HiMedia H8 Octa Plus - Wyprzedaż

HiMedia Q10 Pro2HiMedia Q10 Pro2
Cena brutto
399,00 zł
Producent: HiMedia
Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Szczegóły produktu

Opis

Model dostępny od ręki!

Sprawdź zestaw promocyjny z klawiaturą AirMouse MGP-811 w rewelacyjnie niskiej cenie!

Polecamy pozostałe modele HiMedia Q5 Pro i Q10 Pro.

 

 

613S6mcTM7L. SL1000Android Smart TV Box
oferujący najwyższej  jakości obraz Ultra-HD 4K 60Hz, dźwięk 7.1 HD-Audio, dwuzakresowe WiFi AC, Gigabitowy ethernet i automatyczne przełączanie częstotliwości wyświetlania klatek. Jest to nowa odsłona dobrze znanego modelu H8 Octa. Różnice pomiędzy tymi modelami to dużo lepsze możliwości sieciowe urządzenie, w tym 2-zakresowe WiFi, Bluethooth 4.0, Gigabit Ethernet oraz dodany do nowej obudowy wyświetlacz LCD.

Pełne wsparcie [email protected] H.265/HEVC poprzez HDMI 2.0a

 H8 Octa Plus wspiera sprzętowe dekodowanie wideo H.265 i potrafi,  w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych modeli, wypuścić rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps.


 

Wielokanałowe 7.1/5.1 HD-Audio

 

HiMedia H8 Octa Plus wspiera wszystkie formaty HD-Audio, w tym Dolby True-HD, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS, i Dolby Digital AC3, zarówno downmix, jak i passthrough
przy odtwarzaniu w zainstalowanym standardowo w urządzeniu odtwarzaczu wideo lub KODI.


 

Wysoka wydajność pracy w sieci

 Karta sieciowe o przepustowości 1Gb oraz niebywale szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz  802.11AC pozwala na bez przerwane odtwarzanie plików z sieci lokalnej w jakości [email protected]!


 

Preinstalowane KODI

 Odtwarzacz multimedialny KODI jest preinstalowany w ramach standardowego oprogramowania wraz z nakładką producenta - wrapperem. Dzięki temu unikatowemu rozwiązaniu bezpośrednio w KODI jesteśmy w stanie uzyskać zarówno dźwięk 7.1 HD-Audio, jak i pełne wsparcie [email protected] Jest to funkcjonalność nieosiągalna dla innych odtwarzaczy, cechująca produkty firmy HiMedia. Pozwala ona w prosty sposób połączyć możliwości multimedialne KODI z możliwościami sprzętowymi urządzenia, zarówno we wsparciu dla większości formatów, jak i wysokiej jakości obrazu.


 

Świetne wsparcie producenta

 Firma HiMedia cieszy się bardzo dobrą reputacją wśród użytkowników, oferując już od ponad 5 lat nowatorskie rozwiązania w swoich odtwarzaczach oraz świetne wsparcie techniczne oraz aktualizacje oprogramowania, stopniowo rozwijające możliwości swoich urządzeń o wsparcie nowych formatów oraz aplikacji.


 

Gwarancja polskiego sprzedawcy

 Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy HiMedia w Polsce. Świadczymy pełen serwis i gwarancje na każde z zakupionych przez nas urządzeń. Wszystkie odtwarzacze posiadają polską instrukcję obsługi oraz polskie lokalizacje, z wyjątkiem popularnego menu głównego, klasycznego dla firmy HiMedia.


 

Android 5.1 Lollipop z pełnym dostępem do Google Play  HiMedia H8 Octa Plus pracuje w oparciu o jedną z najlepszych wersji systemu Android, Lollipop 5.1. Posiada pełny dostęp do platformy Google Play oraz aplikacji, gier czy programów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w urządzeniu domyślne zainstalowana jest przeglądarka Google Chrome ze wsparciem Adobe Flash 11 oraz HTML5, YouTube, Netflix* oraz Skype.


 

2GB RAM + 16GB pamięci wewnętrznęj  Zastosowanie 2GB szybkiej pamięci DDR3 RAM pozwala na szybką i wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej eMMC 5.0 pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez podłączenie zewnętrznego nośnika przez USB oraz czytnik kart pamięci. Q10 Pro świetnie pracuję również w sieci korzystając z popularnych protokołów SMB, UPNP czy NFS.


