EGreat A10

Egreat A10 - Android Nougat Smart TV Box 4K HDR HDD RS232 Pełne menu Blu-RayEgreat A10 - Android Nougat Smart TV Box 4K HDR HDD RS232 Pełne menu Blu-Ray
Cena brutto
974,80 zł
Producent: EGreat
Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Szczegóły produktu

Opis

Możliwość zamówienia odtwarzacza z zainstalowanym dyskiem SATA 3,5 - oferty z dyskiem lub zapytaj na biuro@c4i.com.pl

 

 1 A10 Over view

 

Najważniejsze cechy:

 • Jeden z najlepszych odtwarzaczy sieciowych na rynku
 • Obsługa pełnego Blu-Ray menu oraz odtwarzania plików 4K Ultra HD 10bit z HDR
 • Kieszeń na dysk HDD 3,5" oraz złącze SATA
 • Najlepszy CPU na rynku - HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei. Idealna jakość obrazu oraz skalowanie.
 • Automatyczne przełączanie częstotliwości wyświetlania klatek
 • Dekodowanie dźwięku wielokanałowego z Dolby Atmos i DTS:X włącznie
 • Wygodna, prosta obsługa i konfiguracja. Intuicyjny interfejs w całości w języku polskim
 • KODI - VIDON z licencją
 • Zaawansowana aplikacja do zarządzania bibliotekami filmów z możliwością sortowania, filtrowania oraz automatycznego pobierania okładek
 • Zaawansowane ustawienia pobierania napisów do filmów oraz edycji
 • System Android. Dostęp do aplikacji z platformy Google Play.
 • Aluminiowa obudowa
 • Kieszeń na dysk 3,5" SATA HDD
 • Wysokie parametry sieciowe, w tym Gigabit Ethernet i 2-zakresowe WiFi
 • Kompatybilny z Control4. Posiada Port RS232
 • Kupujesz od autoryzowanego dystrybutora marki Egreat w Polsce
 • Gwarancja oraz wsparcie realizowane w Polsce


Ponadto:

Najwyższa jakość obrazu

           Najnowszy chipset firmy Huawei zaprojektowany specjalnie do odtwarzania multimediów. Układ pozwala uzyskać jakość wideo przewyższającą możliwości współczesnych set top box'ów z systemami Android, Windows czy Linux,  nawet tych z najwyższej półki cenowej oferuje. Ponadto A10 oferuje wsparcie dla technologii HDR 10bit.


 

Unikatowy chipset
 HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei z 2016 roku oferowany jest w architekturze z 4 rdzeniowym 64 bitowym procesorem Cortex A53 CPU oraz 4 rdzeniową grafiką Mail-720 GPU. Jest to jeden z najlepszych dostępnych podzespołów w urządzeniach set top box. Moduł graficzny Mali-720 GPU jest 5 razy bardziej wydajny niż niezwykle popularny Mali-450, która spotkać można w najpopularniejszych urządzeniach.

 

Pełne wsparcie 4K@60Hz H.265/HEVC poprzez HDMI 2.0a

 A10 wspiera sprzętowe dekodowanie wideo H.265 i potrafi wypuścić rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps.


 

Wielokanałowe 7.1/5.1 HD-Audio

 

A10 wspiera wszystkie formaty dźwięku HD-Audio, w tym Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS, i Dolby Digital AC3, zarówno downmix, jak i passthrough
przy odtwarzaniu w zainstalowanym standardowo w urządzeniu odtwarzaczu wideo VidonXBMC.


 

Wysoka wydajność

 


Karta sieciowa o przepustowości 1Gb oraz wydajny moduł graficzny Mali-720, wsparty oprogramowaniem firmy E-Great, pozwala uzyskać niesamowicie wydajne odtwarzanie najbardziej wymagających materiałów 4K@60Hz w sieci lokalnej przy podłączeniu kablem sieciowym. Z kolei za niebywale szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz  802.11AC!


 

Preinstalowane KODI - Vidon XBMC

 Odtwarzacz multimedialny KODI w wersji 16.1 Vidon XBMC jest preinstalowany fabrycznie. Dzięki temu unikatowemu rozwiązaniu bezpośrednio w KODI jesteśmy w stanie uzyskać zarówno dźwięk 7.1 HD-Audio, jak i pełne wsparcie 4K@60Hz 10 bit czy 3D BD ISO. Jest to funkcjonalność nieosiągalna dla wielu odtwarzaczy, cechująca produkty firmy E-Great. Pozwala ona w prosty sposób połączyć funkcje multimedialne KODI z możliwościami sprzętowymi urządzenia, zarówno we wsparciu dla większości formatów, jak i wysokiej jakości obrazu.


 

Gwarancja polskiego sprzedawcy

 Świadczymy pełen serwis, zaś każde z urządzeń jest objęte gwarancją.

 

System Android z Google Play

 A10 pracuje w oparciu o system Android Lolipop 5.1. Posiada pełny dostęp do platformy Google Play oraz aplikacji, gier czy programów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w urządzeniu domyślne zainstalowana jest przeglądarka Google Chrome ze wsparciem Adobe Flash 11 oraz HTML5, YouTube(z możliwością cast'owania z urządzeń mobilnych Android), Netflix* oraz Skype.


