Odtwarzacze sieciowe


xlgold awards.pngc200_01nmjsmall.jpgOd roku 2007 wprowadzamy z sukcesem rozwiązania wysokiej rozdzielczości, w tym odtwarzacze sieciowe oraz urządzenia NAS, wraz z okablowaniem, urządzeniami przełączającymi sygnały lub rozdzielającymi. Obecnie prowadzimy sprzedaż i dystrybucję następujących marek odtwarzaczy sieciowych / radia internetowego /odtwarzaczy strumieniowych audio / radia DAB/DAB+:  HiMedia, Blutimes,REVO,Scansonic,Popcorn Hour i innych . Znajdziesz u nas kompleksowe i najlepsze i sprawdzone rozwiązania dla cyfrowego domu. Ponieważ zajmujemy się rozwiązaniami profesjonalnymi audio wideo -  jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy problem, który pojawi się w instalacji klienta, korzystając z naszej oferty procesorów, konwerterów, skalerów, rozdzielaczy, przełaczników, extenderów sygnałów firm TV ONE , Extron , Kramer, SCP, BlackMagic Design i innych...Jeśli potrzebujesz rozwiązania nietypowego probelmu to dobrze trafiłeś- prześlemy, prześlemy każdy sygnał bezprzewodowo, przez CAT5,6 lub optycznie.

Dostarczamy nie tylko odtwarzacze i niezbędne akcesoria, ale oferujemy i wsparcie i pomoc techniczną przy uruchomieniu,  a w razie potrzeby również instalację u klienta na miejscu i realizację niezbędnych funkcji jak np. wyświetlanie okładek filmów, utworów audio , ustawienie i konfigurację sieci przewodowej i bezprzewodowej, dobór NASa, instrukcję posługiwania się programia wspierającymi do edycji/synchronizacji plików napisów, korzystanie z serwisów internetowych , torrentów itp.

Nie ma dzisiaj potrzeby podłączania hałaśliwego i niewygodnego w obsłudze komputera (z klawiaturą , dużą iloością kabli , ładujacego się przez długi czas) do właśnie zakupionego telewizora LCD, plzamowego czy projektora wysokiej rozdzielczości aby odtworzyć posiadane pliki z filmami zripowane z DVD lub BD  mkv (H264), m2ts, Divx, Xvid, obraz ISO, IFO , plik wmv9, ts, avi , mkv, czy z kamery avchd , m2ts - wystarczy odtwarzacz sieciowy z napędem DVD lub bez, a obraz z plików obejrzycie Państwo wyskalowany do rozdzielczości High Definition 1080p na wyjściu HDMI ( lub komponent) stowarzyszony z dźwiękiem D.D 5.1, DTS, Dolby True HD lub  DTS HD MA (zależnie od typu odtwarzacza oraz ścieżki dźwiękoej filmu). Filmy skompresowane popularnym kodekiem H264 sa obecnie jakości płyty Blu ray a zamują 7-12 GB pojemności. Do filmu odtworzycie Państwo wlaściwe napisy z polskim znakami , dowolnej wielkości, koloru w formacie txt, srt, sub (zależnie od odtwarzacza).

WSZYSTKIE NIEZBĘDNE URZĄDZENIA ZNAJDZIECIE PAŃSTWO U NAS TUTAJ:

ODTWARZACZE SIECIOWE 

RADIA INERNETOWE, DAB

ODTWARZACZE DIGITAL SIGNAGE , PROFESJONALNE

AKCESORIA DO ODTWARZACZY

KABLE HDMI

Przełaczniki

Rozdzielacze

Extendery

Rutery

konwersja formatów i standardów

skalery