Nowy odtwarzacz Zidoo z wbudowanym ESS SABRE9038 aspiruje do klasy "hi-end audio"

      C4i wprowadza do sprzedaży w Polsce najnowsze odtwarzacze sieciowe plików audio-wideo Zidoo X20 i X20 Pro klasy hi-end. Urządzenia kierowane są głównie do entuzjastów kina domowego, a model X20 Pro - z uwagi na wbudowany układ DAC klasy Premium ESS E9038 Pro firmy Sabre - również do miłośników doskonałego dźwięku.

Czytaj więcej: Nowy odtwarzacz Zidoo z wbudowanym ESS SABRE9038 aspiruje do klasy "hi-end audio"

Letnie nowości w C4i

      Sprawdź najnowsze produkty w bogatej ofercie C4i, w tym między innymi wiele nowych urządzeń z wbudowanym tunerem DVB-T
                                        

Czytaj więcej: Letnie nowości w C4i

Oglądaj i nagrywaj Mundial na Smart TV boxach

LibreElec KI Pro, LibreElec, Tuner DVB-T, Odtwarzacz Sieciowy       Przystawki do telewizorów LibreElec KI i KII w wersji Pro z wbudowanymi tunerem DVB-T2/DVB-S2 posiadają gniazdo umożliwiające podłączenie anteny telewizji naziemnej lub satelitarnej i możliwość uzyskania wygodnego dostępu do kanałów telewizyjnych. Oglądaj i nagrywaj mistrzostwa świata 2018 w Rosji w wygodny sposób na telewizorze, telefonie lub tablecie.

Czytaj więcej: Oglądaj i nagrywaj Mundial na Smart TV boxach

Jaki odtwarzacz sieciowy wybrać?

      Wybór odpowiedniego odtwarzacza plików niejednej osobie spędził sen z powiek. Ogromny wybór odtwarzaczy różnych producentów, w dużej mierze różniących tak naprawdę detalami, nie pomaga w wybraniu tego odpowiedniego modelu spełniającego nasze wymagania. W samym C4i posiadamy ponad 30 zróżnicowanych modeli odtwarzaczy sieciowych, nie licząc ofert z oprogramowaniem przygotowywanym pod klienta. Przedstawiamy zatem zestaw wskazówek od C4i - wieloletniego dystrybutora odtwarzaczy sieciowych, ułatwiających wybór idealnego playera.

Czytaj więcej: Jaki odtwarzacz sieciowy wybrać?

Quattro – system prezentacji jak Barco ClickShare

      Nowy, rewolucyjny system transmisji bezprzewodowej dla biura, konferencji i podobnych okazji. Quattro obsługuje sygnały 4K i  za pomocą jednego przycisku pozwoli przenieść obraz pulpitu komputera, tabletu czy telefonu klienta na duży ekran telewizora lub projektora. Wygodą korzystania oraz możliwościami Quattro bije na głowę konkurencyjne rozwiązania, jak Barco Clickshare, Awind Sharepod, Polycom Pano czy BenQ InstaShow.

Czytaj więcej: Quattro – system prezentacji jak Barco ClickShare

Planujesz zakup telewizora 4K? Uważaj na techniczne pułapki!

      Sprawdź jakie problemy można napotkać przy wymianie starego telewizora na nowy 4K UHD?

Czytaj więcej: Planujesz zakup telewizora 4K? Uważaj na techniczne pułapki!

Matrix Mini-i Pro 2s - przetwornik C/A Hi-Resolution Audio ze wzmacniaczem słuchawkowym

      C4i, autoryzowany dystrybutor marki Matrix Audio, zaprezentował nowy przetwornik cyfrowo-analogowy Matrix Mini-i Pro 2s z 32-bitowym konwerterem i próbkowaniem 384kHz, obsługą standardów DSD oraz Bluetooth aptX. To bezpośredni następca pozostałych urządzeń z serii Mini – modeli Mini-i Pro+ i Mini-i Pro 2. Najnowszy przetwornik został wyposażony w nowy konwerter z rodziny ESS SABRE PRO o oznaczeniu ES9026PRO oraz zapewnia obsługę sygnału DSD na wszystkich złączach wejściowych, nie tylko USB.

Czytaj więcej: Matrix Mini-i Pro 2s - przetwornik C/A Hi-Resolution Audio ze wzmacniaczem słuchawkowym

Najnowszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Egreat – model A8

Egreat A8 Smart TV Box Android TV HDD 3,5' 4k UHD       C4i wprowadza na polski rynek Najnowszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Egreat – model A8. Urządzenie, łączy ze sobą niezawodność sieciowych odtwarzaczy klasy Premium, funkcjonalność mini komputerów i multimedialne możliwości systemu Android TV. Najnowszy odtwarzacz Egreat został również wyposażony w bardzo wydajny procesor HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei i jest najtańszym modelem z oferty chińskiego producenta oferującym obudowę z kieszenią na dysk twardy 3,5”. A8 można kupić w sklepie internetowym C4i, polskiego dystrybutora Egreat.

Czytaj więcej: Najnowszy odtwarzacz multimedialny z rodziny Egreat – model A8

Manager, emulator EDID - LAN 0321 i 0319

jak rozwiązać problem EDID       Problemy z komunikacją EDID w instalacjach AV są bardzo powszechne. Każdy instalator prędzej czy później spotka się z brakiem kompatybilności pomiędzy urządzeniem źródłowym, a odbiornikiem. Dotyczy to zarówno najprostszych instalacji, jak i złożonych projektów.  EDID managery z oferty C4i pozwolą w prosty sposób rozwiązać większość problemów wynikających z błędnej komunikacji EDID.

Czytaj więcej: Manager, emulator EDID - LAN 0321 i 0319

Radioodbiornik Scansonic IN220BT: duńska stylistyka i gama multimedialnych możliwości

SCANSONIC-iN220BT-FM-DAB-+-INTERNET-RADIO-dantax-in-220-bt-black-czarne       C4i wprowadza na polski rynek najnowszy super radioodbiornik Scansonic - model IN220BT. To niewielkich rozmiarów urządzenie oferuje olbrzymią funkcjonalność obejmującą dostęp do rozgłośni internetowych, stacji DAB+, FM z RDS a także zdalnej łączności Bluetooth i DLNA. Scansonic IN220BT jest produktem duńskiej firmy Dantax A/S, która działa od lat 70-tych XX wieku i oferuje wysokiej jakości radioodbiorniki oraz kolumny klasy hi-end. 

Czytaj więcej: Radioodbiornik Scansonic IN220BT: duńska stylistyka i gama multimedialnych możliwości