Najnowszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Egreat – model A8

Egreat A8 Smart TV Box Android TV HDD 3,5' 4k UHD       C4i wprowadza na polski rynek Najnowszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Egreat – model A8. Urządzenie, łączy ze sobą niezawodność sieciowych odtwarzaczy klasy Premium, funkcjonalność mini komputerów i multimedialne możliwości systemu Android TV. Najnowszy odtwarzacz Egreat został również wyposażony w bardzo wydajny procesor HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei i jest najtańszym modelem z oferty chińskiego producenta oferującym obudowę z kieszenią na dysk twardy 3,5”. A8 można kupić w sklepie internetowym C4i, polskiego dystrybutora Egreat.

Czytaj więcej: Najnowszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Egreat – model A8

Radioodbiornik Scansonic IN220BT: duńska stylistyka i gama multimedialnych możliwości

SCANSONIC-iN220BT-FM-DAB-+-INTERNET-RADIO-dantax-in-220-bt-black-czarne       C4i wprowadza na polski rynek najnowszy super radioodbiornik Scansonic - model IN220BT. To niewielkich rozmiarów urządzenie oferuje olbrzymią funkcjonalność obejmującą dostęp do rozgłośni internetowych, stacji DAB+, FM z RDS a także zdalnej łączności Bluetooth i DLNA. Scansonic IN220BT jest produktem duńskiej firmy Dantax A/S, która działa od lat 70-tych XX wieku i oferuje wysokiej jakości radioodbiorniki oraz kolumny klasy hi-end. 

Czytaj więcej: Radioodbiornik Scansonic IN220BT: duńska stylistyka i gama multimedialnych możliwości

Zimowe nowości w C4i      Sprawdź najnowsze produkty w bogatej ofercie C4i, w tym między innymi wiele nowych urządzeń urządzeń zgodnych z 18Gb/s. Bardzo wydajne mini PC Windows - Vorke V2 oraz niezawodne oraz proste w konfiguracji sterowniki IR/LAN/RS232 KIRA. 
                                        

Czytaj więcej: Zimowe nowości w C4i

HiMedia Q30 - odtwarzacz 4K i Android TV Box w jednym

Himedia-q30-android-tv-box-4k-uhd-kodi-17-android-7-smart-tv-box      

Na polski rynek trafił najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K HDR- model HiMedia Q30. To niezawodny odtwarzacz sieciowy plików wideo z obsługą dźwięku wielokanałowego, oferujący funkcjonalność mini komputerów i multimedialne możliwości urządzeń z rodziny Android TV Box.

Czytaj więcej: HiMedia Q30 - odtwarzacz 4K i Android TV Box w jednym

All-in-one audio − Revo SuperCD dostępne w Polsce

revo-supercd-super-cd-internet-radio-spotify-dab-fm-wifi-bt-bluetooth-aptx-cd-player-rds-40w      

Najnowszy radioodbiornik Revo SuperCD to pierwszy model z oferty szkockiego producenta oferujący – oprócz odbioru rozgłośni internetowych −dodatkowo funkcję odtwarzacza dysków optycznych CD. SuperCD jest prawdziwym systemem audio all-in-one oferującym ponadprzeciętne możliwości słuchania muzyki. Urządzenie pojawiło się na rynku polskim w sieci sprzedaży dystrybutora C4i.

Czytaj więcej: All-in-one audio − Revo SuperCD dostępne w Polsce

Kolumny Scansonic w promocyjnych cenach!

 Promocja Scansonic kolumny subwoofer

Specjalna oferta na wybrane kolumny duńskiej firmy Dantax A/SPoznaj unikatowe kolumny, subwoofery z serii M oraz S w wyjątkowo niskich cenach. W tym hi-endowe kolumny aktywne M5BTL, M6BTL i M9BTL z bogactwem wejść oraz Bluetooth aptX. Promocja dotyczy też wybranych modeli z najpopularniejszej linii S5 oferującej świetny stosunek jakości do ceny, oraz kolumn podłogoowych pasywnych - Scansonic S9 . Każdy z układów świetnie uzupełni Subwoofer aktywny Scansonic S8 o mocy 100W oraz S12 o mocy 120W.

Czytaj więcej: Kolumny Scansonic w promocyjnych cenach!

Cetus - sterowanie Android TV BOX z iOS

Zastanawiałeś jak sterować Android Tv Box za pomocą urządzeń z iOS ?

Nic prostszego! Wystarczy aplikacja CetusPlay z iTunes. Wcześniej dostępna wyłącznie dla użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android. Od niedawna dostępna też na iTunes.

        cetus-android-ios-remote-app-tv-box 

Czytaj więcej: Cetus - sterowanie Android TV BOX z iOS

Cast'owanie oraz YouTube 4K w Android TV Box i Windows mini PC

 Youtube-4k-cast-poradnik-instrukcja

                        

Ciesz się YouTube w rozdzielczości 4K i możliwością castowania treści na TV, bez konieczności kupowania drogiego telewizora z funkcją Smart TV!

Czytaj więcej: Cast'owanie oraz YouTube 4K w Android TV Box i Windows mini PC

Cuanbo MVP-8C - elastyczna matryca modułowa z ośmioma portami typu wejście/wyjście

 

                        

C4i wprowadził do sprzedaży najnowsze rozwiązanie modułowego przełącznika matrycowego z 8 portami wejść/wyjść - model Cuanbo (CNB) MVP-8C. 

Czytaj więcej: Cuanbo MVP-8C - elastyczna matryca modułowa z ośmioma portami typu wejście/wyjście