• Zidoo X8

  F210U fron wiekszy

                              

  Cztery funkcje w jednym urządzeniu i jeszcze niższa cena - zaawansowany odtwarzacz multimedialny Android 6.0+ KODI 16.1, enkoder sieciowych strumieni wideo, serwer NAS i nagrywarka HDMI i cena tylko 589 zł brutto, wersja set top box 619 zł brutto.

  Więcej...

 • HiMedia H8 Octa Plus

  F210U fron wiekszy

                                                             

  C4i wprowadza na polski rynek odświeżoną wersję multimedialnego TV BOX firmy HiMedia - model H8 Octa Plus. To nowa edycja jednego z najpopularniejszych w ostatnim roku odtwarzaczy Android opartego na 8-rdzeniowym procesorze. W tegorocznym modelu producent zwiększył m.in. parametry pracy w sieci dzięki zastosowaniu przewodowej karty sieciowej o prędkości do 1 Gibabit, dwuzakresowego WiFi AC oraz Bluethooth 4.0.

  Więcej...

 • Zidoo X9s - Cztery funkcje w jednym urządzeniu!

  F210U fron wiekszy

                                                             

  Nowość w ofercie C4i - rewelacyjny Zidoo X9s! Jest to urządzenie typu Android TV Box oferujące szeroki wachlarz możliwości łącząc w sobie funkcje nawet czterech urządzeń, w tym odtwarzacza 4K Ultra HD z HDR 10bit, nagrywarki każdego podłączonego źródła HDMI, enkodera sieciowego z możłiwością streamingu oraz lokalnego dysku NAS.

  Więcej...

 • Nowości Styczniowe w C4i!

  Wraz z nowym rokiem w ofercie C4i pojawiły się nowe rewelacyjne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w niejednej profesjonalnej czy stricte konsumenckiej instalacji. Nowe lub odświeżone marki w ofercie C4i, jak FXN czy rewelacyjne Zidoo oraz najnowsze produkty naszych stałych dostawców, w tym min. HDCVT, Matrix, Startech czy Pipo. Zapraszamy serdecznie!

  Więcej...

 • GDA F210U - bezwentylatorowy mini PC Cherry Trail 2G

  F210U fron wiekszy

                                                             

  Najnowszy minikomputer w ofercie C4i - GDA F210U. Na urządzeniu można zainstalować zarówno system Windows 10, jak i Linux (dystrybucja Ubuntu, wersja dedykowana dla procesora pracującego w urządzeniu) lub Android 5.1. To niespotykane dotąd połączenie możliwości pozwala na szereg zastosowań urządzenia − od klasycznego komputera typu desktop z minimalnym poborem mocy, poprzez uniwersalny player Digital Signage oraz set top box / HTPC wraz z rewelacyjnym odtwarzaczem plików audio flac 24bity i DSD, aż po odtwarzacz wideo obsługujący pliki w jakości do 4k@30Hz.

  Więcej...

 • Nowe extendery USB w ofercie C4i!

  lan 0210

                                                             

  Nowe extendery od C4i, dzięki którym w prosty sposób  możemy przedłużyć sygnał USB nawet do 150 metrów. Używając do tego standardowego kabla CAT5e/6 czyli popularnej skrętki. W ofercie mamy 4 nowe extendery o różnych właściwościach, specyfikacjiach oraz cenach. Każdy będzie mógł wybrać odpowiedni extender do swoich potrzeb. 

  Więcej...

 • Rewolucyjne nowości w BlackMagic Design

  bez napisu

         

  Blackmagic Design zakupił firmy Ultimate oraz Fairlight specjalnie na potrzeby techniki kluczowania obrazu w czasie rzeczywistym z zielonego i niebieskiego tła.
  Firma BMD wypuszcza dodatkowo nowy procesor serii Teranex: Teranex AV, który znajdzie swoje miejsce w profesjonalnych instalacjach AV. Aktualizacja popularnych urządzeń DeckLink Mini Monitor oraz DeckLink Mini Recorder do standardu 4K.
  Kolejna aktualizacja tyczy się oprogramowania urządzeń takich jak Blackmagic Video Assist 4K, która dodaje wsparcie false color, nowa przepływność bitów dla formatów DNx i wiele wiele więcej.

  Więcej...

 • BARIX -jak wykorzystać biznesowo systemy VOIP

  nowosci

  Od wielu lat firma Barix jest liderem oferującym produkty i rozwiązania systemów interkomowych i przywoławczych przez IP. Nieustannie rośnie zapotrzebowanie na łatwą integrację tego typu systemów z telefonią IP (system VOIP) opartą na protokole SIP. Użytkownicy w szkołach, firmach, placówkach wchodzących w skład infrastruktury transportowej czy prywatnych rezydencji chcą używać swojego systemu telefonicznego np. z funkcją przekierowania rozmów do celów obsługi informacji publicznej, obsługi klientów na bramkach, drzwiach wejściowych. Barix wspiera takie rozwiązania za pomocą niedrogich urządzeń rodziny Exstreamer i Annuncicom.

