Tile - najnowszy system prezentacji bezprzewodowych

examples       C4i wprowadza na polski rynek najnowszy system prezentacji bezprzewodowych Tile. Opracowane przez amerykańską firmę DVDO urządzenie wpisuje się w obecne trendy technologiczne zakładające wygodną pracę biurową i korzystanie z systemów BYOD (z ang. Bring Your Own Device) typu Clickshare.

Czytaj więcej: Tile - najnowszy system prezentacji bezprzewodowych

Jak streamować w wysokiej jakości?

uh60p       Z każdym rokiem słowo „streaming” zyskuje na popularności. Streamować (strumieniować), czyli transmitować wideo w czasie rzeczywistym, może już dziś każdy. Wystarczy komputer z kamerą internetową lub telefon albo tablet. Przepustowości standardowych łączy internetowych też nie stoi już na przeszkodzie, dzięki czemu transmisję strumieniową prowadzić można nawet z wykorzystaniem internetu mobilnego.

Czytaj więcej: Jak streamować w wysokiej jakości?

Z1000 - nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD od Zidoo

     

Zidoo Z1000 to najnowszy odtwarzacz sieciowy plików 4K, a produkty marki Zidoo od lat zaliczane są do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń Android TV Box. Model Z1000 jest idealną alternatywą łączącą serię ekskluzywnych modeli X20 i X20 Pro z popularną linią modeli Z10 i Z9s od Zidoo. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


Czytaj więcej: Z1000 - nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD od Zidoo

Smart Home bardziej inteligentny - C4i dystrybutorem Global Caché

zestawienie       Jak stworzyć w domu wygodne i zintegrowane środowisko Internet of Things (IoT)?

Systemy sterowania inteligentnymi urządzeniami w domu często nie zapewniają wzajemnej współpracy. Odmienne rozwiązania zmuszają użytkownika do stosowania różnych aplikacji i utrudniają obsługę. Z pomocą przychodzi amerykańska firma Global Caché, która od 2002 r. specjalizuje się w rozwiązaniach kontroli, sterowania i komunikacji pomiędzy różnymi sprzętami.

Czytaj więcej: Smart Home bardziej inteligentny - C4i dystrybutorem Global Caché

Nowości wiosenne C4i

      Beztytuu zmn    

Poniżej znajdą Państwo wybrane nowości w ofercie C4i. Są to najnowsze propozycje naszych stałych i sprawdzonych dostawców, jak i nowości od nowych firm w naszym portfolio, jak DVDO czy Global Cache, którego zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem.

Czytaj więcej: Nowości wiosenne C4i

Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

 

                        

Wykorzystaj smartfon, tablet jako lub przeglądarkę internetową jako uniwersalny pilot do KODI

Podane rozwiązania sprawdzą się również przy urządzeniach opartych na oprogramowaniu Linux opartym na KODI tj. CoreElec, LibreElec lub OpenElec.

Czytaj więcej: Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

Nowości stycznia w C4i

      Beztytuu zmn     W bieżącym miesiącu mamy kilka ciekawych urządzeń dla naszych klientów do wykorzystania  w instalacjach A-V. Jesteśmy też w przededniu rozpoczęcia targów ISE 2019 - zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na pokaz urządzeń wielu naszych dostawców podczas najlepszych w Europie targów dla instalatorów AV: ISE 2019 w dniach 5-8 lutego 2019 w Amsterdamie kontakt: tomasz(at)c4i.com.pl                         

Czytaj więcej: Nowości stycznia w C4i

Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

     

Zidoo Z10 to najnowszy odtwarzacz Android TV Box 4K, zaliczany do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń tego typu. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


Czytaj więcej: Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

Nowości Andrzejkowe

 andrzejki 2

 

   

Uzupełniamy poprzednią informację dla klientów o najnowsze nabytki C4i dla integratorów systemów audiowizualnych i nie tylko . Proszę zwrócić uwagę na najnowszą matrycą HDM-B42A która ma funkcję wystawiania na jednym z wyjść innej rozdzielczości niż wejściowa dzięki czemu można połączyć i wyświetlić obrazy [email protected] i [email protected] na wyjściach matrycy dostosowując ją do rozdzielczości natywnych monitorów/projektorów .

Czytaj więcej: Nowości Andrzejkowe

Czy słyszałeś o JRiver?

JRiver 1      

Informujemy o nowych unikalnych rozwiązaniach AV dostępnych w C4i  - tym razem high end audio, na które składa się rozwiązanie oprogramowania JRiver w ostatniej wersji MC24, w oparciu o sprzęt mini PC firm Giada lub Minix oraz zdobywające uznanie klientów znakomite przetworniki Matrix Audio.


Czytaj więcej: Czy słyszałeś o JRiver?