Letnie nowości w C4i

      Sprawdź najnowsze produkty w bogatej ofercie C4i, w tym między innymi wiele nowych urządzeń z wbudowanym tunerem DVB-T
                                        

 

Chwile wakacyjne dopełni oglądanie transmisji sportowych lub innych audycji telewizyjnych na biwaku, w plenerze lub na balkonie czy tarasie przy użyciu naszych nowych tunerów DVB-T. Mamy całą serię urządzeń przydatnych do tego celu. Oderwij się od codziennych obowiązków i odpoczywaj korzystając z naszych urządzeń czy to tylko audio czy również wideo. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z rewolucyjnym systemem Quattro dla sal konferencyjnych- wyprzedź konkurencję i kup Quattro. Zapraszamy. Dla stałych klientów zapewniamy  stosowne rabaty

Jeśli chcesz zostać partnerem handlowym C4i i uzyskać ceny dealerskie lub projektowe napisz do nas na adres tomasz@c4i.com.pl lub biuro@c4i.com.pl

 

www.c4i.com.pl

C4i Consultants for Industry

tomasz@c4i.com.pl , biuro@c4i.com.pl

Tel. 502-182-601


 

Zapraszamy!


 

Cena

netto PLN

 

WITV

Stary hit powraca – z odnowionym oprogramowaniem  już dostępny- oglądaj telewizję DVB-T bezprzewodowo na telefonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Miniaturowy tuner bezprzewodowo przesyła obraz i dźwięk TV na Twój tablet czy telefon150,00 

 

 

 

PT-360


    Oglądaj telewizję w plenerze, na wycieczce, w samochodzie- wystarczy telefon z systemem Android i portem micro USB -OTG.  
                                                                

 

 

 

121,00

  

 

 

 

 


 

 

 
 ATV-598MAX


Player ANDROID TV I tuner DVB-T -niespotkane wcześniej zestawienie dla osób mających starszy ale bardzo dobry telewizor i pragnący zrobić z niego atrakcyjny najnowszy smart TV- odtwarzacz z tunerem DVB-T/T2 z EPG i nagrywaniem, z systemem operacyjnym Android TV z komendami głosowymi w języku polskim, z aplikacjami Netflix, Tidal, Spotify, Showmax, Youtube, google cast do bezprzewodowego przesyłania treści z telefonów i komputerów. Całość dopełnia aplikacja  KODI do odtwarzania teści multimedialnych.  Funkcja googlecast do przesyłu bezprzewodowego obrazu i dźwięku. Rozdzielczość do 4k@60Hz z HDR 10 i HLG. Jest to jakby najnowszy telewizor smart tyle że bez ekranu.

 


 

  


405,00

 


 

 

 

 

 

 

 

SDMC DV 8219


  System Android TV 8.0, odtwarzacz podobny do powyższego ATV-598Max tylko bez tunera DVB-T, pilot BT+IR, komendy głosowe system Android TV. Dla osób ceniących sobie prostotę obsługi i nowe funkcje obsługi głosem, Netflix, Tidal, Showmax, Spotify, sterowanie z zewnętrznych urządzeń, tablet, telefon i fantastyczne castowanie google-przesył bezprzewodowy treści z zewnętrznych urządzeń PC, MAC OS, Android, iOS.     

 

 

 

 

 
366,00
   


 
 


 

LibreElec KIII Pro

 

KIII Pro to wyjątkowy player KODI z tunerem telewizyjnym DVBT/T2 i DVB-S2 o wygórowanych parametrach technicznych będący kontynuacją bardzo popularnych serii LiBreElec KI Pro i KII. Linuksowy system operacyjny, GBEtherent, wifi ac, 16MB pamięci flash i 3GB pamięci RAM. Idealnie się sprawdza jako monitoring stacji czołowej dla dostawców sieci kablowych. Radzi sobie świetnie jako odtwarzacz lików sieciowych audio i wideo  

 

Wszystkie urządzenia LibreElec znajdziecie tutaj


544,00    

 

 

 

 

 


 


Quattro
 

QUATTRO -to konkurent Barco Clickshare- system  bezprzewodowej  transmisji dla małych oraz średnich sal konferencyjnych. Umożliwia udostępnianie treści każdemu, po kliknięciu przycisku na podłączonym wcześniej nadajniku. System działa na komputerach Mac oraz PC. Quattro oferuje pełne wsparcie dla urządzeń Android i iOS oraz pozwala obsłużyć do maksymalnie 64 użytkowników (odbiorników). z rozdzielczością do 4k@30Hz z lepszą obsługa kodeków i aplikacji, klienci łączeniu są na główny ekran bezprzewodowo po kliknięciu na przycisk- instalacja intuicyjna bez konieczności  instalacji aplikacji na komputerze klienta łączącego się na główny ekran- Chcesz przetestować napisz.. Można zakupić inną konfigurację z większą lub mniejszą ilością nadajników-przycisków.

Cena dotyczy zestawu składającego się z odbiornika i dwóch nadajników.

 
 3984,00


    
 

   Zidoo X20


Zidoo X20 to Stopień wyższy odtwarzacza sieciowego- wszystkie funkcje i kodeki  wideo i audio, serwer plików z miejscem na dwa dyski HDD (openWRT), pełne menu bluray, odtwarzanie natywne 192kHz/24bity oraz DSD przez wyjścia cyfrowe.

Zapoznaj się z artykułem na temat nowych odtwarzaczy high-end Zidoo
 

 

 


 

 
Zidoo X20 Pro

 

 

X20PRO to najwyższy stopień high end odtwarzacza sieciowego z wbudowanym przetwornikiem DAC ESS X SABRE  ESS 9038Q2M   i wyjściami symetrycznymi audio na XLR.  Dwa wyjścia HDMI , jedno wejście i w pełni aluminiowa obudowa. Miejsce na dwa dyski HDD 3,5’. Procesor Realtek 1296 Quad Core 64 bit A53.

