Monitoring stacji czołowej

Cena brutto
579,00 zł
Producent: BLNK
Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Szczegóły produktu

Opis

Super ułatwienie dla dostawców usług TV, hoteli, pensjonatów itp. Odtwarzacz/streamer umożliwia zdalny monitoring stacji czołowej telewizji kablowej przez internet.

Po podłączeniu do instalacji i konfiguracji kanałów DVB-T pozwoli na zdalny podgląd kanałów stacji czołowej DVB-T przez internet. Dzięki czemy osoba odpowiedizalna za utrzymanie i serwis może mieć na bieżaco podgląd ewentualnych usterek i jakości emisji.  Zarządzenie jest realizowane przez interfejs web (wtyczka TVheadend). Wystarczy zainstalować urządzenie przy stacji czołowej i wczytać zdalnie programy. Urządzenie musi być podłączone ze stalym IP do internetu lub mieć przekierowane IP na DNS.

Dla zainteresowanych oferujemy wsparcie techniczne, pierwsze ustawienie (skanowanie kanałów) wymaga pewnej wiedzy, ale oferujmy wsparcie techniczne i gwarantujemy poprawność działania.

Główne cechy:

  • Możliwość zdalnego zarządzania i konfiguracji po IP przez interfejs  wtyczka TVheadend
  • Wbudowany tuner DVB-T2/DVB-S2
  • System LibreElec z Kodi 17 Krypton z regularnymi aktualizacjami
  • Amlogic S905D, 4-rdzeniowy procesor, 2GB RAM, 16MB Flash
  • Świetne parametry pracy w sieci lokalnej - bezprzewodowo(Dual Band, AC), jak i LAN (Gigabit)
libreelec, openelec, mini, ki, kii, pro, plus, kodi, 17, krypton, smart, tv, box, htpc, player, odtwarzacz, sieciowy, multimedialny, 4k, 10bit, linux, xbmc, streamer   Wbudowany tuner DVB-T2/DVB-S2 pozwala przy podłączeniu anteny telewizji naziemnej lub satelitarnej na wygodny odbiór kanałów telewizyjnych w interfejsie KODI 17/LibreElec. Urządzenie po połączeniu się przez internet z interfejsem web pozwala na zarządzanie funkcjami tunera i podgląd wszystkich wprowadzonych kanałów.
Urządzenie podłączamy do stacji czołowej w instalacji telewizji kablowej w hotelu, osiedlowej czy jakiejolwiek innej opartej na wysyłaniu sygnału do licznych odbiorników w systemie DVB-T. Poprzez interfejs web TVheadend konfigurujemy(skanujemy) częstotliwości kanałów i uzyskujemy dostęp do podglądu zdalnego każdego z kanałów.Oprócz odtwarzania interfejs umożliwia streamowanie telewizji w sieci, nagrywanie, zdalne programowanie częstotliwości.  
Amlogic S905S   Urządzenie wykorzystuje najnowszy chipset  Amlogic zaprojektowany specjalnie do multimediów. Amlogic S905D oferowany jest w architekturze z 4 rdzeniowym 64 bitowym procesorem Cortex A53 CPU 2,02GHz oraz grafiką Mali-450 GPU. Urządzenie może być podłączone do sieci standardowo za pomocą kabla RJ45(złącze 1Gb). Za łączność bezprzewodową odpowiedzialny jest dwuzakresowy moduł WiFi 2.4Ghz/5Ghz 802.11AC!

Interfejs odtwarzacza oparty jest na KODI, które jest rewelacyjnym oprogramowaniem do zarządzania multimediami, coraz częściej wykorzystywanym również w instalacjach przemysłowych, kablowych lub digital signage.

 
libreelec, openelec, mini, ki, kii, pro, plus, kodi, 17, krypton, smart, tv, box, htpc, player, odtwarzacz, sieciowy, multimedialny, 4k, 10bit, linux, xbmc, streamer  

Zastosowanie 2GB szybkiej pamięci DDR4 RAM pozwala na wydajną pracę. Wbudowane 16GB pamięci wewnętrznej pozwala na instalacje dodatków aplikacji. W razie potrzeby pamięć można powiększyć przez podłączenie zewnętrznego nośnika przez USB oraz czytnik kart pamięci. Świetnie pracuję również w sieci korzystając z popularnych protokołów SMB, UPNP czy NFS.


LibreElec to dystrybucja Linux oparta o Kodi pozwalająca na szybkie i bezpośrednie korzystanie z samego Kodi. Nigdy więcej niezrozumiałych i niepotrzebnych funkcji.

  n6blkmxg 

Zrzuty ekranu

Interfejs web aplikacj TV Headend (kliknij aby powiększyć)

tvheadend, ss, screenshot, ss, ui

Odbiór dowolnego kanału w sieci na telefonie, tablecie, komputerze czy innym odtwarzaczu sieciowym.

tvheadend, ss, screenshot, ss, ui

Więcej zrzutów - interfejs LibreElec

LibreElec Ki Plus, zrzuty ekranu, screenshots, ss, UI interfejs