Wallin ONE - system CMS Digital Signage

Szczegóły produktu

Opis

Automatyczne oprogramowanie Digital Signage dla małych i średnich firm - Wallin One.

Jedyny system CMS Digital Signage bazujący na sztucznej inteligencji. Działa z odtwarzaczami Brightsign i Windows.


Sprawdź również alternatywne rozwiązanie dla instalacji obejmujących większą ilość odtwarzaczy - Wallsign

Sprawdź proponowane przez C4i odtwarzacze do Wallin One - wybrane modele.

Chcesz przetestować oprogramowanie - napisz na biuro@c4i.com.pl

   

 
Tradycyjny system Digital Signage może nie działać ponieważ wymaga:
         
   
Żmudnego, codziennego tworzenie treści    Obsługi wykwalifikowanego pracownika
   Złożone ręczne planowanie

 Zarządzanie nawet małą instalacją Digital Signage może być naprawdę trudne, jeśli nie masz odpowiedniego oprogramowania - Oprogramowanie Wallin ONE to jedyne zautomatyzowane i inteligentne rozwiązanie dla Ciebie.

 

Z aplikacją Wallin One utworzono nowy system sztucznej inteligencji oparty na aplikacjach, który zamienia wszelkie informacje z Internetu i portali społecznościowych w gotowe treści do wyświetlania

 

Nie musisz tworzyć treści

Wallin ONE zamienia wszelkie informacje z internetu i z portali społecznościowych na gotowe treści do wyświetlania, eliminując potrzebę generowania lub pozyskiwania treści do Digital Signage.

Platforma jest zbudowana na aplikacjach, takich jak Social Wall, TripAdvisor, News i wielu innych, dając użytkownikom szereg dostępnych opcji treści niedostępnych z innymi platformami.

Bez problemu również możemy treści Social Media mieszać z załadowanymi do chmury grafikami czy filmami, czy oprzeć nasz przekaz jedynie na własnym materiałach!

 
   
     
       

Autopilot Digital Signage

Tradycyjne oprogramowanie Digital Signage opiera się na złożonym harmonogramowaniu. Wallin ONE to zmienia. Jedyna platforma zbudowana na Sztucznej Inteligencji, która automatycznie umieszcza treści na dowolny ekran.

Wallin ONE zapewnia wszystko, czego potrzebuje użytkownik - od razu po wyjęciu z pudełka. System  automatycznie aktualizuje ekran co sekundę każdego dnia, aby łatwo tworzyć atrakcyjne treści informacyjne.

     

Automatyczna konfiguracja

Konfigurowanie Wallin ONE jest szybkie i magiczne. Po prostu wybierz źródło informacji, takie jak dowolna witryna lub strona na Facebooku, i sprawdź wynik. W mniej niż 30 sekund ekran będzie gotowy do odtwarzania nowych treści, jak nigdy dotąd.

 
     
     

Oprogramowanie Wallin One działa z każdym urządzeniem

Nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt, dzięki czemu Wallin ONE jest bardzo przystępny cenowo. Możesz korzystać z dowolnego urządzenia(systemu), takiego jak Android PC Box, Windows Mini PC, Smart TV, Google Chromecast, Amazon Fire TV, Google Chromebit, Android TV, Linux, Windows lub Mac.

Szukasz urządzenia do wspólpracy z Wallin One - zapytaj, a doradzimy Ci odpowiednie rozwiązanie.

     
 

Potężny i w pełni funkcjonalny

Wallin ONE to potężne oprogramowanie, które jest wyposażone jest we wszystkie funkcje potrzebne do nadawania dowolnej treści na każdym ekranie. Platforma jest dostępna za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej zaś materiały przesyłane są w chmurze co oznacza, że możesz zdalnie aktualizować zawartość, zapewniając, że Twoje materiały są zawsze na czasie. Treści są transmitowane w rozdzielczości do 1080p i mogą być wyświetlane w orientacji poziomej lub pionowej, po prostu ustawiając orientację ekranu.


Dzięki tym wszystkim wbudowanym funkcjom można przekształcić dowolny rozmiar w interaktywny punkt kontaktu z przyszłym klientem w czasie rzeczywistym, jednocześnie tworząc doświadczenia bardziej osobiste, bardziej aktywne i bardziej aktualne.

   
     

Interfejs zarządzania