Nowości Andrzejkowe

 andrzejki 2

 

   

Uzupełniamy poprzednią informację dla klientów o najnowsze nabytki C4i dla integratorów systemów audiowizualnych i nie tylko . Proszę zwrócić uwagę na najnowszą matrycą HDM-B42A która ma funkcję wystawiania na jednym z wyjść innej rozdzielczości niż wejściowa dzięki czemu można połączyć i wyświetlić obrazy 4k@60 i 1080p@60 na wyjściach matrycy dostosowując ją do rozdzielczości natywnych monitorów/projektorów .

Czytaj więcej: Nowości Andrzejkowe

Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

     

Zidoo Z10 to najnowszy odtwarzacz Android TV Box 4K, zaliczany do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń tego typu. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


Czytaj więcej: Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

Czy słyszałeś o JRiver?

JRiver 1      

Informujemy o nowych unikalnych rozwiązaniach AV dostępnych w C4i  - tym razem high end audio, na które składa się rozwiązanie oprogramowania JRiver w ostatniej wersji MC24, w oparciu o sprzęt mini PC firm Giada lub Minix oraz zdobywające uznanie klientów znakomite przetworniki Matrix Audio.


Czytaj więcej: Czy słyszałeś o JRiver?

Zidoo X10 - flagowy model Android TV BOX 4K od Zidoo dostępny w C4i!

                        

Najnowszy, flagowy model Zidoo dostępny w C4i!

Zidoo X10 łączy cztery funkcje w jednym urządzeniu - odtwarzacz multimedialny, enkoder sieciowych strumieni wideo, serwer NAS Open WRT i nagrywarka HDMI. Teraz z nowym, udoskonalonym oprogramowaniem i elegancką obudową z wewnętrzną kieszenią na dysk sata 3,5 cala.


Czytaj więcej: Zidoo X10 - flagowy model Android TV BOX 4K od Zidoo dostępny w C4i!

Nowości końca lata w C4i

     

Zestawienie najnowszych produktów w ofercie C4i. Unikalne rozwiązanie AV dostępne od ręki. Między innymi najnowsze rozdzielacze HDMI 2.0 ze skalowalnymi wyjściami, nagrywarka z funkcją stremowania, czy odtwarzacz AV z funkcją pętli i sterowaniem RS232. Zapraszamy!


Czytaj więcej: Nowości końca lata w C4i

Nowe odtwarzacze sieciowe AV 4K HDR - Hi-end od Zidoo X20 i X20 Pro

      C4i wprowadza do sprzedaży w Polsce najnowsze odtwarzacze sieciowe plików audio-wideo Zidoo X20 i X20 Pro klasy hi-end. Urządzenia kierowane są głównie do entuzjastów kina domowego, a model X20 Pro - z uwagi na wbudowany układ DAC klasy Premium ESS E9038 Pro firmy Sabre - również do miłośników doskonałego dźwięku. Odtwarzacze idealnie wpasują się do każdej instalacji premium kina domowego. Sprawdź pełną ofertę odtwarzaczy sieciowych - tutaj.

Czytaj więcej: Nowe odtwarzacze sieciowe AV 4K HDR - Hi-end od Zidoo X20 i X20 Pro

Letnie nowości w C4i

      Sprawdź najnowsze produkty w bogatej ofercie C4i, w tym między innymi wiele nowych urządzeń z wbudowanym tunerem DVB-T
                                        

Czytaj więcej: Letnie nowości w C4i

Oglądaj i nagrywaj Mundial na Smart TV boxach

LibreElec KI Pro, LibreElec, Tuner DVB-T, Odtwarzacz Sieciowy       Przystawki do telewizorów LibreElec KI i KII w wersji Pro z wbudowanymi tunerem DVB-T2/DVB-S2 posiadają gniazdo umożliwiające podłączenie anteny telewizji naziemnej lub satelitarnej i możliwość uzyskania wygodnego dostępu do kanałów telewizyjnych. Oglądaj i nagrywaj mistrzostwa świata 2018 w Rosji w wygodny sposób na telewizorze, telefonie lub tablecie.

Czytaj więcej: Oglądaj i nagrywaj Mundial na Smart TV boxach

Jaki odtwarzacz sieciowy wybrać?

      Wybór odpowiedniego odtwarzacza plików niejednej osobie spędził sen z powiek. Ogromny wybór odtwarzaczy różnych producentów, w dużej mierze różniących tak naprawdę detalami, nie pomaga w wybraniu tego odpowiedniego modelu spełniającego nasze wymagania. W samym C4i posiadamy ponad 30 zróżnicowanych modeli odtwarzaczy sieciowych, nie licząc ofert z oprogramowaniem przygotowywanym pod klienta. Przedstawiamy zatem zestaw wskazówek od C4i - wieloletniego dystrybutora odtwarzaczy sieciowych, ułatwiających wybór idealnego playera.

Czytaj więcej: Jaki odtwarzacz sieciowy wybrać?

Quattro – system prezentacji jak Barco ClickShare

      Nowy, rewolucyjny system transmisji bezprzewodowej dla biura, konferencji i podobnych okazji. Quattro obsługuje sygnały 4K i  za pomocą jednego przycisku pozwoli przenieść obraz pulpitu komputera, tabletu czy telefonu klienta na duży ekran telewizora lub projektora. Wygodą korzystania oraz możliwościami Quattro bije na głowę konkurencyjne rozwiązania, jak Barco Clickshare, Awind Sharepod, Polycom Pano czy BenQ InstaShow.

Czytaj więcej: Quattro – system prezentacji jak Barco ClickShare