Producent:
Wybierz producenta

Kable optyczne

T-T-Campari 5 mm, 5 m
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Cena brutto:
36,00 zł

Kabel optyczny, długość przewodu 5 m, o średnicy 5mm.

Opis szczegółowy

Patchcord A-DQ(ZN)B2Y 4G 50/125 LC/LC 50m
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
952,00 zł

Kabel światłowodowy z końcówkami LC/LC, długość 50m., multimode, czterowłóknowy

Opis szczegółowy

SC/PC - SC/PC 2G 200 m.
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
999,00 zł

Kabel światłowodowy z końcówkami 2SC/2SC, długość 200m., singlemode, na bębnie drewnianym

Opis szczegółowy

Kramer C-FODM/FODM-98
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 3-5 dni
Cena brutto:
4643,00 zł

Kabel hybrydowy optyczno/miedziany DVI-D (M) - DVI-D (M), o długości 30 m., zgodny z HDCP.

Opis szczegółowy

Kramer C-FODM/FODM-164
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 3-5 dni
Cena brutto:
6276,00 zł

Kabel hybrydowy optyczno/miedziany DVI-D (M) - DVI-D (M), o długości 50 m., zgodny z HDCP.

Opis szczegółowy

Kramer C-FOHM/FOHM-328
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 3-5 dni
Cena brutto:
8241,00 zł

Kabel hybrydowy optyczno/miedziany HDMI (M) - HDMI (M), o długości 100m., zgodny z HDCP, wbudowana elektronika.

Opis szczegółowy

Kramer C-FODM/FODM-328
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 3-5 dni
Cena brutto:
8364,00 zł

Kabel hybrydowy optyczno/miedziany DVI-D (M) - DVI-D (M), o długości 100 m., zgodny z HDCP.

Opis szczegółowy