LibreElec KII Pro

Cena brutto
429,00 zł
Producent: BLNK
Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Szczegóły produktu

Opis

Możliwość zamówienia odtwarzacza z zainstalowanym, najnowszym systemem CoreElec OS za dopłatą - zobacz niżej.

Główne cechy LibreElec:

 • Rewelacyjny odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD 10bit, maksymalna rozdzielczość wyjściowa [email protected],wsparcie BD-ISO oraz 3D(z wyjątkiem 3D BD-ISO)
 • System LibreElec z Kodi 17 Krypton z regularnymi aktualizacjami
 • Wbudowany tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2/DVB-S2, funkcja niezależnego odtwarzania telewizji z innych urządzeń lokalnych.
 • Amlogic S905, 4-rdzeniowy procesor, 2GB RAM, 16MB Flash, WiFi 2-zakresowe AC Dual Band
 • Świetne parametry pracy w sieci lokalnej - bezprzewodowo, jak i LAN
LibreElec KII Pro, podobnie jak poprzedni model - LibreElec Mini - jest to odtwarzacz mutlimedialny, który oferuje najwyższej jakości obraz Ultra-HD 4K 60Hz ze wsparciem kodeka VP9 oraz odtwarzanie wideo w 10 bitach. Odtwarzacz pozwala na zamianę zwykłego telewizora w urządzenie potrafiące odtworzyć tak na prawdę każdy plik audio i wideo.   libreelec, openelec, mini, ki, kii, pro, plus, kodi, 17, krypton, smart, tv, box, htpc, player, odtwarzacz, sieciowy, multimedialny, 4k, 10bit, linux, xbmc, streamer
libreelec, openelec, mini, ki, kii, pro, plus, kodi, 17, krypton, smart, tv, box, htpc, player, odtwarzacz, sieciowy, multimedialny, 4k, 10bit, linux, xbmc, streamer   Nowością jest wbudowany tuner DVB-T2/DVB-S2 pozwalający przy podłączeniu anteny telewizji naziemnej lub satelitarnej na wygodny odbiór kanałów telewizyjnych w interfejsie KODI 17/LibreElec. Urządzenie pozwala również na zapisywania kanałów z możliwością ustawienia harmonogramu. Ogromne możliwości daje interfejs web do sterowania funkcjami tunera pozwalając na dowolne, zdalne konfigurowanie urządzenia. KII Pro pozwala również innym urządzeniem sieciowym na odbiór kanałów telewizyjnych z możliwością wyboru.
Ogromne możliwości daje interfejs web do sterowania funkcjami tunera. Dzięki wsparciu oprogramowania Tvheadend pozwala na wygodne streamowanie telewizji na inne urządzenia w sieci lokalnej (komputery, telefony, tablety) - możliwość wyboru niezależnego oglądanego kanału na każdym z urządzeń oraz funkcje zapisywania z harmonogramem.  
  W Librelec wykorzystano najnowszy chipset z popularnej rodziny Amlogic zaprojektowany specjalnie do odtwarzania multimediów. Amlogic S905 oferowany jest w architekturze z 4 rdzeniowym 64 bitowym procesorem Cortex A53 CPU 2,02GHz oraz grafiką Mali-450 GPU. Urządzenie może być podłączone do sieci standardowo za pomocą kabla RJ45. Za łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz  802.11AC!

Interfejs odtwarzacza oparty jest na KODI, które jest rewelacyjnym oprogramowaniem do zarządzania multimediami oraz niezawodnym odtwarzaczem filmów, obrazów oraz treści on-line. Pozwala również na instalowanie dodatków i wtyczek rozszerzających dostęp do źródeł on-line (informacja niżej)LibreElec Mini wspiera sprzętowe dekodowanie wideo H.265, H.264 i VP9 i potrafi wypuścić pełną rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps. Sygnał wyjściowy max. [email protected]

 
libreelec, openelec, mini, ki, kii, pro, plus, kodi, 17, krypton, smart, tv, box, htpc, player, odtwarzacz, sieciowy, multimedialny, 4k, 10bit, linux, xbmc, streamer  

Zastosowanie 2GB szybkiej pamięci DDR3 RAM pozwala na wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez podłączenie zewnętrznego nośnika przez USB oraz czytnik kart pamięci. Świetnie pracuję również w sieci korzystając z popularnych protokołów SMB, UPNP czy NFS.


