Brightsign

BrightSign, LLC to firma z siedzibą w Los Gatos w Kalifornii założona w 2002 roku przez Anthony'ego Wooda, wynalazcę cyfrowego rejestratora wideo (DVR - digital video recorder) i Roku. BrighSign jest światowym liderem rynku digital signage dostarczającym najwyższej klasy odtwarzacze z gotowym oprogramowaniem, znajdujące zastosowanie w instalacjach na całym świecie. Playery BrightSign są znane ze swojej niezawodności, przystępności i łatwości użytkowania na rynku digital signage na całym świecie. Posiadają wielofunkcujny software zaprojektowany specjalnie na potrzeby digital signage - BrightAuthor.


Brighsign oferuje różne wersje zarządzania systemem DS, w tym zarządzenie w lokalnej sieci Ethernet, poprzez serwer w chmurze lub z serwera klienta. Odtwarzacze różnią się możliwościami technicznymi, sterowania oraz zakresem odtwarzanych multimediów, w tym największe modele odtworzą zdjęcia, filmy, stream wideo, strony internetowe czy widgety.Więcej informacji:  www.brightsign.biz\

Broszura Brightsign do pobrania - tutaj

Interesują Cię odtwarzacze Brightsign? Zapytaj o ofertę na [email protected] lub [email protected]Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi produktami firmy Brightsign:

 

    Playery DIGITAL SIGNAGE:
     
   

 


 

Pełna oferta urządzeń Brightsign- www.brightsign.biz/digital-signage-products

 

 


 

Strona producenta: www.brightsign.biz