Scansonic Bird BT Lamp Speaker

Scansonic Lighthouse BluetoothScansonic Lighthouse Bluetooth
Cena brutto
320,00 zł
Producent: Scansonic
Przeciętny czas dostawy: 2 tygodnie
Szczegóły produktu

Opis


Scansonic Bird BT Lamp Speakerto niewielki, lekki, przenośny głośnik Bluetooth z funkcją lampy w kształcie ptaszka, dwa urządzenia w jednym. Zaprojektowany z myślą o nowoczesnych wnętrzach.To urządzenie duńskiej marki Scansonic w niezwykle elegancki sposób uzupełni każde wnętrze, wzbogacając je wysokiej jakości dźwiękiem i stonowanym, stylowym światłem. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwa bezprzewodowe połączenie z każdym urządzeniem obsługującym technolgię Bluetooth - czyli z samatfonami,  tabletami, laptopami. Doskonale nadaje się jako lampka nocna do sypialni Twojej i Twoich dzieci, jak i w biurze, na taras, ogródek czy kemping. 

 

 

Dantax A/S to duńska firma posiadająca blisko 35-letnie doświadczenie na rynku krajowym jak i europejskim.

Dantax rozpoczął swoją działalność od produkcji i sprzedaży wysokiej jakości kolumn głośnikowych w bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach. Początkowo firma skupiała się głównie na dystrybucji wspomnianych głośników, jednak już od 1971 Dantax rozszerzył profil swojej działalności. W ofercie stopniowo pojawiało się coraz więcej zaawansowanych urządzeń audio, które spełniały wymagania klientów. Dantax A/S to przede wszystkim wysoka jakość dźwięku płynącego z głośników , solidne wykonanie oraz niezwykle przystępna cena . Firma jest również dystrybutorem jednych z najlepszych high endowych kolumn na świecie z linii Raidho o wartości kilkuset tysięcy złotych. Kolumny te były prezentowane na wystawie AudioShow w ubiegłych latach.


Oprócz tego firma Dantax A/S jest właścicielem marki Scansonic. Scansonic w swojej ofercie posiada m.in. wysokiej klasy odtwarzacze radiowe a także kolumny głośnikowe. Firma C4i w Polsce jest jedynym i wyłącznym importerem urządzeń tej renomowanej marki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych produktów firmy Dantax oraz Scansonic.

 

 

Dane techniczne


- doskonały dźwięk,

- wbudowana lampa LED świecąca w wybranym z 6 różnych kolorów,

- czas pracy dla lampy do 10 godzin,

- czas pracy przy odtwarzaniu muzyki do 7 godzin,

- czas pracy dla jednoczesnego działania lampy i odtwarzania muzyki ok. 3,5 godziny,

- czas ładowania ok. 2-3 godziny,

- odbiornik Bluetooth 4.0 z niskim zużyciem baterii,

- sterowanie dotykowymi przyciskami,

- dołączony kabel USB,

- wymiary: 110x100x140 mm

- waga 344 g

 

English

FEATURES:


EMOI SMART BIRD LAMP & BLUETOOTH SPEAKER


EXCELLENT SOUND
6 DIFFERENT COLOR LIGHT FUNCTION
LIGHT 10 HOURS
MUSIC 7 HOURS
LIGHT & MUSIC 3,5 HOURS
CHARGING TIME 2-3 HOURS
BLUETOOTH 4.0 LOWER ENERGY CONSUMPTION
TOUCH RESPONSIVE
USB CABLE INCLUDED
DIMENSIONS: 110x100x140 MM
WEIGHT: 344 G