 

Wsparcie 23.976 / 29.970 klatek  Automatyczne przełączanie pomiędzy klatkażem 23/24i 30 fps - łagodne odtwarzanie wszystkich formatów. Tutaj HiMedia razem z firmą Hisilicon wdrożyli uwagi swoich dotychczasowych klientów i zapewnili wszechstronne wsparcie od samego początku cyklu życia produktu.


 

Wsparcie  BD ISO

 Preinstalowane KODI z wrapperem wspiera odtwarzanie obrazów płyt  BD ISO oraz pełnych rip'ów BD-ISO z menu BD-Lite, dającym możliwość wyboru rozdziału oraz napisów. H8 odtworzy ponadto 3D wyłącznie z kontenera *.mkv. 


 

Sterowanie z urządzeń mobiolnych Android

 Zarządzania urządzeniem jest możliwe z poziomu telefonu/tabletu z systemem Androidem dzięki aplikacji RK Remote Cont. Zawartość ekranu HiMedia H8 Octa Plus jest wyświetlana na naszym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu w prosty sposób możemy sterować urządzeniem.


 

Bogactwo portów  Porty zewnętrzne: HDMI 2.0a, kompozyt AV, TOSLINK, Bluetooth 4.0, 3xUSB 2.0, karta SD.


 

Wysokiej jakości podzespoły  Firma Himedia produkuje Mini PC już od ponad 5 lat. Jej produkty charakteryzują się niebywałą dbałością o szczegóły oraz niezawodnością. H8 Octa Plus zamknięty jest w czarnej, aluminiowej obudowie z wyświetlaczem fluorescencyjnym na froncie. Porty zewnętrzne są pozłacane dla uzyskania wysokiej jakości połączeń.

Zawartość opakowania  


HiMedia H8 Octa Plus, Pilot IR,  kabel HDMI, zasilacz

*nie bierzemy odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie oprogramowania firm trzecich, w tym Netflix, Showmax i podobnych w przyszłości, oraz wprowadzane przez te firmy zmiany.


Do sterowania polecamy:


    

Klawiatura Deluxe z funkcją myszy powietrznej

Kompatybilna ze wszystkimi urządzenia Android, Windows oraz Linux. Jest to najlepszy z testowanych przez nas kontrolerów bezprzewodowych.

Jest to urządzenie wielkości pilota telewizyjnego, którym wykonując ruchy w powietrzu będzie sterować kursorem na ekranie telewizora.
Tabela porównawcza odtwarzaczy dla serwisów VOD 

kliknij by powiększyć

Galeria

 

 

 

 

 
Dane techniczne

Chipset Rockchip RK3368 Formaty wideo FLV, MOV, AVI, MKV, TS, M2TS, ISO, MP4, 3GP, MPG, 3D MVC
Maksymalna Rozdzielczość 4K 60Hz  Kodeki Audio MPEG L1/L2, AAC-LC, HE AAC V1/V2, APE, FLAC, OGG, AMR-NB/WB
Architektura chipsetu ARM Cortex A53 Formaty Audio MP3, WMA, AAC, APE, FLAC, WAV, OGG
Ilość rdzeni 8 3D SBS Tak
Taktowanie 1,5GHz 3D Top Bottom Tak
Moduł graficzny GPU PowerVR G6110 3D Frame Packing Nie
Pamięć wewnętrzna 16GB Blu-Ray  BD-ISO Tak (menu BD-lite), 3D BD-ISO nie odtwarza.
USB 2.0 x3 (host) Dolby Digital (AC3) Downmix Tak
Czytnik kart SD Tak Dolby Digital (AC3) Passthrough Tak
Bluetooth 4.0 z EDR Dolby TrueHD Downmix Tak
Połączenie sieciowe 1xRJ45 - Gigabit Ethernet Dolby TrueHD Passthrough Tak
WiFi Dual-band Wi-fi (2.4Ghz/5Ghz 802.11AC) DTS Downmix Tak
HDMI x1 2.0a DTS Passthrough Tak
Kompozyt Video x1 DTS-HD MA Downmix Tak
L/R Stereo x1 DTS-HD MA Passthrough Tak
S/PDIF TOSLink x1 KODI 15.2 z wrapperem
Kodeki Wideo H.265/HEVC [email protected], H.264 [email protected],  MPEG1/2/4, REALVIDEO 8/9/10 Chłodzenie aktywne Nie
    Pilot IR Tak
    Wymiary 10,75 x 7 x 3 cm

English

http://www.c4i.com.pl/images/stories/HiMedia/H8_plus/H8_plus_marketing.jpg