Minix Neo C

Minix Neo-C - Stacja dokująca, adapter multiport USB-C ThunderboltMinix Neo-C - Stacja dokująca, adapter multiport USB-C Thunderbolt
Cena brutto
374,00 zł
Producent: MINIX
Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Szczegóły produktu

Opis

Do wyboru dwie wersje kolorystyczne, złota oraz gwiezdna szarość. Prosimy o informacje przy zamówieniu lub wiadomość na biuro@c4i.com.pl, który kolor Państwa interesuje. Ilość egzemplarzy w danym kolorze ograniczona.

 2016031801744214qbm08j2

 

Stacja dokująca USB-C lub Thunderbolt 3, która pozwoli w prosty sposób rozszerzyć funkcjonalność każdego urządzenia i sprawdzi się najbardziej w modelach, w których producenci ograniczyli liczbę interfejsów do pojedynczego portu USB-C. Adapter typu multiport jest szczególnie polecany do najnowszych notebooków MacBook firmy Apple.Sprawdzi się również we współpracy niemal z każdym najnowszym komputerem osobistym PC Windows/Linux wyposażonym w port USB-C. Pozwoli na używanie komputera wyposażonego w USB-C bez ograniczeń i umożliwi podłączenie większej liczby urządzeń peryferyjnych za pomocą jednego portu USB lub szybkie wykorzystanie urządzeń nie wyposażonych w port USB-C. Pozwoli również na łatwy przesył danych z telefonów czy tabletów wyposażonych wyłącznie w najnowszy interfejs USB. Z powodzeniem adapter może również pełnić funkcję czytnika kart pamięci. Minix Neo-C umożliwi jednoczesne ładowanie urządzenia bazowego przy nieprzerwanym korzystaniu z pozostałych portów. W prosty sposób wyeliminuje konieczność korzystania niepotrzebnych i nieporęcznych konwerterów i przewodów, skutecznie łącząc w jednym funkcje kilku urządzeń.     
      Adapter pozwala na przekonwertowanie interfejsu USB-C na 2 porty USB 3.0, złącze wideo HDMI, port Gigabit Ethernet, SD, czytnik kart SD i TF oraz USB-C (tylko do ładowania). Adapter obsługuje tryb ALTDP − pozwala na transmisję każdego sygnału, w tym wideo. Jeśli port w komputerze obsługuje tryb pracy ALTDP, to możemy wykorzystać USB-C jako stację dokującą do podłączenia monitora lub telewizora do naszego laptopa poprzez przewód HDMI. Urządzenie pozwoli na przesłanie pulpitu komputera na ekran telewizora lub monitora, czyli może służyć jako wyjście wideo, w wypadku gdy nasz laptop takowego nie posiada. Obsłuży rozdzielczość do 4K@60Hz, czyli najwyższą oferowaną w tej chwili rozdzielczość dla telewizorów konsumenckich. Pozwoli to cieszyć się idealnym obrazem i jakością na większych rozmiarów telewizorze lub monitorze. Przed zakupem przejściówki warto więc zapoznać się ze specyfikacją swojego urządzenia i sprawdzić, jaki tryb działania obsługuje posiadane złącze USB-C.
Porty USB w adapterze Minix Neo-C pozwolą na podłączenie myszki, klawiatury, drukarki lub skanera, pamięci pendrive czy innych urządzeń peryferyjnych do komputera. Oprócz przesyłu danych adapter umożliwi ładowanie i obsługę urządzeń zewnętrznych prądem 0,6A bez podłączonego zasilania lub 3A przy podłączonym źródle prądu, co wystarczy np. do współpracy z zewnętrznym dyskiem HDD. Natomiast port RJ45 o parametrach sieciowych 1GB umożliwi łatwe podłączenie komputera do sieci lokalnej. Minix Neo-C wyposażony jest także we własne złącze USB-C − wykorzystany port w komputerze będzie więc dostępny w adapterze, jeśli nie zostanie wykorzystany do ładowania.     

Cechy:

  • Konwerter, stacja dokująca, adapter typu multiport z wejściem USB-C / Thunderbolt 3
  • Złącze HDMI Female, USB-C Female, 2x USB 3.0 Female, Gigabit Ethernet, SD, Micro SD, interfejs USB-C
  • Wspiera rozdzielczości HDMI do 4kx2k@60Hz
  • Port USB-C dla ładowania urządzenie bazowego, tj. Macbooka, Chromebooka, PC z Windows/Linux lub innych urządzeń zasilanych z USB-C
  • Porty USB-C typu Plug'n'Play
  • Możliwosć podłącznie urządzeń peryferyjnych przez USB, użycia jako czytnik kart czy stacja dokująca wideo.
  • Urządzenie dedykowane do Apple Macbook
  • Wsparcie dla wszystkich innych systemów operacyjnych
  • Do wyboru dwie wersje kolorystyczne
  • Gwarancja 24 miesiące dla klientów indywidualnych oraz 12 miesięcy dla firm.