Producent:
Wybierz producenta

Kable optyczne, świadtłowodowe

SUN 420 20m Optyczny, hybrydowy, aktywny HDMI 4K UHD UltraHD
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
767,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy, długość 10m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2Gbps,EDID, zewnętrzna średnica 4.8mm

Opis szczegółowy

SUN 420 15m Optyczny, hybrydowy, aktywny HDMI 4K UHD UltraHD
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Cena brutto:
849,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy, długość 15m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2Gbps, EDID, zewnętrzna średnica 4.8mm

Opis szczegółowy

SUN 420 20m Optyczny, hybrydowy, aktywny HDMI 4K UHD UltraHD
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
879,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy, długość 20m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2Gbps,EDID, zewnętrzna średnica 4.8mm

Opis szczegółowy

SUN 420 20m Optyczny, hybrydowy, aktywny HDMI 4K UHD UltraHD
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
929,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy, długość 25m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2Gbps,EDID, zewnętrzna średnica 4.8mm

Opis szczegółowy

SUN 420 30m Optyczny, hybrydowy, aktywny HDMI 4K UHD UltraHD
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
965,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy, długość 30m, metalowe złącza, obsługa HDMI2.0 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2Gbps, EDID, zewnętrzna średnica 4.8mm

Opis szczegółowy

LAN-H2H20AA
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Cena brutto:
965,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy o długości 30m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2 Gb/s,EDID, zewnętrzna średnica 4.5mm

Opis szczegółowy

LAN-H2H20AA
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
767,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy o długości 10m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2 Gb/s,EDID, zewnętrzna średnica 4.5mm

Opis szczegółowy

SUN 420 50m Optyczny, hybrydowy, aktywny HDMI 4K UHD UltraHD
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
1290,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy, długość 50m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 13Gbps,EDID, zewnętrzna średnica 4.8mm

Opis szczegółowy

LAN-H2H20AA
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
879,00 zł

Kabel hybrydowy AOC HDMI-HDMI, aktywny, optyczno-miedziany, kierunkowy o długości 20m, metalowe złącza, obsługa HDMI 2.0b 4K@60HZ UHD, HDCP2.2/CEC/EDID/HDR, przepustowość 18.2 Gb/s,EDID, zewnętrzna średnica 4.5mm

Opis szczegółowy

Patchcord A-DQ(ZN)B2Y 4G 50/125 LC/LC 50m
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 2 tygodnie
Cena brutto:
952,00 zł

Kabel światłowodowy z końcówkami LC/LC, długość 50m., multimode, czterowłóknowy

Opis szczegółowy

multipatchcord.jpg
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Cena brutto:
1500,00 zł

Wytrzymały kabel do zadań w ciężkich warunkach, z zarobionymi złączami światłowodowymi, gotowy do bezpośredniego użycia. Najwytrzymalsza oferowana wersja kabla wytrzymałego na uszkodzenia.

Opis szczegółowy

multipatchcord.jpg
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Cena brutto:
999,00 zł

Wytrzymały kabel do zadań w ciężkich warunkach, z zarobionymi złączami światłowodowymi, gotowy do bezpośredniego użycia.

Opis szczegółowy

SC/PC - SC/PC 2G 200 m.
Aktualny stan magazynu

Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Cena brutto:
999,00 zł

Kabel światłowodowy z końcówkami 2SC/2SC, długość 200m., singlemode, na bębnie drewnianym

Opis szczegółowy