IBDLAUEN W3

Cena brutto
999,00 zł
Producent: AU-EN
Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Szczegóły produktu

Opis

IBDLAUEN W3 - bezprzewodowy adapter audio klasy premium

Z IBDLAUEN W3 z łatwością podłączysz do dowolnego systemu muzycznego, wzmacniacza czy aktywnych głośników aby bezprzewodowo odtwarzać wysokiej jakości muzykę z urządzeń mobilnych czy komputera PC. W3 zapewnia bezstratną transmisję dźwięku jakości płyty CD, bez kabli i bez skomplikowanej instalacji i konfiguracji.

Funkcjonalność

IBDLAUEN W3 bezprzewodowo łączy źródło dźwięku z głośnikami czy wzmacniaczem. Stereofoniczny dźwięk przesyłany jest drogą radiową, z jakością 16bit/48kHz, bez żadnych strat czy kompresji. Źródłem może być komputer PC ze złączem USB lub dowolne urządzenie z liniowym lub słuchawkowym wyjściem audio. W3 jest w praktyce połączeniem przetwornika cyfrowo-analogowego z wejściem USB, z systemem do bezprzewodowego przesyłania sygnału audio.

W3 składa się z dwóch modułów: modułu nadajnika i odbiornika. Nadajnik transmituje dźwięk dostarczany przez USB-audio lub do wejścia analogowego. Odbiornik odbiera transmisję dźwięku, dekoduje go i przekazuje go na standardowe wyjście mini-jack, do podłączonego urządzenia odtwarzającego.

Zasilanie nadajnika i odbiornika doprowadzane jest za pośrednictwem złącz USB - z zewnętrznego zasilacza lub komputera PC który może być źródłem dźwięku po stronie nadajnika. Do zasilania można użyć zasilacza dołączonego do zestawu, lub dowolnego innego zasilacza USB przeznaczonego np. dla urządzeń mobilnych. W wypadku podłączenia odbiornika W3 np. do głośników aktywnych, zasilanie można zapewnić przez podłączenie do portu USB znajdującego się z tyłu lewego głośnika.

Słuchaj bez kabli

Wsłuchaj się w swoja muzykę - nie martwiąc się o zakłócenia, zaniki czy spadki jakości. Nasi inżynierowi zaprojektowali W3 tak, aby transmisja była niewrażliwa na zakłócenia pochodzące z innych urządzeń bezprzewodowych: routerów WiFi, telefonów komórkowych, kuchenek mikrofalowych, urządzeń Bluetooth itd. To naprawdę działa. 

Łatwa instalacja i prosta obsługa

W3 pozwala na ominięcie wyjścia liniowego lub słuchawkowego karty dźwiękowej komputera PC i na bezprzewodowe, bezstratne przesłanie sygnału audio do systemu muzycznego. Urządzenie przesyła dźwięk niezależnie od formatu odtwarzanego pliku i może go przesłać równocześnie do maksymalnie 3 odbiorników znajdujących w zasiągu 30m, w różnych miejscach w domu czy biurze. Duży zasięg, minimalne opóźnienie, wbudowany DAC i duża odporność na zakłócenia w torze radiowym czynią z W3 jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań dla transmisji 16-bitowego sygnału audio.

Usłysz różnicę

IBDLAUEN W3 wyznacza nowy poziom jakości i łatwości korzystania z bezprzewodowej transmisji audio. Nawet jeśli nie jesteś audiofilem, gwarantujemy że usłyszysz różnicę i odkryjesz swoją muzykę na nowo!

UWAGA! Koszt dodatkowego odbiornika to 60% ceny zestawu!

Specyfikacja

Typ przetwornika DAC Bezprzewodowy, dwuczęściowy, wejście USB i analog (przez ADC)
Układy i przetworniki Przetwornik DAC: CS4344 (w odbiorniku)
Przetwornik ADC: CS5343 (w nadajniku)
Kontroler USB: TI CC8520 PurePath™ (w nadajniku)
Wejścia USB audio
mini-jack 3.5mm (analog)
Wyjścia mini-jack 3.5mm (analog)
Poziom sygnału wyjściowego 1.0V RMA
Impedancja wyjścia 470 ohms
Zasilanie Nadajnik: USB, 180mA, 5V, (komputer lub zasilacz)
Odbiornik: USB, 150mA, 5V, (zasilacz)
SNR 95dB
THD+N 0.01%
Crosstalk -65dB
Pasmo 20Hz - 20KHz, +/- .2dB
Parametry przesyłanego sygnału cyfrowego analog/ADC: 16bit / 48kHz
USB: max 16bit / 48khz, zależnie od sygnału źródłowego
Interfejs USB Wersja 1.1 lub wyższa
Zasięg bezprzewodowy ok. 30m
Opóźnienie (latency) <20ms
Ilość obsługiwanych odbiorników maks. 3
Parametry środowiskowe Zakres temperatur (praca): 0°C - 35°C 
Zakres temperatur (przechowywanie): -20°C do 45°C 
Wilgotność relatywna: 5% do 95% (bez kondensacji)
Wymiary Nadajnik: 101 x 30,5 x 10 mm (DxSxW)
Odbiornik: 101 x 30,5 x 10 mm (DxSxW)
Opakowanie 215 x 158 x 50 mm
Waga: ok. 300g

W3 tech banner