Netgear Ready NAS NV+

Netgear_Readay_N_483b2a15a380f.jpgNetgear_Readay_N_483b2a15a380f.jpg
Producent: Netgear
Przeciętny czas dostawy: 2-3 dni
Szczegóły produktu

Opis

Właściwości i niezawodność do tej pory zarezerwowana tylko w kosztownych systemach IT obecnie w wersji ReadyNAS dostępna jest dla small biznesu i użytkownikow domowych. Tworząc pierwszy na świecie procesor dedykowany dla urządzeń Network Attached Storage (NAS), jesteśmy zdolni wycisnąć z systemu NAS najwyższe osiągi niezależnie, czy oznacza to przesyłanie strumienia wideo do różnych pomieszczeń w tym samym czasie czy zrobienie kopii zapasowej całego systemu IT bez czekania w nieskończoność na jego zakończenie, czy nawet gdy chcemy znaleźć pojedyńczy plik pośród danych o pojemności terrabajtowej - dla tego wszystkiego potrzebujesz Ready NAS.

netgearNV+

Urządzenie jest stabilne i bardzo przyjazne dla użytkownika, jego obsługa i konfiguracja jest intuicyjna i automatyczna. Prędkość: ReadyNAS NV jest do 20% szybszy niż poprzedni lider ReadyNAS X6/600. * W danym czasie udostępnia jednocześnie kilka plików high definition * True Hotswap: ReadyNAS NV posiada 4 przełączane "na gorąco" dyski w zasobnikach Serial ATA. Jeśli dysk się uszkodzi, wymień go bez wyłączania zasilania - co ułatwia serwis * Można wybrać macierz X-RAID: Automatic Volume Expansion albo standard RAID poziomy 0, 1 i 5. * kompaktowe wymiary : 20 x 13,2 x 22,2 cm * back up za jednym przyciskiem; naciskając pojedyńczy przycisk, możesz zachować całą zawartość do podpiętego urządzenia USB lub w drugą stronę. *

Trzy zewnętrzne porty USB umożliwiają rozbudowę. Netgear Ready NAS został wyposażony w nowy wyświetlacz LCD, pokazujący najważniejsze informacje o stanie pracy, ułatwia znacznie łatwiejsze zarządzanie. ReadyNAS jest kompatybilny z systemami Microsoft Windows™, Linux™, UNIX™ i Mac OS X™ , oferując użytkownikom ogromne pole wyboru. Jest to jedno z niewielu, o ile nie jedyne, urządzenie domowe pozwalające transmitować kilka strumieni wysokiej rozdzielczości naraz, tak, aby kilku użytkowników sieci mogło oglądać różne obrazy High Definition składowane na tym samym urządzaniu. Użytkowników firmowych ucieszy na pewno fakt, że w pamięć masową ReadyNAS NV+ został wbudowany serwer druku, pozwalający udostępniać w sieci drukarki i serwer FTP.

NetgeartNV+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urządzenie wspiera technologię UPnP, wykorzystywaną przez wiele cyfrowych adapterów i wbudowane oprogramowanie SlimServer™, wykorzystywane przez produkty w rodzaju Squeezebox™ i Transporter™. Netgear ReadyNAS NV+ to produkt przeznaczony na rynek domowy i małych firm, który zapewnia niezawodny sposób na przechowywanie i udostępnianie danych w sieci.

NetgearNV+

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zamiast trzymać dane rozsiane na różnych urządzeniach typu komputery, notebooki, odtwarzacze mp3 czy płyty DVD, można wszystkie dane umieścić na jednym urządzeniu i poprzez standardową lub bezprzewodową sieć mieć je na każde życzenie. W nowej, niezwykle cichej obudowie można umieścić 4 dyski SATA o łącznej pojemności do 4 TB danych (wykorzystując obecnie oferowane dyski) działające w trybie RAID 0,1,5 lub technologii X-RAID firmy Infrant. Zastosowanie technologii mirroringu i dysków typu hotswap pozwala mieć pewność bezpieczeństwa danych, jak również bezproblemowej wymiany uszkodzonych urządzeń bez konieczności odłączania zasilania urządzenia.

torrentUWAGA: W najnowszym oprogramowaniu firmowym 4.01 Netgear NV + obsługuje bit torrenta- bez potrzeby włączania PC, a także przeglądarkę album zdjęć.

 

Na życzenie formatujemy NETGEARa do żądanej macierzy; X (expandable-rozszerzalna), 0 (brak redundancji), 1,5 (redundancja danych w razie awarii dysku). W urządzeniu możemy za dopłatą zainstalować 1MB pamięci RAM (fabrycznie jest 256 kB). Instalujemy najnowsze oprogamowanie fabryczne. NetgearNV+