ISE 2017 relacja cz.1

W dniach 7-10 b.r. lutego miała miejsce wystawa Integrated Systems Europe dotycząca najnowszych rozwiązań Audio Wideo. Targi ISE 2017 odbyły się w Amsterdamie i ponownie okazały się rekordowe, zrzeszając ponad 1200 wystawców, których odwiedziło 73 tysiące gości. 

 

Na targach swoje nowości zaprezentowali zarówno czołowi producenci w segmencie,  jak i wiele nowych firm aspirujących do tego grona, oferujących innowacyjne rozwiązania w rozsądnej cenie. Skala i rozmach tegorocznych targów pokazały, że bez wątpienia to największe tego typu wydarzenie  w Europie i jedno z największych na świecie.

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować najciekawsze nowości i rozwiązania zaprezentowane podczas tegorocznego ISE 2017 oraz dostępne w ofercie C4i.  W wystawie uczestniczyły wszystkie liczące się  firmy, zaprezentowano dziesiątki nowych przydatnych w instalacjach AV , studyjnych lub filmowych czy Home Theather. Ze względu na dużą ilość nowości informacje relacja z targów publikowana będzie w kilku częściach.

Zapraszamy serdecznie do lektury pierwszej części relacji z tegorocznego ISE!

 
footer platnosci  
       


Australijski producent kolejny raz pokazał, że wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i zaprezentował kilka nowych produktów o ogromnych możliwościach!  

 

   Blackmagic Web presenter

http://www.c4i.com.pl/images/stories/virtuemart/product/2-blackmagic-web-presenter-front.jpeg

http://www.c4i.com.pl/images/stories/virtuemart/product/2-blackmagic-web-presenter-front.jpeg

 

Streamer sprawi, że każdy sygnał wideo SDI lub HDMI podłączony przez USB, komputer PC wykryje jako kamerę internetową, co pozwoli w prosty sposób przesłać sygnał w jakości HD  i udostępnić np. na YouTube, Skype, Facebook Live czy wielu innych serwisach streamingujących.

Co istotne, Web Presenter nie wymaga sterowników i dzięki współpracy z niemal każdym oprogramowaniem jest świetnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników chcących publikować w sieci.  

Już w sprzedaży!

 
Jest to najmniejszy przełącznik produkcyjny na świecie i zarazem, najszybsze oraz najtańsze zaawansowane narzędzie do tworzenia programów HD bezpośrednio z eventów na żywo! Podłącz 8 kamer i do dzieła!Z racji niewielkich gabarytów może być używany wszędzie. Posiada osiem wejść cyfrowych 4 SDI I 4 HDMI. Ponadto otrzymujemy wyjście SDI Program i AUX, oraz wyjścia HDMI i SDI dla opcji multiview, tj. podglądu wszystkich źródeł na jednym monitorze. Procesor DVE (Digital video Effects) na dwóch oknach naraz dostarcza bogatą ilość opcji dzięki z możliwością skalowania czy zmiany pozycji w czasie rzeczywistym oraz wysokiej jakości przejścia i funkcję PIP. Sterowanie z przedniego panelu lub z oprogramowania Mac/Windows. Ponadto funkcja TalkBack, mikser audio, kluczowanie w czasie rzeczywistym czy możliwość umieszczenia grafiki czy logo.

 

Już w sprzedaży!

 

 Blackmagic Atem Television Studio HD

 

 

     Blackmagic HyperDeck Studio Mini

 

   

Najmniejsze na świecie urządzenie do nagrywania oraz odtwarzania 10 bitowego sygnału wideo z podwójnym slotem na karty SD oraz możliwością przesyłania mediów na FTP. Idealne rozwiązanie do nagrywania programu podczas eventów na żywo lub obrazu z kamery do późniejszej edycji.

Nagrywanie odbywa się standardzie ProRes  w jakości 10bit oraz aż do 2160p30, zaś edycja nagrań jest możliwa w niemal każdym oprogramowaniu post produkcyjnym.  Dzięki dwóm slotom na karty SD urządzenia pozwala na nieprzerwane nagrywanie. Sterowania odbywa się z panelu lub przez RS232.

Już w sprzedaży!

