C4i na Audio Wideo Show 2016

 

 

Beztytuu
W dniach 4-6 listopada 2016 goszcząc na największych targach Audio w Polsce,  mieliśmy przyjemność zaprezentować do odsłuchu i obejrzenia rozwiązania firmy Matrix dotyczącą wysokiej klasy przetworników DAC oraz wzmacniaczy słuchawkowych w tym najnowszego mini-i Pro2! 

http://www.c4i.com.pl/images/stories/AUdioshow/AudioShow2016/3.jpgImpreza kolejny raz odbyła się w kilku lokalizacjach, zaś stoisko C4i przy współpracy z firmą AudioMagic znajdowało się na najbardziej popularnym wśród zwiedzających Stadionie Narodowym.
 

http://www.c4i.com.pl/images/stories/AUdioshow/AudioShow2016/4.jpgZaprezentowaliśmy między innymi najnowszy DAC firmy Matrix mini-i Pro 2, jak i znany już Quattro 2 Advanced oraz HPA-2C. Zostały on zaprezentowane w oparciu go FooKo Pi -odtwarzający z poziomu odtwarzacza Foobar na przykład pliki DSD natywnie lub flac 24b/192kHz, z możliwością zainstalowania Tidal'a czy Spotify oraz KODI.


 http://www.c4i.com.pl/images/stories/Matrix/Mini_i_Pro_2/pro2-1.png
 

 Pi Tidal

Fooko z poprzedniem edycją Mini-i Pro z 2015 roku.

 

 http://www.c4i.com.pl/images/stories/AUdioshow/AudioShow2016/1.jpg
 
Pełna oferta Matrix w C4i
http://www.c4i.com.pl/index.php?keyword=matrix&limitstart=0&option=com_virtuemart&view=category&virtuemart_manufacturer_id=386
Już wkrótce dostępne dwa nowe modele, bliźniaczy Mini-i Pro 2s oraz flagowy X-Sabre Pro.Matrix Mini-i Pro 2s
xs2 14
Matrix X-Sabre Pro

 
Wszelkie informacje uzyskają Państwo na tomasz@c4i.com.pl
Proszę o dopisek AudioShow w temacie.


Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak Geniatech (mini PC Android), HiMedia, Bluetimes, Popcorn Hour, Minix i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe), Scansonic (nagłośnienie), Matrix i AMI (przetworniki cyfrowo-analogowe i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych: w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc wideo audio, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak Gomax, HDCVT, RGBLink i TV One, Extron, Kramer, BlackMagic Design − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego.

 

Bogate portfolio oferowanych produktów, ośmioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.


 

 C4i Consultants for Industry
tomasz@c4i.com.pl
Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03