EGreat A11

Egreat A11Egreat A11
Egreat A11Egreat A11
Egreat A11Egreat A11
Cena brutto
1543,90 zł
Producent: EGreat
Przeciętny czas dostawy: 1-4 tygodnie
Szczegóły produktu

Opis

https://www.c4i.com.pl/images/stories/Egreat/A11/Egreat%20Egreat.png

Egreat A11 to najnowszy Android Smart TV Box, następca Egreat A10. Oferuje najwyższej jakości obraz Ultra-HD 4K 60Hz z HDR10, 10bitową przestrzenią kolorów, dźwięk 7.1 HD-Audio z dedykowanym do audio wyjściem HDMI, dwuzakresowe WiFi AC, Gigabitowy Ethernet, wsparcie pełnego menu BD i 3D BD,automatyczne przełączanie częstotliwości wyświetlania klatek oraz kieszeń SATA HDD 3,5". Planowana jest także aktualizacja systemu Android do wersji 7.0 Nougat.

Model  A11 w odróżnieniu od swojego poprzednika został wyposażony w wyjście USB na froncie oraz dodatkowe wyjście HDMI dedykowane wyłącznie sygnałom audio, umożliwiające odbiór istniejącemu, starszemu urządzeniu, np. amplitunerowi FullHD kontentu audio ze strumienia 4K i HDCP 2.2. Przy wejściowej rozdzielczości [email protected] na jednym wyjściu HDMI otrzymujemy sygnał bez zmian, a na drugim wyjściu HDMI wyświetlany jest czarny obraz o niższej rozdzielczości z niezmienionym dźwiękiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy używać jednocześnie Egreat A11, telewizora 4K oraz amplitunera czy innego urządzenia obsługującego dźwięk z maksymalną rozdzielczością wejściową 1080p.

Możliwość zamówienia odtwarzacza z zainstalowanym dyskiem SATA 3,5 - oferty z dyskiem lub zapytaj na [email protected]

Egreat A11

 Szczegółowa recenzja Egreat A11 oraz porównanie z Popcorn Hour A-500 Pro oraz OPPO 205 - link

Najważniejsze cechy:

 • Jeden z najlepszych odtwarzaczy sieciowych na rynku
 • Obsługa pełnego Blu-Ray menu oraz odtwarzania plików 4K Ultra HD 10bit z HDR
 • 2 wyjścia HDMI - dedykowane wyjście HDMI 1.4 audio do podłączenia do amplitunera np Full HD
 • Kieszeń na dysk HDD 3,5" oraz złącze SATA
 • Najlepszy CPU na rynku - HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei. Idealna jakość obrazu oraz skalowanie.
 • Automatyczne przełączanie częstotliwości wyświetlania klatek
 • Dekodowanie dźwięku wielokanałowego z Dolby Atmos i DTS:X włącznie
 • Wygodna, prosta obsługa i konfiguracja. Intuicyjny interfejs w całości w języku polskim
 • KODI - VIDON z licencją
 • Zaawansowana aplikacja do zarządzania bibliotekami filmów z możliwością sortowania, filtrowania oraz automatycznego pobierania okładek
 • Zaawansowane ustawienia pobierania napisów do filmów oraz edycji
 • System Android. Dostęp do aplikacji z platformy Google Play.
 • Aluminiowa obudowa
 • Kieszeń na dysk 3,5" SATA HDD
 • Wysokie parametry sieciowe, w tym Gigabit Ethernet i 2-zakresowe WiFi
 • Kompatybilny z Control4. Posiada Port RS232
 • Kupujesz od autoryzowanego dystrybutora marki Egreat w Polsce
 • Gwarancja oraz wsparcie realizowane w Polsce

Najwyższa jakość obrazu

           

 

Najnowszy chipset firmy Huawei zaprojektowany specjalnie do odtwarzania multimediów. Układ pozwala uzyskać jakość wideo przewyższającą możliwości współczesnych set top box'ów z systemami Android, Windows czy Linux,  nawet tych z najwyższej półki cenowej oferuje. Ponadto A11 oferuje wsparcie dla technologii HDR 10bit.