LibreElec to dystrybucja Linux oparta o Kodi pozwalająca na szybkie i bezpośrednie korzystanie z samego Kodi. Nigdy więcej niezrozumiałych i niepotrzebnych funkcji. Jeżeli szukasz odtwarzacza wyłącznie opartego na Kodi, LibreElec Mini to strzał w 10! Jeśli nie lubisz pożerającego zasoby pamięci i śledzącego każdy twój ruch wszędobylskiego i bezczelnego systemu Android- to LibreElec jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

  n6blkmxg
 
Jest to świetne rozwiązanie dla osób szukających prostego, szybkiego i wydajnego odtwarzacza multimedialnego. Obsługa menu Kodi jest wielokrotnie szybsza niż na pozostałych platformach. Dostęp do treści on-line, jak i zasobów lokalnych uzyskujemy błyskawicznie, przy zachowaniu wysokiej jakości odtwarzanych materiałów. Jest to świetna alternatywa dla osób szukających pełnego możliwości odtwarzacza sieciowego, jednak przerażonych ceną innych produktów.


Uwaga! Urządzenie przeznaczone wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników z powodu skomplikowanej wstępnej konfiguracji i obsługi funkcji telewizyjnych oraz zarządzającego nimi programu TVHeadEnd. Po pierwszej konfiguracji i przeskanowaniu listy dostępnych kanałów dalsza obsługa tunera oraz odtwarzacza odtwarzacza multimedialnego jest wygodna, prosta i szybka jak w LibreElec mini. Ze względu na dośc złożony proces instalacji kanałów (opis instalacji) zalecamy urządzenie tylko zaawansowanym użytkownikom.

Dla użytkowników z Warszawy i okolic możemy zeskanować kanały DVB-T przed wysyłką za niewielką opłatą 30 zł - zapytaj.

Urządzenie jest o wiele lepsze niż podobne sprzętowo urządzenia oparte na systemie Android, dzięki zastosowaniu systemu LibreElec opartego na Linux, który sprawia że odtwarzacz działa szybko i sprawnie bez zbędnych programów szpiegujacych i reklam w tle. Aplikacja TVHeadend umożliwia ponadto streaming dowolnych kanałów DVB-T w sieci lokalnej i odbiór ich na innych urządzeniach komputerowych (Windows, Android, iOS, Linux). Samo urządzenie, mimo ogromnych możliwości, nie jest odpowiednim wyborem dla klientów szukających prostych rozwiązań.

 

 Za dopłatą możemy zainstalować w urządzeniu bazowym system CoreElec - zbliżoną dystrybucję do LibreElec, ale mającą inne możliwości. Instalacja CoreElec wiążę się z dopłatą 30zł brutto.

Prosimy o informację przy zamówieniu lub na [email protected]

CoreElec to dystrybucja linux'owa oparta o Kodi pozwalająca na niezwykle szybkie, płynne i bezpośrednie korzystanie z samego Kodi. Jest to rowinięcie cenionych i popularnych platform OpenElec i LibreElec.

Nigdy więcej niezrozumiałych i niepotrzebnych funkcji. Jeżeli szukasz odtwarzacza do korzystania wyłącznie z Kodi - CoreElec Mini to strzał w 10!

 • Świetne rozwiązanie dla osób szukających szybkiego i wydajnego odtwarzacza multimedialnego.
 • Zarówno dla użytkownika szukającego prostego w obsłudze odtwarzacza opartego o KODI...
 • ...jak i zaawansowanego użytkownika, który dzięki wtyczkom może dowolnie modyfikować możliwości odtwarzacza
 • Liczne usprawienia i poprawa działania w stosunku do pierwowzorów (OpenElec i LibreElec)
 • Obsługa menu Kodi jest wielokrotnie szybsza niż na pozostałych platformach systemowych, zaś samo oprogramowanie KODI bardziej stabillne
 • Dostęp do treści on-line, jak i zasobów lokalnych uzyskujemy błyskawicznie, przy zachowaniu wysokiej jakości odtwarzanych materiałów.

CoreElec pracuje w oparciu o najnowsze KODI w wersji 18 Leia.

Największe zalety nowej wersji najpopularniejszego oprogramowania HTPC do zarzadzania bibliotekami multimediów i odtwarzania:

 • Liczne usprawnienia w płynności i stabilności działania, odtwarzania plików, streamów IPTV względem wersji 17
 • Wsparcie DRM i możliwości korzystania z Netflix, HBO Go i innych serwisów VOD w 1080p Full HD z dźwiękiem wielokanałowym (wymagane wykupienie subskrypcji wybranego serwisu)
 • Wbudowany emulator retro gier. Współpraca z zewnętrznymi kontrolerami i padami.

 


 

 

Do zdalnego sterowanie polecamy jeden z kontrolerów bezprzewodowych z funkcją myszy powietrznej Deluxe, MGP-811 lub Zidoo V5,V6
 

Galeria

 

 

Zrzuty ekranu

Galeria zrzutów z ekranu LibreElec mini w wersji z oprogramowaniem opartym na KODI 17 (kliknij aby powiększyć)

kodi, dodatki, wtyczki, kodi, usługa, set top box, stb

 

Więcej zrzutów - interfejs LibreElec


Interfejs web aplikacj TV Headend.

 

Odbiór dowolnego kanału w sieci na telefonie, tablecie, komputerze czy innym odtwarzaczu sieciowym.