   8 Kanałów w jednym urządzeniu
: Najnowsza karta PCI Express do przechwytywania i odtwarzania sygnałów SDI oferująca wykorzystanie ośmiu dwukierunkowych kanałów 12-bit SD/HD konfigurowalnych jako wejścia lub wyjścia zależnie od potrzeby.
Quad 2 pozwala w  pełni niezależnie i jednym ruchem myszy przełączać pomiędzy nagrywaniem i odtwarzaniem z 8 ośmiu źródeł SD lub HD w jakości do 1080p 60Hz. Już w sprzedaży!

Już w sprzedaży!

 

 Blackmagic Decklink Quad 2

    
 footer platnosci    
   
Producent najbardziej zaawansowanych procesorów wideo zaprezentował produkt będący rozwinięciem swojej topowej linii


CORIOmaster micro C3-503

Poniżej – najnowsze moduły rozszerzające pasujące do wszystkich urządzeń Corio Master:

 
Najmniejszy modułowy procesor ściany wideo (pół szerokości rack’a)z rodziny CORIOmaster oferuje taką samą przepustowość i funkcjonalność jak wyższe modele czyli Corio Master, Corio Master mini. Może obsługiwać do czterech warstw i ma możliwość zamontowania 3 modułów. C3-503 zapewnia również wsparcie audio(SPDIF). Sterowanie realizowane przez oprogramowanie PC lub z panelu przedniego. Urządzenie obsługuje te same modele kart we/wy co więksi bracia, czyli SDI/HDMI,DVI-U, karty skalujące, karty wyjść HD BaseT, 4k, dekoder strumieni IP. Idealne urządzenie do stworzenia 4 monitorowej ściany wideo 2x2, funkcji edgblendig do łączenia obrazów z projektorów, multiviewera, odtwarzanie wg playlisty, mapowana przycisków, streamingi IP, obrotu i wielu innych za niewygórowaną kwotę. Współpracuje z oprogramowa-niem CorioGrapher do tworzenia wymaganego layout.

Cena urządzenia kalkulowana jest na podstawie użytych kart we/wy.

 

 


|Nowe moduły CorioMaster, pasujące do każdego modelu z serii, w tym zarówno mini oraz najnowszym – micro!

Moduł HDMI IN obsługujący 1x 4K@60Hz lub zamiennie 2x 4K@30Hz w tym samym czasie.

   
   

   
Drugim modułem wartym uwagi jest moduł streamujący  z obsługą sygnałów 1080p@60Hz. Moduł posiada również funkcję odtwarzania z USB z odtwarzaniem plików 4K! Moduł ma posiadać pamięć wewnętrzną.

   


Moduł wyjściowy skalujący HDMI 4K z obsługą sygnałów do 4K@30Hz
   
   Oparty na patencie firmy tvONE system ONErack pozwala uporządkować wszystkie urządzenia różnych producentów w jednej szafie rackowej.  Moduły z urządzeniami w prosty sposób się wysuwa co pozwala na szybką instalację, wymianę czy serwis.

Umieszczenie konfigurowalnych płyt zasilających na każdym z modułów ułatwia instalację urządzeń, oraz co najważniejsze zmniejsza ilość zewnętrznych zasilaczy oraz prowadzenia ich okablowania.


 

 

 

ONErack - uniwersalny system rackowy z zasilaniem umożliwiający szybką i wygodną instalacje urządzeń, bez dużej ilości zasilaczy impulsowych powodujących problemy ze zwisającymi przewodami.

 

   
Wielozadaniowy sterownik z aż piętnastoma konfigurowalnymi przyciskami, 2 przekaźnikami potrafiącymi obsłużyć do 128 poleceń poprzez LAN. Dwukolorowo podświetlane przyciski.

 

1T-CL-322 sterownik1T-CL-322 sterownik

     
 
   
 

SCP jest to amerykańska firma z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu profesjonalnego sprzętu audio wideo, które znalazło zastosowanie w ogromnej ilości zaawansowanych projektów audiowizualnych, z instalacjami wojskowymi czy medycznymi włącznie.
   
   
Przy okazji tegorocznego ISE producent zaprezentował  swoje najnowsze produkty w tym Kable HDMI oznaczone certyfikatem jakości PREMIUM CERTIFIED gwarantujące przesył  pełnego sygnału 4K Ultra HD (4k@60Hz, 4:4:4)

   
   

 

Firma SCP jako jeden z pierwszych producentów na świecie oferuje kable zgodne z najnowszym certyfikatem HDMI Premium Certified. Kable zostały przetestowane w Autoryzowanym Centrum Testowym (ATC) i potwierdzono ich wysokie parametry. Certyfikat gwarantuje, że kable obsłużą przesył pełnego sygnału wideo 4K Ultra HD 60Hz 4:4:4 2160p przy przepustowości do 18Gbps. Ponadto w kablach wykorzystano patent firmy SCP Snug Tite™ , gwarantujący pewne i stabilne podłączenia złącz. Ponadto, dla lepszych parametrów przesyłu zarówno kable, jak i konektor jest potrójnie ekranowany.

