Gorące rozwiązania na gorące lato !

5288cfeature 02

dla integratorów AV - dostaniesz je tylko w C4i !

1.Najbardziej ekonomiczny skaler instalacyjny tvONE 1T-VS-668

 1t-vs-668-front
   1t-vs-668-rear

Jest to najtańszy na rynku uniwersalny przełącznik ze skalerem nadający się do profesjonalnych instalacji -wyposażony w następujące wejścia: 3x HDMI, 3x VGA, 1x YpbPr, 1x CV. Do każdego wejścia wideo możliwe jest podłączenie dowolnego audio analogowego stereo. Sygnały wyjściowe to 2x HDMI, 1x VGA, 1x audio koaksjalne, 1x audio analogowe stereo. Przełącznik ten umożliwia skalowanie do wielu rozdzielczości wyjściowych (maksymalnie 1920x1200), korekcję parametrów obrazu i opóźnienie dźwięku.

Urządzenie może być sterowane zdalnie przez RS232 oraz przez sieć - z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową.

Cena netto: 3146,34 zł

zrzut ekranu sterowania LAN:

 

 1t-vs-668-front

 

 

2.Niesamowity grabber z HDMI/ manager HDCP:   HDR900

 hdr900 hdr900 pilot

Proste w obsłudze urządzenie przechwytujące materiał z dowolnego źródła HDMI na zewnętrzną pamięć USB w formacie H.264/MPEG-4 AVC, w rozdzielczości 720p lub 1080p (maks.30Hz). Aby przechwycić obraz z wejścia HDMI, wystarczy wcisnąć przycisk przechwytywania.
Dzięki wyjściu HDMI loop bez HDCP rozwiązać można różnego rodzaju problemy związane z HDCP.

Cena netto: 772,36 zł

 

 

3 . LKV 374 – nowy sposób prowadzenia instalacji do rozdziału sygnałów HDMI w sieci

 

 

Zestaw extenderów HDMI przez sygnał sieciowy IP. Rozszerzona wersja bardzo popularnego LKV373, posiadająca 4 porty RJ45, dzięki którym do nadajnika można podłączyć bezpośrednio do 4 odbiorników bez konieczności używania dodatkowych switchów. Każdy odbiornik LKV374 może przekazywac sygnał do 3 kolejnych odbiorników. Urządzenia można łączyć kaskadowo bez ograniczeń. Nadajniki i odbiorniki LKV374 są w pełni kompatybilne z odbiornikami LKV373.

Cena netto: 853,66 zł

 

 

 

4. Matryca 8x8 HDMI z extenderami MA-5288C

5288c

Rozwinięcie matrycy MA-5288H. Zamiast wyjściowych portów HDMI, matrycę wyposażono w złącza RJ-45 oraz 8 odbiorników HDMI, co pozwala na łatwy routing sygnałów HDMI w przypadku przełączania sygnału między pomieszczeniami w całym budynku. Jest to doskonałe rozwiązanie dla zespołów sal konferencyjnych.

Co ciekawe, matryca wyposażona jest w możliwość dwukierunkowej transmisji sygnału zdalnego sterowania z pilotów IR. Porty nadawcze i odbiorcze znajdują się na każdym z odbiorników extendera oraz w jednostce centralnej matrycy, co pozwala na elastyczne sterowanie oddalonymi urządzeniami - np. odtwarzaczami i wyświetlaczami.

Matrycę wyposażono w rozbudowany system zarządzania EDIDem, dzięki któremu unikniesz problemów z dźwiękiem oraz rozdzielczościami.

Cena netto: 8291 zł netto

 

 
  1. BTX CD MX 15M – czy nadal wykonujesz instalacje ze złączami HD15 (VGA)?
 btxx

Przypominamy o ekonomicznym rozwiązaniu pozwalającym w 5 minut każdemu wykonać pewne połączenie VGA. Zyskujesz 25 minut w porównaniu z wtyczką zarabianą lutowaniem

btx

 

Cena netto: 96,75 zł/szt.

