DVDO Tile - system prezentacyjny

DVDO Tile - system prezentacyjnyDVDO Tile - system prezentacyjny
Cena brutto
4987,00 zł
Producent: DVDO
Przeciętny czas dostawy: 1 dzień
Szczegóły produktu

Opis

Uniwersalny system prezentacyjny do rozwiązań konferencyjnych, edukacyjnych i nie tylko.

Nowy DVDO TILE pozwala na jednoczesne przesyłanie, streamowanie i castowanie dowolnych treści z niemal każdego urządzenia bezprzewodowego na jeden lub dwa wyświetlacze.

Sygnał [email protected] przenosi tylko z wejścia nr 5 oznaczonego jako HDMI Loop Through i wówczas na ekran wyjściowy tylko na wyjściu głównym poda sygnał  [email protected], który będzie nieskalowalny.
W pozostałych przypadkach  5 okien z wejść 1..4 (każde o rozdzielczości do full HD) można skalować i dowolnie umiesczać na ekranie wyjściowym o rozdzielczosci full HD.

Ponadto można castować dowolny materiał: wideo, audio, youtube i obrazy o rozdzielczosći do ful HD z komputerów, telefonów, tabletów w ilości do 4 strumieni naraz lub zrobić kombinację powyższych okien

 

Cechy:

  • Pozwala na przesyłanie do 5 ekranów z urządzeń Windows od wielu użytkowników i z wielu źródeł
  • Obsłuży do 4 streamów wideo Full HD 1080p jednocześnie
  • Tryb moderatora - pozwala na kontrolę i zarządzanie treściami oraz użytkownikami
  • Uniwersalna kompatybilność na równi z urządzeniami iOS, Android, Mac i Windows
  • Możliwość dostosowania prezentacji - zmiana położenie elementów, rozmiarów czy efekt blendowania okien.
   

 

 

      

Ponadto:

  • Prosta konfiguracja - zainstaluj, połącz, zaprezentuj
  • Funkcja wewnętrznego Access Point'u - gdy sieć jest niedostępna lub zablokowana
  • Pełna kontrola audio wszystkich ekranów za pomocą aplikacji TILE
  • Połączenie sieciowe - Ethernet i WiFi
     

 

   

Wiele ekranów od wielu użytkowników
TILE pozwala na jednoczesne wyświetlanie do 5 różnych okien, umożliwiając wielu użytkownikom współdzielenie zawartości ekranów, aplikacji i plików, porównywanie plików wideo i obrazów lub wyświetlanie stron internetowych wraz z prezentacjami, pozwalając na prowadzenie sprawnych i dynamicznych dyskusji przy wygodnej praca zespołowej.

 
     
  Mieszaj kontent z różnych źródeł
System TILE oferuje 5 wejść HDMI, w tym 1 wejście HDMI 2.0a 4K pass through-nieskalowalne, 2 wejścia USB i 2 wyjścia HDMI. Niemal każdy sygnał źródłowy może przechodzić przez TILE, umożliwiając użytkownikom wyświetlanie niemal dowolnej treści z różnych źródeł jednocześnie bez martwienia się o kompatybilność.
     
  Pobierz aplikację DVDO TILE
Zarządzaj swoim materiałami dzięki bezpłatnej i łatwej w obsłudze aplikacji TILE, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, a także na systemy Mac i Windows PC. Wystarczy pobrać aplikację z iTunes, ze Sklepu Google Play lub ze strony producenta i można od razu przesyłać treści przez TILE na podłączony ekran. Użytkownik zarządzający w trybie moderatora może zatwierdzać i umieszczać w kolejce rzucaną treść zanim zostanie wyświetlona na ekranie, oferując niesamowitą funkcjonalność do wykorzystania np w środowiskach edukacyjnych.
     
  Współpracuj z łatwością
TILE jest rekomendowany do pracy w salach konferencyjnych, edukacyjnych, agencjach reklamowych, marketingowych i wielu innych. Upraszcza proces bezprzewodowego łączenia wielu użytkowników z istniejącym systemem wyświetlania. Użytkownicy nie muszą już udostępniać połączenia przewodowego i konfigurować swojego ekranu laptopa-wystarczy wybrać zawartość, którą chcą pokazać grupie i zacząć castować ją na ekran. Ponieważ jednocześnie można wyświetlać do 5 różnych okien, wielu użytkowników może jednocześnie dzielić się pomysłami i prezentacjami, prowadząc do efektywnych i dynamicznych dyskusji.
     
  Zarządzaj dyskusjami grupowymi
Dzięki trybowi Moderatora, TILE zapewnia elastyczność i współpracę, która może stymulować ożywioną i pouczającą dyskusję w szkołach lub obiektach szkoleniowych, a także zapewnia kontrolę niezbędną do prowadzenia wykładu. Profesor lub nauczyciel musi zalogować się do aplikacji TILE, aby rozpocząć sesję, zaprosić innych do przyłączenia się, a następnie zatwierdzić treść, która będzie wyświetlana na ekranie. System jest idealny do prezentowania zadań i projektów, przeglądania aktualnej pracy studenta podczas wykładu lub do dzielenia się pomysłami z klasą w czasie zbliżonym do rzeczywistego - przy jednoczesnym sprawdzaniu ich przez profesora. TILE sprawia, że zajęcia grupowe stają się bardziej rozwijające i twórcze.

Dane Techniczne

Software
- Maksymalna liczba użytkowników udostępniających treści: Nieograniczona
- Maksymalna liczba wyświetlanych okien/ekranów: 5
- Kontrola użytkowników: Nieograniczona
Wejścia
- HDMI (w tym 1 HDMI 2.0a pass through): 5
- USB 2.0: 2
Wyjścia
- HDMI: 2
- SPDIF: 1
Łączność sieciowa
- Bezprzewodowe:  IEEE 802.11 b / g / n / ac
- Przewodowe: Gigabit LAN
Wspierane systemy operacyjne
- PC: Windows 7, 8, 8,1, 10
- Mac: 10,11 (EL Capitan), 10,12 (Sierra) 10,13 (High Sierra)
- IOS: iOS 8+
- Android: 5.0+
Rozdzielczości wejściowe
- VGA, SVGA, SXGA, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p,
Rozdzielczości wyjściowe
- Do 4K 60 Hz
Wymiary
- 330 x 200 x 136 mm
Waga
- 750 gramów (w przybliżeniu)
Certyfikaty
- CE, FCC
Zawartość zestawu
- System DVDO TILE
- Zasilacz uniwersalny
- Kabel zasilający
- Kabel HDMI
- Skrócona instrukcja obsługi w jęz. angielskim