Zupełnie nowa marka w C4i – Ogden Technology

Dziś mamy przyjemność przedstawić Państwu całkowicie nową markę urządzeń dodanych do naszej oferty, Ogden Technology - eksperta w dziedzinie zarządzania sygnałem audio wideo. Producent ten zapewnia ekonomiczne produkty o wysokiej jakości, które są mostem łączącym świat cyfrowy z analogowym. Jest to doświadczony amerykański producent nadrzędnych systemów sterowania Master Control, dużych i średnich przełączników audio, wideo dla rynku broadcast i prezentacji, procesorów obrazu, przełączników, konwerterów i extenderów. O klasie producenta świadczy chociażby fakt udzielania 10 letniej gwarancji na urządzenia

Wprowadzamy urządzenia OGDEN Technology do oferty począwszy od prostych rozdzielaczy grafiki komputerowe, extenderów analogowych oraz procesorów wizyjnych. Dla zaawansowanych projektów AV zaoferujemy również duże przełączniki matrycowe.

Mamy w swojej ofercie wiele innowacyjnych produktów, takich jak BIRCH-XDA-101 - wzmacniacz rozdzielczy sygnału VGA 1x4, BIRCH-XDA-102 - wzmacniacz rozdzielczy sygnału VGA 1x2, który zapewni także konwersję z HD-15 na 5 x BNC, BIRCH-XAR-101+BIRCH-XAR-102 Extender sygnału VGA/Audio/RS232 oraz BIRCH-XTT-101 + BIRCH-XTR-101 Extender VGA . Powyższe urządzenia są bezpośrednio dostępne dla klientów z magazynu C4i. Zostały one przez nas przetestowane i sprawdzone w zwykłych warunkach instalacyjnych. Ponadto do oferty wprowadziliśmy niedawno zaawansowany procesor wizyjny prezentacyjny OT-2000.

BIRCH-XDA-101, Wzmacniacz rozdzielczy VGA 1x4

Rozdzielacz / hub sygnału wizji grafiki komputerowej VGA na konektorach żeńskich HD-15. Posiada jedno wejście wideo VGA oraz cztery wyjścia wideo VGA. Urządzenie powala na jednoczesne wyświetlanie sygnałów wyjściowych na czterech monitorach wideo VGA. Istnieje możliwość ustawienia rozdzielczości od 640×480 do 1920×1440. Obraz wyjściowy przesyłany jest bez żadnych zakłóceń.


BIRCH-XDA-102, Wzmacniacz rozdzielczy VGA 1x2 (HD-15, 5BNC)

Rozdzielacz / hub sygnału wizji grafiki komputerowej VGA posiadający jedno wejście: 1 x VGA oraz dwa wyjścia VGA na konektorach: 1 x HD-15 i 1 x 5BNC. Zapewnia możliwość ustawienia rozdzielczości od 640×480 do 1920×1440. Przesyłany obraz wyjściowy jest całkowicie wolny od zakłóceń. Urządzenie będzie doskonałym rozwiązaniem w instalacjach wielkoformatowych wyświetlaczy LED, wideokonferencji, systemach bezpieczeństwa, edukacji oraz multimediach.


BIRCH-XAR-101+BIRCH-XAR-102 Extender VGA/Audio/RS232

Zestaw składający się z nadajnika i odbiornika sygnału wizji grafiki komputerowej VGA, audio oraz RS-232 po kablu skrętkowym CAT5. Nadajnik posiada następujące wejścia: 1x VGA na konektorze HD-15F, 1x audio na konektorze 3.5 mm phone jack oraz 1x RS-232 do zdalnego sterowania urządzeniami oraz wyjścia: 1x VGA na konektorze HD-15F oraz 1 x RJ-45. Odpowiednio na odbiorniku znajduje się wejście: 1x RJ-45 i wyjścia: 1x VGA na konektorze HD-15F, 1x audio na konektorze 3.5 mm phone jack oraz 1x RS-232. Urządzenie posłuży do przesyłu sygnałów na odległość do 200m. Świetnie sprawdzi się w instalacjach wielkoformatowych wyświetlaczy LED, wideokonferencji, systemach bezpieczeństwa, edukacji oraz multimediach.


BIRCH-XTT-101 + BIRCH-XTR-101 Extender VGA

Zestaw składający się z nadajnika i odbiornika sygnału wizji komputerowej VGA po kablu skrętkowym CAT5. Nadajnik posiada jedno wejście: 1x VGA na konektorze HD-15F i wyjście: 1 x RJ-45. Odbiornik natomiast posiada wejście: 1 x RJ-45 i wyjście: 1x VGA na konektorze HD-15F. Urządzenie służy do przesyłu sygnału na odległość do 200m.


Procesor wizyjny OGDEN OT-2000

OGDEN OT-2000 to 3G-Ready, wieloformatowy switcher prezentacyjny.

Posiada 12 wejść wideo i 2 oddzielne grupy wyjść - Program i Preview.

Wśród akceptowanych sygnałów wideo znajdują się formaty komputerowe (VGA, DVI)

oraz telewizyjne sygnały 3G/HD/SD. Wyjcie Preview umożliwia użytkownikowi oglądanie

obrazu wraz z profesjonalnymi efektami, takimi jak PIP i Wipe, zanim zostanie on pokazany

publiczności poprzez wyjście Program. Procesor zapewnia:

  • Integrację wielu funkcji w jednym urządzeniu: efekty przejść, kluczowanie, picture-in-picture,
  • Downstream keyer (DSK), generator logo i pamięć obrazów, Profesjonalne, różnorodne efekty przejść, PIP, Kluczowanie : Downstream Keyer i generator logo:
  • Wyświetlone może zostać do 4 logo – nieruchomych jak i ruchomych wraz z ustaleniem dowolnego rozmiaru, położenia oraz efektu przejść
  • Pamięć obrazów- urządzenie może zapamiętać maksymalnie 8 obrazów, które podać na wejście
  • Posiada zaimplementowaną funkcję edgeblendingu

Zapraszamy do pełnego zapoznania się ze specyfikacjami produktów oraz w razie jakichkolwiek wątpliwości kontakt z nami poprzez formularz dostępny TUTAJ.

Wprowadzamy do sprzedaży i testujemy najnowsze rozwiązania audio wideo dla potrzeb rynku prezentacji, nie ograniczamy się do jednej marki.

Oferujemy: RGB LINK, Kramer Electronics, Extron, TVOne, Ogden Technology, BlackMagic Design, Teracue, Barix oraz inne marki. Dzięki temu klienci mają najlepszy wybór ceny / właściwości. Poza zaawansowanymi technologicznie urządzeniami oferujmy cały szereg prostych i niedrogich konwerterów pozwalających zrealizować nawet najtrudniejsze zadania audio wideo z jakimi spotyka się integrator systemów. Urządzenia testujemy osobiście i utrzymujemy wygodne dla klientów stany magazynowe.


Jeśli chcesz uzyskać stałe warunki handlowe z maksymalnymi w danej grupie produktów upustami napisz: [email protected]

Jeśli chcesz uzyskać aktualny cennik produktów C4i : http://www.c4i.com.pl/kody/kodCennikTop.php?nr=C4i%20dom%20%28czerwiec-12%29.xls