JRiver- usługa

Usługa JRiverUsługa JRiver
Cena brutto
10,00 zł
Producent: C4i
Przeciętny czas dostawy: 2 dni
Szczegóły produktu

Opis

Sprawdź alternatywne rozwiązania: Daphile oraz FooKo

Usługa instalacji dodatkowego oprogramowania na życzenie i wyraźną zgodę konsumenta - bez możliwości odstąpienia od umowy.

Więcej o JRiver znajdziesz w naszym artykule - link


Usługa JRiver
to usługa konfiguracji i instalacji oprogramowania dostępna jedynie w C4i. Usługę można zamówić jedynie przy zakupie mini komputera PC z oferty C4i z systemem Windows i dotyczy urządzeń Minix, GDA(Giada) i Vorke.

W ramach usługi przygotujemy Państwu urządzenie będące high-endowym produktem opartym o oprogramowanie JRiver(wersja Trial 30-dniowa), pełniącym funkcje:

  • Odtwarzacza muzycznego, tj. transportu audio, który przy posiadaniu przetwornika audio DAC cyfrowo-analogowego pozwoli się cieszyć słuchaniem muzyki w najwyższej możliwej jakości z plików flac 24bit/192kHz, obrazów płyt SACD, DSD4, DSD128, DSD256 , DSD512 i wyższych w zależności od możliwości posiadanego DAC'a. 
    (W razie potrzeby istnieje możliwość budowy i skonfigurowania na zamówienie dedykowanego urządzenia opartego na Hypertemrinalu HP z karta Matrix X-Hi, z konwerterem Matrix X SPDIF-2 oraz przetwornikiem X-Sabre PRO lub wersji uproszczonej widocznej na zdjęciu powyżej: GDA F105, Matrix X SPDIF-2 i Matrix X SABRE PRO z torem w standardzie II S.
  • Odtwarzacza wideo niemal wszystkich popularnych formatów w jakości do 4K włącznie (w zależności od specyfikacji urządzenia)
  • Kompletnego urządzenia typu HTPC Media Center - na bazie oprogramowania JRiver(wersja trial)
  • W dalszym ciągu komputera osobistego z dostępem do wszystkich możliwości systemu Windows, w tym zarówno pracy, jak i zabawy w gry lub korzystania z serwisów VOD przez przeglądarkę, włączając wszystkie popularne platformy jak Netflix, Showmax, Amazon Prime, HBO Go, CDA, Tidal Master, Spotify, Deezer i wiele innych.

 

  

Instalowane oprogramowanie JRiver to niezwykle zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych audio, wideo oraz graficznych. Obsługuje wiele formatów audio i oferuje najwyższą jakość odtwarzania muzyki w połączeniu z zewnętrznym przetwornikiem DAC USB. JRiver pozwoli cieszyć się odsłuchem pików Hi-Res standardzie DSD, SACD czy flac, co zadowoli nawet najbardziej wymagającego audiofila. Ogromnymi zaletami JRiver jest bardzo łatwa konfiguracja, ustawienia kodeków czy filtrów, w tym również dla DSD oraz łatwość otagowania i tworzenia rozbudowanej biblioteki muzyki z okładkami. Interfejs świetnie również połączy nasze biblioteki z dostępem do Tidal, Spotify czy innychy serwisów muzycznych on-line.

Nową funkcją JRiver jest rozbudowana funkcjonalność obsługa plików wideo z możliwością odtworzenia oraz wypuszczenia, w zależności od specyfikacji urządzenia bazowego, kontentu 4K 30Hz lub nawet 4K 60Hz z dzwiękiem wielokanałowym DTS-HD lub Dolby True HD max. 5.1 lub x.1.  JRiver posiada również obsługę serwisów streamingowych, jak Netflix czy YouTube czy niemal każdego formatu wideo z obrazami DVD i Blu-Ray z pełnym menu nawigacyjnym włącznie. Posiada również wsparcie DVB-T

Świetną funkcjonalnością jest widok Theater View, czyniący interfejs JRiver pełnoprawnym kombajnem multimedialnym HTPC.  JRiver ponadto wspiera wielostrefowość i zdalne sterowanie jednym bądź większą ilością playerów z interfejsu web lub telefonu/tabletu Android lub iOS. Posiada wsparcie AirPlay. W razie problemów świetną renomą cieszy się forum dla użytkowników i developerów


Pełna licencja JRiver wiążę się z kosztem min. 59.98 USD. Więcej informacji o kosztach pełnej wersji na stronie JRiver. Znajdą też tu Państwo więcej aktualnych informacji o możliwościach oprogramowania - https://jriver.com/

Więcej o usłudze w artykule Czy słyszałeś o jriver?
Ponadto, na wybrane przetworniki DAC z oferty C4i, w tym min. Matrix New Mini-i, Mini-i Pro 2, Mini-i Pro 2s, HPA-2 ClassicMatrix Quattro II Advanced, flagowy X-Sabre Pro lub AMI Musik DS5, przy zakupie mini komputera Windows z usługą JRiver możliwy rabat do 100 zł brutto. Zapytaj na [email protected]

DAC

 

Sprzęt

Urządzenie

Minix Neo

Z83-4 
GDA F210 BY460 

GDA F105D

BQ200 60GB
GDA VM-23

Vorke

V2 Plus
Procesor Intel Atom Z 8300 Intel Atom Z8350 Intel Atom N3450 i5-7200U
RAM/dysk 4GB/32GB eMMc 4GB/64GB eMMc  6GB/60GB SSD 4GB/32GB eMMC 8GB/128GB SSD
System Win10 Home w cenie  Win 10 Pro dopłata 85 zł Win10 Pro w cenie Win 10 Pro dopłata 85 zł
Sterowanie

mysz/klawiatura USB bezprzewodowa 3D, strona web JRiver Control Panel, Gizmo (Android), JRemote(iOS)

Zdalne sterowanie Windows - więcej

Wyjścia wideo

HDMI [email protected]

mini DP [email protected]

HDMI [email protected]

VGA

HDMI [email protected]

VGA

DP [email protected]

 HDMI [email protected]

DP 1.2  [email protected]

 HDMI 1.4b  [email protected]
Porty USB 3x USB 2.0
1x USB 3.0
3x USB 2.0
1x USB 3.0
3x USB 2.0
3x USB 3.0
2x USB 2.0
2x USB 3.0
2x USB 2.0
2x USB 3.0
1x USB C 3.1 (1)
Proponowany DAC Matrix mini i Pro 2S, Matrix X Sabre PRO, Matrix M-stage HPA 3U+, Matrix MHPA-2C Classic
Rabat dla zakupu mini PC razem z DAC z ofery C4i  100 zł