Producent:
Adder

KVM

600px_xd500_q1.jpg
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy:
Cena brutto:
Zapytaj o cenę

Extender KVM - zestaw nadajnik + odbiornik. Przesyła Wideo DisplayPort, audio S/PDIF i analogowe oraz USB2.0 przez skrętkę. Maksymalny zasięg - 150 m

Opis szczegółowy

600px_xdvi_pro-dl_remote_q1.jpg
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy:
Cena brutto:
Zapytaj o cenę

Extender KVM - zestaw nadajnik + odbiornik. Przesyła Wideo DVI-D, audio analogowe oraz USB2.0 przez skrętkę. Maksymalny zasięg - 50 m

Opis szczegółowy

alifdual_q1_0.jpg
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy:
Cena brutto:
Zapytaj o cenę

Extender KVM - zestaw nadajnik + odbiornik. Przesyła wideo DVI, audio analogowe oraz USB2.0 i RS232 przez światłowód. Złącze SFP Single mode/Multi mode. Maksymalny zasięg - 500 m (multi mode) lub 10 km (single mode)

Opis szczegółowy