Smoleńsk- żądamy prawdy! 10.IV.2010 Dość POprawności politycznej!

samolot.jpg

W związku ze stratą, która spotkała nasz kraj 10 kwietnia 2010, a także ze zmasowaną proputinowską i prorosyjską propagandą dezinformacji prezentowaną przez większość środków masowego przekazu pragniemy zadać rządzącym oraz medialnym agitatorom obcego mocarstwa kilka prostych pytań:

-dlaczego przed opinią publiczną ukrywane są wyniki  śledztwa oraz nagrań z czarnych skrzynek i wyniki badań innych dostępnych w internecie nagrań wykonanych po katastrofie lotniczej? Jak poniższy

-dlaczego władze państwowe i media ukrywają prawdę w sprawie KATYNIA 2 i dezinformują opinię publiczną? Wydaje im się, że mają społeczeństwo za głupie...

-czemu prezentowane są na siłę jedynie słuszne opinie pojednania oraz  opinie przedstawiające w pozytywnym świetle jedynie stronę rosyjską w kontekście przyczyn i skutków katastrofy pod Smoleńskiem?

wlputinz pis.jpg

-dlaczego Polska nie prowadzi intensywnego śledztwa w sprawie przyczyn katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem zostawiając ją Rosjanom? Czy to oznacza współpracę władz ze sprawcami lub winnymi katastrofy? Dlaczego Polska nie powołała międzynarodowej komisji technicznej do zbadania przyczyn katastrofy lotniczej? Przeczytaj artykuł

-dlaczego minister obrony narodowej nie poddał się do dymisji w świetle odkrycia licznych zaniedbań wojskowo proceduralnych związanych z bezpieczeństwem lotów, które przyczyniły się do katastrofy lotniczej (a dokładnie kilku katastrof lotniczych w ostanich paru latach) (patrz wypowiedź gen.Anatola Czabana)  ? Czy jest to brak honoru czy zbrodnicze współsprawstwo? Patrz również inna hipoteza

-dlaczego przemilczane są przez media istotne w ostatnich dniach fakty obrazujące wzrost imperializmu rosyjskiego i ingerencji w wewnętrzne sprawy polskie : zamach stanu w Kirgistanie wspierany przez Rosję, podpisanie niekorzystnego dla Polski porozumienia gazowego z Rosją, protesty Rosji przeciw instalowaniu rakiet Patriot w Polsce, decyzja Ukrainy zostawiająca prawo pobytu wojsk Rosji na swoim terenie, próba ograniczenia działania IPN, widoczny wpływ działań FSB na kreowanie przychylnej dla Rosji (Putina) opinii publicznej poprzez wpływanie na media i przekazywanie określonych dezinformujących informacji, budowanie monopolistycznej pozycji Rosji jako dostawcy gazu i ropy do Europy i Polski przez budowę alternatywnych omijających Polskę gazociągów i rurociągów?

dt i wp.jpg

images.jpg-czemu  beneficjent  politycznych mordów (Anna Politkowska, Aleksander Litwinienko, wysoce prawdopodobne prowokacyjne zamachy na własnych obywatelach z inspiracji FSB  i wiele innych) przedstawiany jest jako partner  demokratycznie wybranych władz polskich?

-czy skutkiem powyższych i innych zaniedbań rządzących jest finlandyzacja Polski? Czy całkowita utrata samodzielności najpierw gospodarczej a potem politycznej?

-Myślimy, że każdy powinien sobie odpowiedzieć na te pytania  samodzielnie we własnym sumieniu - to jesteśmy winni tym którzy zginęli 10 kwietnia w 2010 i 1940 roku!

POLECAMY PRZESTUDIOWANIE REKONSTRUKCJIA WYDARZEŃ OPRACOWANEJ
BARDZO WNIKLIWIE PRZEZ SIERGIEJA AMIELINA- SMOLEŃSK:

KATASTROFA LOTNICZA W SMOELŃSKU CZ.1

KATASTROFA W SMOLEŃSKU CZ. 2

REKONSTRUKCJA TRAJETORII UPADKU CZĘŚĆ 3

PRZYCZYNY PEŁNEGO ROZBICIA SAMOLOTU  CZĘŚĆ 4

KŁAMSTWO W SPRAWIE CZASU KATASTROFY CZĘŚĆ 5

"W KRĘGU PODEJRZEŃtsolidarnoc.gif"


INFORMACJA NA KAVKAZCENTER.COM O PLANOWANYM ZAMACHU FSB

ROSYJSCY OBROŃCY PRAW CZŁOWIEKA APELUJĄ O POWSTANIE NIEZALEŻNEJ KOMISJI w sprawie zamordowania polskiego  prezydenta