 

 

 


2642,00

 

 

 
 

 

B6 i B9 zestawy nadajników i odbiorników BT

 

EGreat B6 i B9  to extendery audio Bluetooth. Urządzenie można skonfigurować zarówno jako odbiornik jak i nadajnik. Bateria zapewnia  8 godzin odtwarzania. Zgodność z: A2DP, AVRCP, HFP, SPP, HSP. Odległość Bluetooth: do 10M. Kompatybilny z telefonami Android / IOS i wszystkimi urządzeniami audio Bluetooth. Przesyłaj dźwięk bezprzewodowo między dowolnymi urządzaniami w domu, w plenerze czy w samochodzie.

B6 - 61,00

B9 - 81,00

 

 


 
 

Karta X-Hi


Rewelacyjna karta USB na PCI express dla audiofili produkcji Matrix Audio , omijająca transmisję audio USB tradycyjną szyną szeregową a korzystająca z szybkiego PCI express. Nadzwyczajny efekt dźwiękowy z PC-przeczytaj recenzję w HD Opinie. Do budowy unikalnego PC dedykowanego do audio.

 

Przeczytaj recenzję na HD Opinie

 
 559,00

 

 

 
 
 


HDA - 2HB

 

Najnowszy lekki konwerter DAC sygnału cyfrowego HDMI na analogowe audio, sygnał PCM do 192kHz 24 bit, Plug & Play. 89,00
   


 

 

 

 

 

 

 

GEO 406

Obsługuje na wejściu sygnały 4k@60Hz, możliwość pracy kaskadowej dla większych niż 4 monitorowe ściany wideo.


GEO 406 to procesor ściany wideo pozwalający na dowolną konfigurację ściany wideo 2x2 i większych dzięki możliwości łączenia kaskadowego urządzeń. Pozwala na skalowanie, obrót i pełne dostrajanie wyświetlanego obrazu. Zawiera 2 wejścia HDMI 2.0, 2 wejścia DisplayPort 1.2 oraz wyjścia loop, wszystkie wspierają HDCP2.2/1.4 łącznie z wyjściami HDMI. Każde wyjście można niezależnie konfigurować pod względem obrotu, skalowania, dostrajania kolorów i croppingu. Wspiera rozdzielczość 8K poprzez połączenie 4 sygnałów wejściowych 4K.

GEO 406 posiada również funkcję przełącznika matrycowego. Zarządzanie urządzeniem odbywa się poprzez RS232, USB oraz LAN, ale również poprzez panel przedni i pilot IR dzięki temu urządzenie nie potrzebuje do zarządzania komputera, a wszystkie operacje jesteśmy w stanie wykonać za pomocą dołączonego pilota tworząc z Geo 406 wolnostojące urządzenie.


4877,00


 


   


 
   Scansonic Lighthouse Bluetooth
Bezprzewodowy, przenośny głośnik 3w1 z Bluetooth, z funkcją lampki i wbudowaną baterią z opcją powerbank o pojemności 4400mAh. Moc 2x2W, pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz ±3db, możliwość pracy do 6-8h, sterowanie dotykowymi przyciskami, regulacja głośności, wejście AUX, złącze microUSB do ładowania głośnika, złącze USB do funkcji powerbank. Dwie wersje kolorystyczne: złota i srebrna.


200,00
   


 
     
Te i wiele innych pomocnych w profesjonalnych i domowych  instalacjach AV znajdziecie Państwo na stronie c4i.com.pl
Zapraszamy do kontaktu firmy zajmujące się sprzedażą i instalacjami AV Oferujemy wszystko co niezbędne aby połączyć system.  Chcesz rozpocząć współpracę lub masz trudny projekt lub pytania napisz: tomasz@c4i.com.pl  Oferujemy wsparcie techniczne i gwarancję na oferowane urządzenia.
     

  Wszystkie urządzenia dostępne są w internetowym sklepie www.c4i.com.pl

 

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na biuro@c4i.com.pl lub tomasz@c4i.com.pl

     
     

 

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce producentów urządzeń Android TV Box  jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Minix oraz mini PC Windows/Linux, w tym marki Giada, Popcorn Hour, Dune i wiele innych. Posiada bogatą ofertę odbiorników radia cyfrowego, internetowego, DAB, FM firm Revo (Szkocja) oraz Dantax (marka Scansonic), również producenta wysokiej klasy duńskich kolumn aktywnych oraz pasywnych. C4i oferuje również przetworniki cyfrowo-analogowe DAC i wzmacniacze słuchawkowe firm Matrix Electronic Technology (Chiny) i AMI International (Japonia), a także sprzęt dla zastosowań przemysłowych, w tym konwertery formatów wideo i audio, skalery – zaawansowane procesory wideo, rozdzielacze, przełączniki oraz matryce AV, extendery sygnałów, okablowanie video, audio oraz strukturalne czy rozwiązania przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWALL(Chiny), GOMAX (Tajwan), tvONE (Wielka Brytania), HDCVT(Chiny), Cuanbo (Chiny), Extron Electronics (USA), Kramer Electronics (Izrael), Tristar Tricolor (Chiny), BlackMagic Design (Australia), Structured Cable Products (USA), Barix(Szwajcaria), Foxun(Chiny), Brightsign,

 

Bogate portfolio oferowanych produktów, ponad 10 letnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.


 

 

 C4i Consultants for Industry
Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03