Najnowsze produkty Hi Res Audio USB od Matrix'a

 xspdif2 adapter matrix

   

Matrix nieustannie rozwija ofertę najwyższej jakości cyfrowych konwerterów audio. Po świetnie przyjętym, kompletnym pod względem możliwości flagowym DAC'u- Sabre Pro, przyszła pora na dwa niezywkle ciekawe urządzenia, która znajdą miejsce w niejednym torze audio. Jest to druga generacja Matrix X-SPDIF 2 oraz rewelacyjny interfejs USB na złączu PCIexpress - Matrix X-Hi.


Czytaj więcej: Najnowsze produkty Hi Res Audio USB od Matrix'a

Zdalne sterowanie Android TV Box

Wykorzystaj smartfon lub tablet jako uniwersalny pilot do Android TV!

Przegląd najlepszych aplikacji mobilnych do sterowania Android TV Boxów

Niemal wszystkie urządzenia Android TV Box umożliwiają sterowanie z urządzeń mobilnych. Wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację by nasz telefon lub tablet zamienił się w wielofunkcyjnego pilota do sterowania odtwarzaczem z obsługą funkcji multimedialnych. Już dzisiaj możesz mieć pilota SmartTV w swoim telefonie!

         

Czytaj więcej: Zdalne sterowanie Android TV Box

Ile HDMI w HDMI?

              

Wszystko o kablach HDMI, czyli jak uniknąć pułapek i korzystać z najlepszej transmisji audio i wideo razem z najnowszymi kablami HDMI w ofercie C4i wspierającymi przesył pełnego 4K z HDR nawet na 30m! 

Czytaj więcej: Ile HDMI w HDMI?

Zdalne sterowanie Mini Pc Windows

Uzyskaj dostęp do komputera z systemem Windows z dowolnego miejsca, gdziekolwiek jesteś!

Przegląd najlepszych programów i aplikacji do zdalnej kontroli urządzeń z systemem Windows.
Wybrane programy pozwolą w prosty sposób uzyskać zdalny dostęp do komputera Windows z poziomu innego komputera, smartfona lub tabletu. Bez problemu uzyskasz dostęp do wszelkich danych czy możliwości komputera gdziekolwiek będziesz.

Aplikacje polecamy do wszystkich modeli Windows PC w naszej ofercie, w tym GDA, Pipo, Cen, Minix oraz pozostałych.

         

Czytaj więcej: Zdalne sterowanie Mini Pc Windows

Egreat A10 - odtwarzacz sieciowy z prawdziwego zdarzenia

 

                        

Egreat A10 - nowy odtwarzacz multimedialny w ofercie C4i

C4i wprowadza do sprzedaży w Polsce odtwarzacz sieciowy Egreat A10. Urządzenie obsługuje rozdzielczość 4K i łączy najlepsze cechy Android TV Box z szeregiem dodatkowych funkcji oraz niezawodnością odtwarzaczy sieciowych klasy Premium.


Czytaj więcej: Egreat A10 - odtwarzacz sieciowy z prawdziwego zdarzenia

Letnie nowości C4i

 

                        

 

Lato w pełni, tymczasem oferta C4i powiększyła się o wiele nowych i ciekawych urządzeń. Świetnym rozwiązaniem jest  modułowa matryca nawiązująca funkcjonalnością do wielokrotnie droższych modeli renomowanych producentów. Nowy sterownik MVP-8BC również powinien cieszyć się dużym zainteresowaniem biorąc pod uwagę ogromne możliwości konfiguracji i rozsądną cenę.

Czytaj więcej: Letnie nowości C4i

Najnowszy, flagowy model Zidoo dostępny w C4i!

                        

Najnowszy, flagowy model Zidoo dostępny w C4i!

Zidoo X10 łączy cztery funkcje w jednym urządzeniu - odtwarzacz multimedialny, enkoder sieciowych strumieni wideo, serwer NAS Open WRT i nagrywarka HDMI. Teraz z nowym, udoskonalonym oprogramowaniem i elegancką obudową z wewnętrzną kieszenią na dysk sata 3,5 cala.


Czytaj więcej: Najnowszy, flagowy model Zidoo dostępny w C4i!

Wiosenna wyprzedaż 2017!

                        

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wiosennej Wyprzedaży w C4i, w ramach której znajdą Państwo wiele niezbędnych w instalacjach AV urządzeń i okablowania w świetnych cenach!


Oferta adresowana jest wyłącznie do istniejących klientów C4i którzy przy zakupie powołają się na wyprzedaż wiosenną.

Zapraszamy!


Czytaj więcej: Wiosenna wyprzedaż 2017!

Wiosenne nowości!

                        

W ostatnich miesiącach oferta C4i powiększyła się o wiele nowych urządzeń do zastosowań instalacyjnych, w kinie domowym, Digital Signage czy eventach. 
Polecamy nowe extendery bezprzewodowe EZCast obsługujące 4K oraz najnowsze mini PC Windows i Android. Nowością są kable HDMI 2.0, 18Gb/s gwarantujące przesył 4K 4:4:4 do 30m, i adaptery-stacje dokujące USB-C. Poszerzyliśmy również ofertę o najnowsze nagrywarki HDR, konwertery audio HDCVT i skalery oraz wideo procesory firmy VDwall.

Zapraszamy!


Czytaj więcej: Wiosenne nowości!

Minix NEO Z83-4 - najnowszy mini PC Windows firmy Minix

F210U fron wiekszy

                            

C4i wprowadza na polski rynek najnowszy mini komputer firmy MINIX z systemem Windows 10. Urządzenie wyróżnia się kompaktową, zminiaturyzowaną obudową, która sprawia, że NEO Z83-4 to obecnie jeden z najmniejszych komputerów PC na rynku, który bez problemu można zabrać ze sobą w każde miejsce. Wystarczy podłączyć urządzenie przez HDMI lub Mini DisplayPort do telewizora czy monitora, skorzystać z bezprzewodowej klawiatury oraz myszki powietrznej i cieszyć ogromem możliwości tego niepozornego - na pierwszy rzut oka - sprzętu.


Czytaj więcej: Minix NEO Z83-4 - najnowszy mini PC Windows firmy Minix