Zidoo Z1000 - nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD już w Polsce

     

Zidoo Z1000 to najnowszy odtwarzacz sieciowy plików 4K, a produkty marki Zidoo od lat zaliczane są do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń Android TV Box. Model Z1000 jest idealną alternatywą łączącą serię ekskluzywnych modeli X20 i X20 Pro z popularną linią modeli Z10 i Z9s od Zidoo. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


Czytaj więcej: Zidoo Z1000 - nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD już w Polsce

Nowości wiosenne C4i

      Beztytuu zmn    

Poniżej znajdą Państwo wybrane nowości w ofercie C4i. Są to najnowsze propozycje naszych stałych i sprawdzonych dostawców, jak i nowości od nowych firm w naszym portfolio, jak DVDO czy Global Cache, którego zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem.

Czytaj więcej: Nowości wiosenne C4i

Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

 

                        

Wykorzystaj smartfon, tablet jako lub przeglądarkę internetową jako uniwersalny pilot do KODI

Podane rozwiązania sprawdzą się również przy urządzeniach opartych na oprogramowaniu Linux opartym na KODI tj. CoreElec, LibreElec lub OpenElec.

Czytaj więcej: Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

Nowości stycznia w C4i

      Beztytuu zmn     W bieżącym miesiącu mamy kilka ciekawych urządzeń dla naszych klientów do wykorzystania  w instalacjach A-V. Jesteśmy też w przededniu rozpoczęcia targów ISE 2019 - zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na pokaz urządzeń wielu naszych dostawców podczas najlepszych w Europie targów dla instalatorów AV: ISE 2019 w dniach 5-8 lutego 2019 w Amsterdamie kontakt: tomasz(at)c4i.com.pl                         

Czytaj więcej: Nowości stycznia w C4i

Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

     

Zidoo Z10 to najnowszy odtwarzacz Android TV Box 4K, zaliczany do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń tego typu. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


Czytaj więcej: Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

Nowości Andrzejkowe

 andrzejki 2

 

   

Uzupełniamy poprzednią informację dla klientów o najnowsze nabytki C4i dla integratorów systemów audiowizualnych i nie tylko . Proszę zwrócić uwagę na najnowszą matrycą HDM-B42A która ma funkcję wystawiania na jednym z wyjść innej rozdzielczości niż wejściowa dzięki czemu można połączyć i wyświetlić obrazy 4k@60 i 1080p@60 na wyjściach matrycy dostosowując ją do rozdzielczości natywnych monitorów/projektorów .

Czytaj więcej: Nowości Andrzejkowe

Czy słyszałeś o JRiver?

JRiver 1      

Informujemy o nowych unikalnych rozwiązaniach AV dostępnych w C4i  - tym razem high end audio, na które składa się rozwiązanie oprogramowania JRiver w ostatniej wersji MC24, w oparciu o sprzęt mini PC firm Giada lub Minix oraz zdobywające uznanie klientów znakomite przetworniki Matrix Audio.


Czytaj więcej: Czy słyszałeś o JRiver?

Nowości końca lata w C4i

     

Zestawienie najnowszych produktów w ofercie C4i. Unikalne rozwiązanie AV dostępne od ręki. Między innymi najnowsze rozdzielacze HDMI 2.0 ze skalowalnymi wyjściami, grabber z funkcją stremowania, czy odtwarzacz AV z funkcją pętli i sterowaniem RS232. Zapraszamy!


Czytaj więcej: Nowości końca lata w C4i

Planujesz zakup telewizora 4K? Uważaj na techniczne pułapki!

      Sprawdź jakie problemy można napotkać przy wymianie starego telewizora na nowy 4K UHD?

Czytaj więcej: Planujesz zakup telewizora 4K? Uważaj na techniczne pułapki!

Nowe odtwarzacze sieciowe AV 4K HDR - Hi-end od Zidoo X20 i X20 Pro

      C4i wprowadza do sprzedaży w Polsce najnowsze odtwarzacze sieciowe plików audio-wideo Zidoo X20 i X20 Pro klasy hi-end. Urządzenia kierowane są głównie do entuzjastów kina domowego, a model X20 Pro - z uwagi na wbudowany układ DAC klasy Premium ESS E9038 Pro firmy Sabre - również do miłośników doskonałego dźwięku. Odtwarzacze idealnie wpasują się do każdej instalacji premium kina domowego. Sprawdź pełną ofertę odtwarzaczy sieciowych - tutaj.

Czytaj więcej: Nowe odtwarzacze sieciowe AV 4K HDR - Hi-end od Zidoo X20 i X20 Pro