VideoLan 380 Pro

Producent: LKG
Przeciętny czas dostawy: 1-2 miesiące
Szczegóły produktu

Opis

VideoLan 380 Pro to  extender HDMI wysyłający sygnał w sieci elektrycznej wykorzystujący protokół transmisji HDbitT. Składa się z nadajnika HDMI i odbiornika HDMI.  Nadajnik przesyła sygnały audio i wideo high definition na wyświetlacz HDTV lub projektor na odległość do 300m. Obsługuje rozdzielczości HD do 1080p. Możliwość podłączenia do 4 odbiorników.

Cechy:

  • Przesył sygnału over Powerline
  • Posiada wyjście HDMI loop przy nadajniku
  • Przesył sygnału Full HD 1080p na odległość 300m
  • W pełni kompatybilny z wieloma urządzeniami HDMI i HDCP
  • Przesył sygnału IR do sterowania urządzeniami źródłowymi
  • Urządzenie proste w obsłudze - plug 'n play - nie ma potrzeby instalacji żadnego oprogramowania ani wymaganego połączenia WiFi
  • Możliwość podłączenia 4 odbiorników

Co to jest HDBitT?

HDBitT jest protokołem transmisji sygnału audio i wideo HD przez sieć, w porówaniu do tradycyjnej technologii, zapewnia stabilniejszy przesył, gładkość zdjęć, większe odległości przesyłu bez użycia konwertera. Więcej o HDBitT.

HDMI over Powerline

Dzięki  VideoLan 380 Pro prześlesz sygnał z PC, cyfrowego odtwarzacza multimedialnego, odbiornika satelitarnego, odtwarzacza Blue-Ray/DVD, konsoli do gier lub innych urządzeń HDMI, do Twojego systemu kina domowego poprzez sieć elektryczną w twoim mieszkaniu. Wystarczy podłączyć za pomocą kabla HDMI nadajnik do urządzenia źródłowego oraz odbiornik do wyświetlacza, oba urządzenia do sieci elektrycznej. W teen sposób wyeliminujesz zbędną ilość kabli w swojej instalacji.

 

 

no

Transmisja na odległość

VideoLan 380 Pro prześle bezprzewodowo sygnał 1080p audio wideo na wyświetlacz HDTV lub projektor oddalony o 300m. Extender zapewnia przesył żywego sygnału w czasie rzeczywistym bez opóźnienia przez ściany, podłogi, dostarczając płynny obraz HDTV w jakiejkolwiek lokalizacji: w kuchni, sypialni, salonie czy na poddaszu.


 

no

Przesył IR

VideoLan 380 Pro umożliwia sterowanie źródłowymi urządzeniami multimedialnymi, dzięki równoczesnej transmisji sygnału IR z pilotów.

 

 

no

 Urządzenie może działać maksymalnie z 4 urządzeniami odbiorczymi.

no

 

Dane techniczne

Sygnał HDMI   Kompatybilny z HDCP
Protokół transmisji    HDBitT over Powerline
Obsługiwane rozdzielczości   [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]/60Hz, [email protected]/60Hz, [email protected]/60Hz
Obsługiwane częstotliwości IR    20~60kHz
Maksymalna odległość transmisji    300m
Opóźnienie    200ms
Temperatura pracy    0℃~60℃
Zasilanie 100-240V AC
Obudowa   Metalowa, czarna
Wymiary nadajnika i odbiornika   150(szer.) x 92.7 (głęb.) x 25 (wys.) mm każdy
Masa

  Nadajnik:330g   Odbiornik:316g

Zawartość zestawu

  Nadajnik HDMI, odbiornik HDMI, 2x kabel zasilający, 1x kabel nadajnika IR, 1x kabel odbiornika IR,       instrukcja obsługi (ang.)