Najnowsze przetworniki DAC Matrix Mini-i w nowej odsłonie oraz AMI DS-5 –high end od C4i

new mini-i01

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że przetworniki DAC od firmy Matrix w nowej, ulepszonej wersji „New” są ponownie dostępne w magazynie  C4i.Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami w najnowszym czerwcowym numerze magazynu Audio-Video (str.53-59) lub w wydaniu elektronicznym czerwcowego numeru „Audio Video”.

 


 

Matrix New Mini-i 

 

Matrix New Mini-i to nowa, poprawiona wersja popularnego przetwornika analogowo-cyfrowego DAC. Cechuje go doskonała jakość przy użyciu najnowszych technologii. Nowy Matrix New Mini-i ma jeszcze lepszą jakość odtwarzanego dźwięku, ulepszony design z nowym wyświetlaczem OLED i menu łatwiejszym w obsłudze

Precyzyjna cyfrowa regulacja głośności zapewnia doskonały balans kanałów, a zmienny przyrost wzmocnienia wpływa na złagodzenie zmian głośności. Dodano układ redukcji szumów i zakłóceń. Wyciszony został impuls przy włączaniu zasilania. W urządzeniu zastosowano asynchroniczny interfejs USB 2.0 XMOS, który obsługuje sygnały PCM o parametrach do 384 kHz / 24 bity, zapewniając doskonale wierne odtwarzanie muzyki wysokiej jakości. New Mini-i posiada dwie równoległe jednostki konwertujące Analog Devices AD1955. Współpracują one z podwójnym oscylatorem i efektywnie redukują jitter zapewniając integralność sygnału cyfrowego.

Matrix New Mini i to wiele funkcji w jednej obudowie :

  • Podwójny chipset cyfrowo analogowy firmy Analog Devices AD1955 D/A, cyfrowy przedwzmacniacz do regulacji głośności,
  • Cyfrowy wyświetlacz OLED, wyjścia symetryczne i niesymetryczne,
  • Niezależny zegar systemu, wejścia S/PDIF, AES/EBU oraz USB, a także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.

Zachęcamy do przeczytania porównawczej recenzji na temat przetworników Mini – i oraz Mini-i Pro  na portalu Hd-Opinie [kliknij tutaj]

newminiback

  Cena: 1525,00 zł brutto

 


new mini-i02

 

Matrix New Mini-i Pro

 

Matrix New Mini-i Pro stanowi rozwinięcie przetwornika Mini-i, dodatkowo obsługuje odtwarzanie wysokiej jakości sygnału DSD (32 bity/384 kHz) i DSD (2,8 i 5,6 MHz) i wyposażony jest w doskonały układ ESS SABRE. ESS SABRE Ultra ES9016 to 8-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy o czterech równoległych jednostkach konwertujących na kanał. Dzięki podwójnemu oscylatorowi efektywnie redukowany jest jitter, co zapewnia integralność sygnału cyfrowego.

W Mini-i Pro wykonano wiele nowych usprawnień m.in. nowy filtr przeciwdziałający zakłóceniom elektromagnetycznym pochodzącym z zasilania, poprawiony wysokiej jakości ekranowany transformator toroidalny, wielostopniowy filtr napięcia zasilania oraz wysokiej jakości komponenty o precyzyjnych wartościach i niskim dryfcie temperaturowym. Oprócz tego do urządzenia dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który umożliwia regulację głośności, wyciszenie, wybór wejść oraz włączanie/wyłączanie urządzenia.

 

Zachęcamy do przeczytania porównawczej recenzji na temat przetworników Mini – i oraz Mini-i Pro  na portalu Hd-Opinie [kliknij tutaj]

 

Przeczytaj test-recenzję Matrixa New Mini-i Pro oraz AMI Musik DS5 w najnowszym czerwcowym numerze magazynu Audio-Video (str.53-59)

                                  

Wydanie elektroniczne czerwcowego numeru „Audio Video” [kliknij tutaj]

 

 Cena: 2258,00 zł brutto

 


 new mini-i07new mini-i01

 

AMI Musik DS5

 

Ponadto, w ofercie posiadamy wysokiej jakości DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym - AMI Musik DS5, w niewysokiej cenie jak na przetwornik z pełnym wsparciem formatu DSD.

AMI MUSIK DS5 to doskonały komputerowy interfejs audio. Posiada samodzielny przetwornik cyfrowo-analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym, obsługujący pliki DSD 2.8MHz (DSD64) / 5.6Mhz (DSD128), co pozwoli cieszyć się wspaniałymi doświadczeniami audio. AMI MUSIK DS5 obsługuje PCM 24bit/192kHz (24/192) w trybie asynchronicznym – czyli o tej samej jakości bezstratnego dźwięku, co w studyjnych nagraniach wzorcowych HD.

AMI MUSIK DS5 jest kompatybilny z Windows, Mac i Linux.

 

Przeczytaj test-recenzję Matrixa New Mini-i Pro oraz AMI Musik DS5 w najnowszym czerwcowym numerze magazynu Audio-Video (str.53-59)

 

Wydanie elektroniczne czerwcowego numeru „Audio Video”  [kliknij tutaj]

 

Zapoznaj się z najnowszą recenzją AMI Musik DS5 na portalu hd-opinie [kliknij tutaj]

 

 Cena: 1199,00 zł brutto

 


 ami musikds5