 

 

Unikatowy chipset
 

 

HiSilicon Hi3798C V200 firmy Huawei z 2016 roku oferowany jest w architekturze z 4 rdzeniowym 64 bitowym procesorem Cortex A53 CPU oraz 4 rdzeniową grafiką Mail-720 GPU. Jest to jeden z najlepszych dostępnych podzespołów w urządzeniach set top box. Moduł graficzny Mali-720 GPU jest 5 razy bardziej wydajny niż niezwykle popularny Mali-450, która spotkać można w najpopularniejszych urządzeniach.

 

Pełne wsparcie [email protected] H.265/HEVC poprzez HDMI 2.0a

 

 

A11 wspiera sprzętowe dekodowanie wideo H.265 i potrafi wypuścić rozdzielczość Ultra-HD 4K 60fps.

 

 

Wielokanałowe 7.1/5.1 HD-Audio

 

 

A11 wspiera wszystkie formaty dźwięku HD-Audio, w tym Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS, i Dolby Digital AC3, zarówno downmix, jak i passthrough
przy odtwarzaniu w zainstalowanym standardowo w urządzeniu odtwarzaczu wideo VidonXBMC. Ponadto A11 wyposażony jest w dodatkowe wyjście HDMI 1.4 pozwalające na odtwarzanie materiałów 4K przy wykorzystaniu amplitunera starszej generacji.

 

 

Wysoka wydajność

 

 


Karta sieciowa o przepustowości 1Gb oraz wydajny moduł graficzny Mali-720, wsparty oprogramowaniem firmy E-Great, pozwala uzyskać niesamowicie wydajne odtwarzanie najbardziej wymagających materiałów [email protected] w sieci lokalnej przy podłączeniu kablem sieciowym. Z kolei za szybką łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz 802.11AC 300Mbps.

 

 

Preinstalowane KODI - Vidon XBMC

 

 

Odtwarzacz multimedialny KODI w wersji 16.1 Vidon XBMC jest preinstalowany fabrycznie. Bezpośrednio w KODI, jak i w odtwarzaczu fabrycznym jesteśmy w stanie uzyskać zarówno dźwięk 7.1 HD-Audio, jak i pełne wsparcie [email protected] 10 bit czy 3D BD ISO. Jest to funkcjonalność nieosiągalna dla wielu odtwarzaczy, cechująca produkty firmy E-Great. Pozwala ona w prosty sposób połączyć funkcje multimedialne KODI z możliwościami sprzętowymi urządzenia, zarówno we wsparciu dla większości formatów, jak i wysokiej jakości obrazu.

 

 

Gwarancja polskiego sprzedawcy

 

 

Świadczymy pełen serwis oraz wsparcie przed i pozakupowe, zaś każde z urządzeń jest objęte gwarancją.

 

System Android z Google Play

 

 

A11 pracuje w oparciu o system Android Lolipop 5.1 z planowaną aktualizacją do Android 7.0. Lollipop. Posiada pełny dostęp do platformy Google Play oraz aplikacji, gier czy programów dostępnych na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo w urządzeniu domyślne zainstalowana jest przeglądarka Google Chrome ze wsparciem Adobe Flash 11 oraz HTML5, YouTube(z możliwością cast'owania z urządzeń mobilnych Android), Netflix* oraz Skype.

 

 

Świetna nakładka producenta

 

 

Menu producenta jest przejrzyste i intuicyjne. Pozwala na szybkie i płynne przechodzenie pomiędzy aplikacjami czy wyszukiwaniem ustawień. Dodatkowo, Egreat jako jeden z nielicznych producentów, dostarcza urządzenia z pełnym interfejsem w języku polskim.

 

Pełne menu BLU-RAY ISO
 

 

Odtwarzacz jako jeden z niewielu oferuje pełne wsparcie dla Blu-Ray Menu. Wspierane są formaty BDJ 1.0/1.2/2.0. Przełączanie regionu Blu-Ray oraz wsparcie dla obrazów UHD 4K BD-ISO.

