowadza na polski rynek dwa tunery radia cyfrowego duńskiej marki Scansonic – modele I-100BT oraz D-100BT. To łatwe w obsłudze urządzenia, które podłączone do klasycznego wzmacniacza stereo lub aktywnych głośników pozwolą rozbudować posiadany system audio o nowoczesne funkcje multimedialne. Każdy zestaw stereo, podłączony standardowym przewodem do nowego tunera Scansonic, zyska dostęp do rozgłośni internetowych oraz cyfrowego radia DAB+ z FM, które do tej pory stanowiły wyróżnik wielokrotnie droższych amplitunerów. Adaptery Scansonic posiadają dodatkowo wbudowany odbiornik Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń mobilnych lub komputera.

Czytaj więcej: Scansonic I-100BT oraz D-100BT - tunery cyfrowego radia z funkcją Bluetooth

Minix Neo U9-H

F210U fron wiekszy

                            

Najnowszy Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit, obsługą serwisów VOD i zgodnością z DRM Widevine w wysokiej jakości. Następca popularnego modelu Minixa Neo U1.

Czytaj więcej: Minix Neo U9-H