Świetna nakładka producenta

 Menu producenta jest przejrzyste i intuicyjne. Pozwala na szybkie i płynne przechodzenie pomiędzy aplikacjami czy wyszukiwaniem ustawień. Dodatkowo, Egreat jako jeden z nielicznych producentów, dostarcza urządzenia z pełnym interfejsem w języku polskim.


Pełne menu BLU-RAY ISO
 

Odtwarzacz jako jeden z niewielu oferuje pełne wsparcie dla Blu-Ray Menu dzięki preinstalowanemu VidonXBMC. Wspierane są formaty BDJ 1.0/1.2/2.0. Przełączanie regionu Blu-Ray. Firmware 1.2.0.0 wspiera pełne menu dla obrazów UHD 4K BD-ISO.


 

2GB RAM + 16GB pamięci wewnętrznęj +możliwość rozbudowy
 Zastosowanie 2GB szybkiej pamięći DDR3 RAM pozwala na szybką i wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej eMMC 5.0 pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez zamontowanie dysku 3,5" w kieszeni, podłączenie dysku do złącza SATA czy innego pamięci  przez USB lub czytnik kart pamięci.


 

Wsparcie 23.976 / 29.970 klatek  Automatyczne przełączanie pomiędzy klatkażem 23/24i 30 fps - łagodne odtwaranie wszystkich formatów. Firma Huawei Hisilicon wdrożyła uwagi swoich dotychczasowych klientów i zapewnili wszechstronne wsparcie od samego początku cyklu życia produktu.


 

Wielokonałowe Audio 192Khz   Marzenie audiofili w końciu spełnione. Systemem Android jest w stanie dekodować najwyższej jakości audio i przesłać poprzez HDMI lub SPDIF do zewnętrznych urządzeń. A10 wspiera formaty 192Khz 24bit dźwięku wielokanałowego LPCM 5.1/7.1 FLAC.


 

Sterowanie z urządzeń mobilnych  Odtwarzacz wygodnie możemy sterować z urządzeń mobilnych Android dzięki aplikacji Cetus. Możliwe jest również udostępnianie ekranu z telefonu czy tabletu na ekranie telewizora, czyli tzw lustrzane odbicie (MiraCast i AirPlay) oraz odtwarzanie multimedów przez DLNA

Kieszeń na dysk 3.5” i złącze SATA
 A10 posiada możliwość zainstalowania dysku twardego 3.5" wewnątrz obudowy o pojemności, aż do 8TB. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających bibliotekę multimedialną bogatą w filmy czy muzykę. Ponadto jest zewnętrzne złącze SATA do podłączenie dysków zewnętrznych.


 

Bogactwo portów  Porty zewnętrzne:  HDMI 2.0a, kompozyt AV, TOSLINK,S/PDIF Coaxial, 3.5" SATA, Bluetooth 4.0, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0 , RS232.


 

Port RS232  

Urządzenie posiada złącze RS232 do zarządzania urządzeniem komendami. Jest to jeden z niewielu odtwarzaczy z rozwiązaniem pozwalającym na takie wykorzystanie urządzenia w instalacjach profesjonalnych i przemysłowych.Integracja Smart Home
 Istnieje możliwość zintegrowania urządzenia z systemem Control4, oraz z innymi systemami zarządzania Smart Home dzięki portowi RS232.

Zawartość opakowania  


EGreat A10, Pilot IR,  Kabel AV, kabel HDMI, Kabel zasilający, Kabel SATA, 2x Antena WiFi

Uwaga: Od września 2017 r. brak możliwości zainstalowania aplikacji Netflix z Google Play - przeznaczone są one na dużo mniej wydaje urządzenia z systemem  Android TV (instalowanych np. w telewizorach)

Zalecane jest zainstalowanie dedykowanej aplikacji dostępnej tutaj.

Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie oprogramowania firm trzecich, w tym Netflix, Showmax i podobnych w przyszłości oraz wprowadzane przez te firmy zmiany.
Chcesz uzyskać HD Audio z sygnałów 4K i korzystać ze starszego amplitunera/wzmacniacza poprzez HDMI/Toslink? Skorzystaj z naszego rozdzielacza HDV-B11A!

 Do sterowania polecamy:

    

Klawiatury AirMouse z funkcją myszy powietrznej

Kompatybilne z niemal wszystkimi urządzenia Android, Windows oraz Linux.

Są to urządzenie wielkości pilota telewizyjnego, którym wykonując ruchy w powietrzu będziemy mogli sterować kursorem na ekranie telewizora.

 Tabela porównawcza odtwarzaczy dla serwisów VOD 

kliknij by powiększyć

 

Recenzje:

 

Recenzja Egreata A10 na portalu HD Opinie.    

"Kino spotyka audio i co z tego wynika – wszystkograj Egreat A10"

 


Galeria

akcesoria A10

 

 

 

 

 

 

 

 

Pełne BluRay menu (kliknij by powiększyć)

Przeglądanie biblioteki multimediów w KODI. (kliknij by powiększyć)