SX EF03

Cena brutto
2800,00 zł
Przeciętny czas dostawy: 2 tygodnie
Szczegóły produktu

Opis

SX EF03 to extender optyczny HDMI, przedłużający zasięg sygnału o rozdzielczości 4K2K@60Hz YUV 4:2:0 na odległość do 60km przy użyciu pojedynczego lub podwójnego światłowodu multi/single mode.

Wysoka prędkość i daleki zasięg transmisji.

  • Obsługa rozdzielczości do 4K2K@60Hz YUV 4:2:0
  • Pasmo do 10,2 Gbps
  • Wsparcie HDCP 2.2 i HDCP 1.4
  • Przedłuża sygnał 4K do max. 60km
  • Automatycznie przesyła dane EDID
  • Wspeiera: LPCM 7.1,Dolby True HD, DTS-HD MAster Auddio
  • Blokowane złącza zasilania
  • Możliwośc montażu powierzchniowego

Specyfikacja techniczna

Temperatura pracy -5 to +35℃(+23 to +95℉)
Wilgotność pracy 5 to 90%RH
Wejście wideo (Transmitter) 1 x HDMI typ A, żeńskie 19-pin
Wyjście wideo (Odbiornik) 1 x HDMI typ A, żeńskie 19-pin
Połączenie Transmitter/Odbiornik Kabel optyczny 1m~60km single / Multimode single / Duplex fiber
Wymagany typ modułu Typ SFP, Single / Multi mode, Single / Duplex fiber (opcjonalnie)
Format wideo 4K2K@60Hz, 1080p@60Hz, 1080i, 720p, 576p, 480p
Format audio LPCM 7.1, Dolby True HD, DTS-HD Master Audio
Wejście HDCP HDCP 2.2, HDCP 1.4
Wyjście HDCP HDCP 1.4
Pobór mocy

Transmitter: Max 3W

Odbiornik: Max 3W

Wymiary (dł. x szer. x gł.)

Transmitter: 96 x 100 x 25mm

Odbiornik: 96 x 100 x 25mm

Waga Netto 475g (Transmitter + Odbiornik)