 

2GB RAM + 16GB pamięci wewnętrznęj + możliwość rozbudowy
 

 

Zastosowanie 2GB szybkiej pamięći DDR3 RAM pozwala na szybką i wydajną pracę, pozwalając na korzystanie z wielu aplikacji w tym samym momencie. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej eMMC 5.0 pozwala na wygodne instalowanie najpopularniejszych aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez zamontowanie dysku 3,5" w kieszeni, podłączenie dysku do złącza SATA czy innej pamięci przez USB lub czytnik kart pamięci.

 

Wsparcie 23.976 / 29.970 klatek  

 

Automatyczne przełączanie pomiędzy klatkażem 24,24,25,29,30 co pozwala na płynne odtwarzanie wszystkich formatów.

 

Wielokonałowe Audio 192Khz   

 

Marzenie audiofili w końcu spełnione. Systemem Android jest w stanie dekodować najwyższej jakości audio i przesłać poprzez HDMI lub SPDIF do zewnętrznych urządzeń. A11 wspiera formaty 192Khz 24bit dźwięku wielokanałowego LPCM 5.1/7.1 FLAC.

 

Sterowanie z urządzeń mobilnych  

 

Odtwarzacz wygodnie możemy sterować z urządzeń mobilnych Android dzięki aplikacji Cetus. Możliwe jest również udostępnianie ekranu z telefonu czy tabletu na ekranie telewizora, czyli tzw lustrzane odbicie (MiraCast i AirPlay) oraz odtwarzanie multimedów przez DLNA

 

Kieszeń na dysk 3.5” i złącze SATA
 

 

A11 posiada możliwość zainstalowania dysku HDD 3.5" wewnątrz obudowy o pojemności, aż do 8TB. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających bibliotekę multimedialną bogatą w filmy czy muzykę. Ponadto jest zewnętrzne złącze SATA do podłączenie dysków zewnętrznych.

 

Bogactwo portów  

 

Porty zewnętrzne: 2x HDMI, kompozyt AV, TOSLINK, S/PDIF Coaxial, 3.5" SATA, Bluetooth 4.0, 3xUSB, RS232.

 

Port RS232  

Urządzenie posiada złącze RS232 do zarządzania urządzeniem komendami. Jest to pierwszy odtwarzacz z rozwiązaniem pozwalającym na wykorzystanie urządzenia w instalacjach profesjonalnych i przemysłowych.


Integracja Smart Home
 

Istnieje możliwość zintegrowania urządzenia z systemem Control4, oraz z innymi systemami zarządzania Smart Home dzięki portowi RS232.
Zawartość opakowania  
 
EGreat A11, Pilot pracujący w dwóch trybach – IR i Bluetooth -sprawdź, Kabel AV, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Kabel SATA, 2x Antena WiFi, Instrukcja obsługi w j. angielskim
 

 

Uwaga: Od września 2017 r. brak możliwości zainstalowania aplikacji Netflix z Google Play - przeznaczone są one na dużo mniej wydaje urządzenia z systemem  Android TV (instalowanych np. w telewizorach)

Zalecane jest zainstalowanie dedykowanej aplikacji dostępnej tutaj.

Nie bierzemy odpowiedzialności za poprawne funkcjonowanie oprogramowania firm trzecich, w tym Netflix, Showmax i podobnych w przyszłości oraz wprowadzane przez te firmy zmiany.

 

Do sterowania polecamy:

    

Klawiatury AirMouse z funkcją myszy powietrznej

Kompatybilne z niemal wszystkimi urządzenia Android, Windows oraz Linux.

Są to urządzenie wielkości pilota telewizyjnego, którym wykonując ruchy w powietrzu będziemy mogli sterować kursorem na ekranie telewizora.

 

 Tabela porównawcza odtwarzaczy dla serwisów VOD 

kliknij by powiększyć

Dane techniczne

Pilot pracujący w dwóch trybach – IR i Bluetooth -sprawdź

Lista komend RS232

Recenzje

Recenzja Egreat A11

futeko logo opinie egreat a11

 

 

Recenzja bliźniaczego do A11 modelu Egreat A10 

"Kino spotyka audio i co z tego wynika – wszystkograj Egreat A10"

 

 

Szczegółowa recenzja Egreat A11 oraz porównanie z Popcorn Hour A-500 Pro oraz OPPO 205 - link