 

Najwyższą jakość oznaczoną certyfikatem oferują kable z serii:

   

Snug Tite™


Potrójna ochrona przeciwzakłóceniowa

 

   

 SCP 990UHD - wersja standardSCP 990UHD-3    99UHDDV – wersja Premium Ultra Violet
 

 SCP 991UHD - wersja slim    

Pozostałe kable HDMI z oferty C4i, nie posiadające certyfikatu Premium, jednak spełniające wymóg przepustowości do 18Gbps.

Seria 940 oraz 944E-10 i 944E-15

   

 

SPC również, jako jeden jeden z największych producentów kabli na świecie, poczynił starania by wszystkie oferowane kable spełniały nowe normy regulacji zgodności  -  CPR, tj. Construction Products Regulation, która ma wejść w życie z 1 lipca 2017 roku w UE. Informacja.

Dyrektywa ta określa  i reguluje warunki, jakie powinny spełniać kable w kwestii palności i użycia niebezpiecznych substancji. Regulacja dotyczy wszystkich kabli instalacyjnych i gwarantuje, że produkt spełnia europejskie normy bezpieczeństwa.


 
   

  Coraz bardziej popularna wśród klientów firma Cuanbo oferujące extendery optyczne, automatyczne przełączniki wieloformatowe i z HDBaseT zaprezentowała min. najnowszy model modułowej matrycy MVP-8C  oraz rewelacyjny sterownik 8BC.
   
MVP-8C


To 8 modułowa matryca o bardzo elastycznych możliwościach konfiguracji oraz możliwością osiągnięcia 6 wejść wideo lub minimum 2 wyjść. Urządzenie wspiera format HDMI, DVI,  DP, VGA, YPbPr, HDBT, 3G HDSDI zaś skalowane wyjścia pozwalają na bezszwowe przełączanie. Matryca wspiera rozdzielczości do 4k@30Hz i posiada wymie-nne moduły wejść i wyjść : SDI, HDMI, skalujące, HDBaseT, DVI, VGA, YPbPr, optyczne.


8C all 恢复的

 

8C all 恢复的

8C all 恢复的


Do nabycia jedynie w C4i!

 


Sterownik 8BCSterownik 8BC

Sterownik z 8 konfigurowalnymi przyciskami. Oferuje 3 kolory podświetlenia oraz możliwość zaprogramowa nia podwójnej funkcji przycisków. Posiada 2 porty RS 232, dwa wyjścia przekaźnikowe, TCP IP, zarządzalny poprzez stronę web. Jest to niedrogi i wygodny sterownika np. do zespołu sal prezentacyjnych

POZOSTAŁE URZĄDZENIA CUANBO W OFERCIE C4I

     
Już niedługo kolejna cześć relacji z targów ISE 2017.

Zapraszamy do ponownego odwiedzenia naszej strony lub zapisania się na listę Newsletter!

 

Więcej informacji - biuro@c4i.com.pl

    

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce producentów urządzeń mini PC Android/Windows/Linux, takich jak: HiMedia, Minix, Giada, Zidoo,Popcorn Hour, Dune. Posiada bogatą ofertę odbiorników radia internetowego/DAB/FM firm: Revo (Szkocja) i Dantax (marka Scansonic), nagłośnienia –wysokiej klasy duńskich głośników aktywnych firmy Dantax (Dania) pod marką Scansonic, przetworników cyfrowo-analogowych DAC i wzmacniaczy słuchawkowych firm: Matrix Electronic Technology (Chiny) i AMI International (Japonia), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych: w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc wideo audio, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak GOMAX (Tajwan), tvONE (Wielka Brytania), HDCVT(Chiny), Cunabo (Chiny), Extron Electronics (USA), Kramer Electronics (Izrael), Tristar Tricolor (Chiny), BlackMagic Design (Australia) − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz Structured Cable Products (USA) − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego.

Bogate portfolio oferowanych produktów, ponad 10 letnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.
www.c4i.com.pl
C4i Consultants for Industry
tomasz@c4i.com.pl

Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03