  Więcej...

 • Matryca HDMI 4x4 obsługująca 4K 4:4:4 już dostępna w Polsce!

  nowosci

  C4i wprowadza do sprzedaży najnowszy przełącznik matrycowy HDMI 4x4 model HDM B44. To pierwsze na rynku tego typu urządzenie w pełni obsługujące rozdzielczości 4K Ultra HD 60Hz, umożliwiające przełączanie pomiędzy dowolnymi czterema źródłami oraz czterema niezależnymi wyjściami HDMI wraz z obsługą audio z każdego sygnału wejściowego HDMI. Urządzenie posiada najwyższe możliwe parametry techniczne osiągając maximum możliwości złącza HDMI 18GBps.

  Więcej...

 • Q5 Pro jeden z najlepszych odtwarzaczy multimedialnych z systemem Android

  Q5 pro

                                                                        

  Q5 Pro to najnowszy model odtwarzacza multimedialnego firmy Himedia. Wraz dostępnym od niedawna modelem Q10 Pro tworzy grupę flagowych urządzeń oferowanych przez tego renomowanego producenta. Q5 Pro wyróżnia się niezwykle wysokimi parametrami technicznymi, pełnym wsparciem wideo w jakości 4K Ultra HD oraz obsługą dźwięku przestrzennego HD. Specyfikacja oraz niezawodne i funkcjonalne oprogramowanie dostarczone przez firmę HiMedia sprawia, że Q5 Pro może skutecznie rywalizować z wielokrotnie droższymi odtwarzaczami sieciowymi klasy premium. Na polski rynek urządzenie wprowadza właśnie firma C4i.


  Więcej...

Katalog najlepszych rozwiązań audio wideo 

ibc2006_tt_.jpgWitamy w świecie kreatywnych rozwiązań audiowizualnych C4i ! logoc4i.jpg Zaproponujemy rozwiązanie większości problemów audio wideo. Pomożemy przesłać sygnały na dalszą odległość, przeskalować, przełączyć, rozdzielić czy przekonwertować dowolny sygnał audio i wideo, cyfrowy i analogowy dzięki rozwiązaniom: GMX, HDCVT, LKG, Calibre, tvONE , Extron Electornics , RGBLink i Kramer Electronics , SCP (okablowanie), Blackmagic Design (broadcast, postprodukcja, produkcja, edycja), Barix (transmisji wideo i audio przez IP), Brightsign, Barix, Empire State Filter (separacja sygnałów). Dla chętnych oferujemy skrócony katalog /cennik  produktów -do ściągnięcia tutaj

Więcej…
 • ISE 2017 relacja cz.2
  Zapraszamy na drugą część naszej relacji z tegorocznych targów ISE 2017, które miały miejsce w Amsterdamie w dniach 7-10 lutego gdzie wiodące firmy przemysłu AV pokazały oczekiwane kierunki rozwoju branży prezentując wiele nowatorskich, przyszłościwoych rozwiązań. W relacjach z imprezy mamy przyjemność przedstawić Państwu ich niewielką cząstkę ...  
 • ISE 2017 relacja cz.1
  W dniach 7-10 b.r. lutego miała miejsce wystawa Integrated Systems Europe dotycząca najnowszych rozwiązań Audio Wideo. Targi ISE 2017 odbyły się w Amsterdamie i ponownie okazały się rekordowe, zrzeszając ponad 1200 wystawców, których odwiedziło 73 tysiące gości.   
 • ISE 2016 wybiórcza relacja
  W dniach 9-12 lutego miała miejsce coroczna wystawa  Integrated Systems Europe najciekawszych rozwiązań PRO AV i chyba największy europejski event w tym obszarze w tym roku trwała aż 4 dni i odwiedziło ją o 30% więcej gości  oglądających propozycje 1000 wystawców.
 • C4i na Audio Wideo Show 2016
      W dniach 4-6 listopada 2016 goszcząc na największych targach Audio w Polsce,  mieliśmy przyjemność zaprezentować do odsłuchu i obejrzenia rozwiązania firmy Matrix dotyczącą wysokiej klasy przetworników DAC oraz wzmacniaczy słuchawkowych w tym najnowszego mini-i Pro2! 

Najnowsze produkty

 

Jeszcze się wahasz? Sprawdź komentarze i opinie klientów sklepu C4i  !