Quattro – system prezentacji jak Barco ClickShare

      Nowy, rewolucyjny system transmisji bezprzewodowej dla biura, konferencji i podobnych okazji. Quattro obsługuje sygnały 4K i  za pomocą jednego przycisku pozwoli przenieść obraz pulpitu komputera, tabletu czy telefonu klienta na duży ekran telewizora lub projektora. Wygodą korzystania oraz możliwościami Quattro bije na głowę konkurencyjne rozwiązania, jak Barco Clickshare, Awind Sharepod, Polycom Pano czy BenQ InstaShow.

 

 

Urządzenie nie wymaga instalacji oprogramowania przez klienta, którego komputer łączymy na duży ekran. Kodowanie wideo jest doskonałej jakości bez widocznych artefaktów i strat.

System bezprzewodowej prezentacji Quattro jest idealnym rozwiązaniem dla małych oraz średnich sal konferencyjnych. Umożliwia udostępnianie treści każdemu, po kliknięciu przycisku na podłączonym wcześniej nadajniku. System działa na komputerach Mac oraz PC Windows. Łatwość obsługi sprawia, że każdy użytkownik poradzi sobie z prezentacją treści, nawet jeżeli wcześniej nie miał styczności z tego typu urządzeniem. Quattro oferuje pełne wsparcie dla urządzeń Android i iOS oraz pozwala obsłużyć do maksymalnie 64 użytkowników (odbiorników). System składa się z odbiornika podłączanego do dużego ekranu (telewizor, projektor) i niedużych przycisków-nadajników  podłączanych złączem HDMI do komputera, którego pulpit chcemy oglądać na dużym ekranie. Urządzenie może korzystać z sieci wifi w miejscu instalacji jak i może używać swojej dedykowanej sieci.

 


Quattro to najbardziej innowacyjny system rozwiązań BYOD- Bring Your Own Device w salach konferencyjnych, usprawniający współpracę dzięki udostępnianiu ekranów bezprzewodowo! W porównaniu do innych systemów np. Barco ClickShare lub Benq Instashow, system Quattro daje możliwość przesyłania nie tylko statycznych prezentacji jak w przypadku konkurencyjnych rozwiązań, ale również klipów wideo bez strat w jakości jak i opóźnień w strumieniu audio
  


Porównanie Quattro z innymi konkurencyjnymi urządzeniami:

 

 


Główne cechy:
 

- Brak potrzeby instalacji oprogramowania/aplikacji na urządzeniach

- Wsparcie dla każdego systemu operacyjnego (Windows, MacOS, Linux) oraz mobilnych Android oraz iOS

- Obsługa rozdzielczości do 4k@30Hz>

- Każdy nadajnik posiada wejścia HDMI, mDP oraz USB

- System posiada własną sieć Wifi - bez konieczności podłączania się do lokalnej sieci ethernet, jednak istnieje również taka możliwość

- Wyświetlanie do 4 ekranów jednocześnie - Funkcja Multieview

- Bezpieczeństwo korzystania - brak możliwości wykradzenia danych

- Zestaw składa się z 2 nadajników i 1 odbiornika - istnieje możliwość dokupienia samych nadajników

- Obsługa do maksymalnie 64 użytkowników

- Obsługa AirPlay - niezależna od działania przycisków

- Pojedyncze kliknięcie i uzyskasz wiele obrazów na monitorze. Przytrzymanie przycisku 3 sekundy i automatycznie prześlesz pulpit komputera na ekran główny

- Intuicyjne działanie i konfiguracja

 
Więcej informacji:
https://www.c4i.com.pl/index.php?option=com_virtuemart&view=productdetails&virtuemart_product_id=4241&virtuemart_category_id=510


 
 

Cena detaliczna Quattro (odbiornik + 2 szt. nadajników) wynosi 4900 zł brutto.

Jeśli chcesz przetestować działanie urządzenia napisz tomasz@c4i.com.pl


 

Jeśli chcesz zostać autoryzowanym partnerem handlowym C4i i otrzymać rabaty dla integratorów systemów?

Napisz!

Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę. Oferujemy wsparcie techniczne dla integratorów systemów AV, bardzo dobre ceny dystrybucyjne oraz unikalne i poszukiwane produkty oraz rozwiązania.

 

 
 
 

Zapisz się na Newsletter lub polub nasze profile w mediach społecznościowych, a będziesz regularnie otrzymywał informacje o nowościach w ofercie C4i i promocjach!

 
       
 
 

 

Więcej o C4i Consultants for Industry

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia internetowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo. 

www.c4i.com.pl

C4i Consultants for Industry

tomasz@c4i.com.pl , biuro@c4i.com.pl

Tel. 502-182-601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03