Zapytaj o produkt

Global Cache iTach IP2SL

iTach IP2SL TCP/IP to RS 232: adapter sieciowy IP na interfejs szeregowy RS232, LAN RJ45 10/100MBit, 1x port szeregowy: męski DB9. Sterowanie przepływem: dwukierunkowe sprzętowe RTS/CTS i parzystość, kompaktowe wymiary, prosta konfiguracja i obsługa przez interfejs web. Pozwala na integrację systemu i sterowanie dowolnych urządzeń po RS232.
Global_Cache_iTa_50475e4d5b1ff.png

Szanowni Państwo!.
Uprzejmie prosimy o nie przesyłanie anonimowych zapytań ofertowych. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby informacje przekazywane Państwu były rzetelne i wiarygodne. Tego samego oczekujemy także od Państwa, dlatego chcielibyśmy wiedzieć gdzie i do kogo nasze oferty trafiają. W związku z tym, uprzejmie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na zapytania niepodpisane i nie zawierające danych identyfikacyjnych Firmy oraz imienia i nazwiska Osoby która zwraca się z zapytaniem.
Prosimy także, w miarę możliwości, o dołączanie do zapytań specyfikacji i szczegółowych wymagań pozwalających nam określić zakres oferty i dobrać najodpowiedniejszy sprzęt.


Wpisano znaków: