Scansonic IN210

 Scansonic IN210 FM/Internet Radio Scansonic IN210 FM/Internet Radio
Cena brutto
449,00 zł
Producent: Scansonic
Przeciętny czas dostawy: 2 dni
Szczegóły produktu

Opis

 

 

 

Radio Scansonic IN210 jest solidnym i niezawodnym radiem internetowym z połączeniem WIFI, posiada także tuner FM z RDS. Drewniana i precyzyjnie lakierowana na wysoki połysk obudowa, jak również pełny dźwięk z głośnika sprawiają niesamowite wrażenie.Jest to poprawiona i unowocześniona wersja radia Scansonic IN200.  Dostępne jedynie radio w kolorze czarnym - potestowe z możliwymi drobnymi zarysowaniami, cena radia obniżona. Pełna gwarancja.

 

W odróżnieniu do IN200, posiada regulację głośności za pomocą pokrętła, nie posiada połączenia LAN oraz nacznie poprawiono także brzmienie, dzięki któremu jest świetne wielofunkcyjne radio w przystępnej cenie. Model cechuje elegancka stylistyka i funkcjonalność. Na czytelnym 4-liniowym wyświetlaczu OLED z łatwością można odnaleźć interesujące użytkownika informacje.

 

Radio posiada również możliwość odtwarzania muzyki przechowywanej na komputerze PC czy urządzeń mobilnych z każdego miejsca w domu korzystając z bezprzewodowego łącza WiFi.
 
 

Radio internetowe IN210 automatycznie poinformuje Cię o dostępnych aktualizacjach oprogramowania. Możliwe jest również wykonanie ręcznej aktualizacji oprogramowania.
 


Ściągnij bezpłatną aplikację i zmień twój smartfon lub tablet z system Android lub iOS w pilota do radia Scansonic IN210.Wystarczy zainstalować aplikację UNDOK, którą pobierzesz klikając na obrazek znajdujący się po prawej stronie.

Aplikacje umożliwiają słuchanie radia, znajdowanie stacji , streaming DLNA, regulację głośności itp.

 

 

   

  


UNDOK umożliwia kontrolę wszystkimi funkcjami radia IN210 za pomocą urządzeń mobilnych, np. zmianę trybu pracy radia (internetowe, odtwarzacz, FM i AUX), przeglądanie wszystkich stacji i dostępnych podcastów oraz wybór spośród ustawionych presetów czy zmianę głośności. Aplikacja jest niezwykle intuicyjna i płynna w obsłudze, zaś funkcjonalnością przewyższa standardowe piloty na podczerwień.Radio internetowe Scansonic IN210 umożliwia odtwarzanie muzyki przechowywanej na komputerze z zainstalowanym systemem Windows od wersji 7 w górę czy z urządzeń mobilnych. Scansonic IN210 jest kompatybilny z odtwarzaczem plików multimedialnych - Windows Media Player, co czyni jeszcze łatwiejszym przesyłanie muzyki z komputera PC do radia. Wystarczy kliknąć na pojedyńczy utwór, nacisnąć "odtwarzaj przez" i wybrać Scansonic IN210

Od dzisiaj, dzięki radiu IN210 możesz przenieść się w najdalsze zakątki świata - w ciągu  kilku sekund. Radio korzysta z serwisu internetowego Frontier Silicon, który pozwala na tworzenie listy ulubionych stacji. W tym celu należy zarejestrować swoje urządzenie na powyższym serwisie i już można wyszukiwać interesujące nas internetowe stacje radiowe na komputerze. Jeśli nazwa stacji nie jest znana, Frontier Silicon oferuje wyszukiwanie według gatunku muzycznego, lokalizacji i jakości strumieni radiowych. Po dokonaniu wyboru, określone stacje zostaną natychmiast wyświetlone w polu „Ulubione” na stronie głównej w menu radia i będą dostępne za pośrednictwem Wi-Fi.

 

 

Ponadto radio wyposażone jest w budzik z funkcją drzemki, timer, wejście Aux do iPoda czy urządzenia Android lub odtwarzacza MP3, wyjście słuchawkowe. Pozwala na ustawienie budzika jako buzzer, radio internetowe lub FM.

 

 

 

Scansonic jest marką Dantax A/S - duńskiej firmy posiadającej blisko 35-letnie doświadczenie na krajowym i europejskim rynku audio.

Dantax rozpoczął swoją działalność od produkcji i sprzedaży wysokiej jakości kolumn głośnikowych w bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach. Początkowo firma skupiała się głównie na dystrybucji wyłącznie kolumn jednak już od 1971 Dantax rozszerzył profil swojej działalności. W ofercie stopniowo pojawiało się coraz więcej zaawansowanych urządzeń audio, które spełniały wymagania klientów. Dantax A/S to przede wszystkim wysoka jakość dźwięku płynącego z głośników, solidne wykonanie oraz przystępna cena. Firma jest również dystrybutorem jednych z najlepszych high endowych kolumn na świecie z linii Raidho o wartości kilkuset tysięcy złotych.

Marka Scansonic to między innymi wysokiej klasy odtwarzacze radiowe stacjonarne, przenośne, głośniki bezprzewodowe oraz kolumny głośnikowe, zarówno pasywne, jak i aktywne.

Galeria

 Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

 

 
 

 

 

Specyfikacja techniczna

 • Dostęp do tysiąca stacji radiowych internetowych z całego świata - tuner internetowy Frontier Silicon
 • Połączenie WiFi
 • Radio FM z RDS: 87.5 - 108 MHz
 • Wielofunkcyjny, wielojęzykowy wyświetlacz
 • Regulowane podświetlenie
 • Głośnik 3,5" mono 5W
 • Funkcja zasypiania (po 15/30/45/60 minutach) i budzik z funkcją drzemki
 • Presety ustawień Equalisera i Treble/Bass
 • Wyjście 3.5mm na słuchawki
 • Wejście 3.5mm AUX dla iPoda i odtwarzaczy mp3
 • Dostępne aplikacje umożliwiające zdalne sterowanie radiem z urządzeń iOS (iPhone'a, iPoda) oraz Android do pobrania z AppStore i Google Play
 • Odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych w ramach sieci WiFi przez DLNA
 • Zasilacz AC: 100-240Vac, 50-60Hz, DC: 9V, 1A
 • Zużycie prądu: 9W (maks.)
 • Wymiary: 215 x 130 x 110 mm (szer./wys./głęb.)
 • Waga: 2,2 kg
 • Menu w j. polskim

 

Materiały:

 • Obudowa w lakierze na wysoki połysk
 • Kolor czarny lub biały

 

 

Linki

Aplikacja UNDOK do sterowania z urządzeń mobilnych Android iOS.

UNDOK logo