FooKo - Usługa

Usługa FooKoUsługa FooKo
Cena brutto
200,00 zł
Producent: C4i
Przeciętny czas dostawy: 2 dni
Szczegóły produktu

Opis

Sprawdź alternatywne rozwiązania: Daphile oraz JRiver

Usługa instalacji dodatkowego oprogramowania na życzenie i wyraźną zgodę konsumenta - bez możliwości odstąpienia od umowy.


FooKo
to unikatowa usługa konfiguracji i instalacji oprogramowania dostępna jedynie w sklepie C4i. Usługę można zamówić jedynie w przypadku zakupu mini komputera PC z oferty C4i z systemem Windows i dotyczy urządzeń Minix, GDA(Giada) i Vorke.

W ramach usługi przygotujemy Państwu urządzenie będące hi-endowym, kompletnym produktem, pełniącym funkcje:

 • Odtwarzacza muzycznego, tj. transportu audio, który przy posiadaniu przetwornika audio cyfrowo-analogowej pozwoli się cieszyć słuchaniem muzyki w najwyższej możliwej jakości z plików flac 24bit/192kHz, obrazów płyt SACD, DSD 4, DSD 128, DSD 256 i wyższych w zależności od możliwości posiadanego DAC'a
 • Odtwarzacza wideo niemal wszystkich popularnych formatów w jakości do 4K włącznie (w zależności od specyfikacji urządzenia) - zakres usługi SET TOP BOX (bez instalacji wtyczek, sama instalacja KODI z konfiguracją)
 • W dalszym ciągu komputera osobistego z dostępem do wszystkich możliwości systemu Windows, w tym zarówno pracy, jak i zabawy w gry lub korzystania z serwisów VOD przez przeglądarkę, włączając wszystkie popularne platformy jak Netflix, Showmax, Amazon Prime, HBO Go, CDA, Tidal Master, Spotify, Deezer i wiele innych.

 


Recenzja z testów oprogramowania FooKo zainstalowanego w Minix Z64 w portalu HD-opinie.pl

 

 

   Instalowany odtwarzacz foobar2000 to niezwykle zaawansowany odtwarzacz muzyczny, który jako jeden z niewielu obsługuje 64-bitowe przetwarzanie i 32-bitowe próbkowanie.Obsługuje wiele formatów audio, zaś wraz z zainstalowanymi przez C4i dodatkami i przy połączeniu z przetwornikiem audio, pozwoli cieszyć się najwyższą jakością plików w standardzie DSD, co zadowoli nawet najbardziej wymagającego audiofila. Alternatywnie do bezpłatnego foobara 2000 używać można odtwarzacza komercyjnego jriver. Według naszej wiedzy to obecnie jedyne odtwarzacze softwarowe pod Windows radzące sobie z plikami DSD. Co więcej Foobar2000 odtwarza natywnie obrazy img płyt SACD.


Odtwarzacz foobar jest bezpłatny i można go sterować zdalnie z zewnętrznych urządzeń z systemem Android programem foobar2000controller albo z urządzeń iOS programem MonkeyMote 4 foobar 2000. Nawet jeśli korzystamy tylko z plików flac, osiągnięta jakość przy zastosowaniu zewnętrznego przetwornika DAC USB na audio analogowe jest znacznie wyższa niż przy odtwarzaniu płyt CD i niewspółmierna do kosztów urządzeń. Nagrania pokazują zarówno olbrzymią dynamikę jak i przestrzeń oraz głębię. Osiągnięcie takich wyników odsłuchowych do tej pory wymagało znacznie droższego sprzętu, więc dzięki FooKo high end będzie dostępniejszy dla melomanów.

 

Aplikacje Spotify oraz Tidal (trial) pozwalające uzyskać strumieniowy dostęp do nieograniczonych zasobów muzycznych on-line, z czego Tidal to 25 milionów utworów z sieci oraz ponad 9 milionów klipów w rewelacyjnej, bezstratnej jakości audio Flac 24bit/192kHz!

 

  Oprogramowanie KODI
Wybrane mini PC Windows z oferty C4i kompatybilne z FooKo:

GDA F105D-BQ200   GDA F210   GDA VM23    Minix Z83-4   Vorke V2 Plus
               
GDA F105D - różne wersje GDA F210 - różne wersje   GDA-VM23   Minix Z83-4   Vorke V2 Plus

Ponadto, na wybrane przetworniki DAC z oferty C4i, w tym min. Matrix New Mini-i, Mini-i Pro 2, Mini-i Pro 2s, HPA-2 ClassicMatrix Quattro II Advanced, flagowy X-Sabre Pro lub AMI Musik DS5, przy zakupie mini komputera Windows z usługą FooKo możliwy rabat do 150 zł brutto. Zapytaj na biuro@c4i.com.pl

DAC

 

Oprogramowanie


Do wybranego przez Państwa odtwarzacza z oferty C4i z systemem Windows w ramach usługi FooKo oferujemy:

 • Instalację oprogramowania FooBar2000 wraz z wtyczkami niezbędnymi do odtwarzania natywnych plików audio w standardzie FLAC, DSD, SACD, jak i niemal wszystkich popularnych formatów audio.
 • Instalację oprogramowania KODI - najlepszego dostępnego oprogramowania do odtwarzania wideo i muzyki.
 • Pełen pakiet aktualizacji systemu Windows - otrzymujesz urządzenie w pełni zaktualizowane, skonfigurowane i gotowe do działania po wyjęciu z pudełka
 • Instalacje oprogramowania Tidal w wersji trial z możliwością streamowania bezstratnego audio oraz oprogramowania Spotify dającego dostęp do ogromnych zasobów muzycznych
 • Wsparcie techniczne przy skonfigurowaniu urządzenia pod klienta


Galeria

 • FooKo zainstalowane w PiPo X8 zestawie z przetwornikiem DAC Matrix Mini -i Pro - transport audio po USB.

Pi Tidal

 • Foobar2000

 • Tidal

 • KODI 17

 

Filmy

Możliwości FooKo na przykładzie PiPo X8 zestawie z przetwornikiem DAC Matrix Mini -i Pro.

FooKo Pi

 

Sterowanie

 
Sterowanie KODI  za pomocą smartfona lub tabletu
Kodi Remote  Link  Link
Yatse  Link  Brak
     
Sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji Unified Remote!
Serwer aplikacji do zainstalowania pod Windows Link
Aplikacja sterująca z telefonów/tabletów Link Link
     
Sterowanie Foobar foobar2000controler Monkey Mote 4 foobar 
     
Pulpit zdalny - Chrome    
Serwer aplikacji do zainstalowania pod Windows Link
Aplikacja sterująca z telefonów/tabletów Link  


DSD