Dodatkowo oferujemy ekonomiczną obudowę HD 15  CD-MX915H

 obudowabtx

6. Bezkonkurencyjny odtwarzacz sieciowy Mede8er MED1000x3D

 mede8er-med1000x3d-iso8

Jeden z najlepszych na rynku odtwarzaczy sieciowych w „klasycznym” wydaniu na procesorze RT 1186. Najwyższa jakość obrazu i dźwięku z obsługą wszystkich popularnych formatów, w tym także Blu-ray i 3D. Dzięki ciekawej konstrukcji obudowy, urządzenie jest chłodzone pasywnie i dzięki temu ciche, a dodatkowo prezentuje ciekawe walory wzornicze. Tym, co szczególnie wyróżnia MED1000x3D spośród innych odtwarzaczy sieciowych, jest świetny jukebox, dzięki któremu można przeglądać archiwa filmów i muzyki w sposób niezwykle wygodny i atrakcyjny wizualnie. Pozycje filmowe i muzyczne wyświetlane są według kategorii, zaopatrzone są w opisy, oceny i inne informacje (np. rok, czy gatunek). Ściąganie okładek jest automatyczne.

Movie jukebox:

 

 157834-54

 gravity movie sheet
 

Music jukebox:

 mede8er music jukebox v2-01
 

 mede8er music player fanart

 

Cena netto: 633,33 zł

 

7. mini Android PC Himedia Q5II - najlepsza jakość video pośród Androidów dzięki procesorowi HiSilicon – dedykowanemu zastosowaniom audio video.

 himedia-q5-ii-iso

Poszukujesz urządzenia z systemem Android, na którym mógłbyś zainstalować ulubione aplikacje, a jednocześnie potrzebujesz dobrego odtwarzacza multimedialnego? Himedia Q5 II zapspokoi Twoje potrzeby: odtworzy dowolny plik audio/wideo, także obrazy płyt Blu-ray i pliki 3D. Dźwięk wielokanałowy HD-Audio 7.1 jest w pełni obsługiwany, a jakość obrazu jest najwyższa spośród wszystkich urządzeń na Androidzie.

Himedia Q5 II umożliwia także najlepszy sposób sterowania urządzania za pomocą aplikacji na tablet lub smartfona: aplikacje HiControl oraz HiShare. Pierwsza z nich pozwala na pełne sterowanie urządzeniem i zastępuje pilot, klawiaturę, mysz, a także pozwala na sterowanie dotykiem bezpośrednio przesyłając na ekran smartfona obraz z telewizora. Druga aplikacja, HiShare, pozwala na strumieniowe odtwarzanie plików z telefonu/tabletu na telewizorze zza pośrednictwem Himedii Q5 II.

hicontrol2

 

hicontrol1Cena netto: 405,69 zł.

 

 

Dodając superwygodną klawiaturę KR-100 z funkcją myszy i czujnikiem żyroskopowym otrzymujesz pełny instrument równaważny PC, pozwalający  korzystać z gier, programów biurowych, skype i przede wszystkim  z własnej wszechstronnej biblioteki multimediów

 kr100
 
 

8 Świetny kabel głośnikowy 14AWG  SPC-14/2OFC-PUR w ekonomicznej cenie

 kabel

Wysokiej jakości beztlenowy kabel głośnikowy 14 AWG (2,11 mm2) amerykańskiej firmy SCP pozwoli na połączenie wzmacniacza z głośnikami lub kolumnami głośnikowymi. Kable SCP OFC sprostają wymaganiom odnośnie okablowania dla wysokiej jakości sygnałów.

Cena netto: tylko 581,30 zł za szpulę 152 m

 
 

9. HDV-E100

najbardziej ekonomiczny  funkcjonalnie extender full HDBaseT: 4kx2k, PoE, IR

 hdv-e200

Zestaw extenderów HDMI działających w standardzie HDBaseT full pozwoli na pewne przedłużenie sygnału HDMI na odległość do 100 m przez pojedynczą skrętkę. Sygnał HDMI może zawierać wideo w rozdzielczości do 4K 30Hz lub 1080p 60 Hz (obsługiwany jest także sygnał 3D) i audio wielokanałowe. Transmitowany jest także dwukierunkowo sygnał sterowania z pilotów IR. Dzięki funkcji PoE (Power over Ethernet) wystarczy zasilić tylko jedno z urządzeń (nadajnik albo odbiornik).

extender

Cena netto: tylko 938,21 zł

 

     

Te i wiele innych niezbędnych do instalacji urządzeń AV zakupisz w C4i- jeśli się wahasz zapytaj-pomożemy.