Zapytaj o produkt

SC/PC - SC/PC 2G 200 m

Kabel światłowodowy z końcówkami 2SC/2SC, długość 200m., singlemode, na bębnie drewnianym
SC/PC - SC/PC 2G 200 m.

Szanowni Państwo!.
Uprzejmie prosimy o nie przesyłanie anonimowych zapytań ofertowych. Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby informacje przekazywane Państwu były rzetelne i wiarygodne. Tego samego oczekujemy także od Państwa, dlatego chcielibyśmy wiedzieć gdzie i do kogo nasze oferty trafiają. W związku z tym, uprzejmie informujemy, że nie będziemy odpowiadać na zapytania niepodpisane i nie zawierające danych identyfikacyjnych Firmy oraz imienia i nazwiska Osoby która zwraca się z zapytaniem.
Prosimy także, w miarę możliwości, o dołączanie do zapytań specyfikacji i szczegółowych wymagań pozwalających nam określić zakres oferty i dobrać najodpowiedniejszy sprzęt.


Wpisano znaków: