ISE 2018 oczami C4i

Najciekawsze nowości zaprezentowane na tegorocznych targach Integrated Systems Europe 2018 oczami C4i. Sprawdź najnowsze rozwiązania i produkty Pro AV zaprezentowane podczas tegorocznych targów ISE 2018!

Targi ISE 2018 okazały się największą i najpopularniejszą edycją w 15-letniej już historii targów. Odbyły się ponownie w Amsterdamie w dniach 6-9 lutego.  W rekordowych 15 salach goście mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami i produktami AV w zakresie integracji systemów. Kolejny raz targi ISE potwierdziły swoją czołową pozycję na międzynarodowej mapie targów i okazały się idealnym miejscem zrzeszającym specjalistów Pro AV z całego świata.

W tym roku liczba wystawców wyniosła 1296, z czego 294 wystawców zaprezentowało się na targach ISE po raz pierwszy. Wystawcy zajęli 53 000 m2 powierzchni wystawienniczej, która odwiedziło ponad 80 tysięcy gości, w tym reprezentacja C4i.

Chcielibyśmy tym samym zaprezentować Państwu najciekawsze nowości i rozwiązania zaprezentowane podczas tegorocznych targów oraz dostępne w C4i. Ze względu na dużą ilość nowości, relacja z targów publikowana będzie w kilku częściach, ale już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z każdą z nich!

Zapraszamy!

hdctvlogo.jpg   Shenzhen HDCVT Technology to szybko rozwijająca się firma posiadająca w swym portfolio głównie proste i uniwersalne urządzenia konsumenckie. Producent konsekwentnie oferuje coraz więcej zaawansowanych rozwiązań przemysłowych rozwijając swój dział projektowy i nawiązując współpracę z czołowymi producentami AV na świecie min. w ramach platformy SDVoE www.sdvoe.org. Obecnie oferta HDCVT to jedne z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez C4i. Wszystkie dostępne z magazynu można znaleźć tutaj HDCVT. Przy okazji targów ISE producent miał przyjemność zaprezentować kilka niezwykle obiecujących rozwiązań ProAV.
     
     
     
     
     

 HBT B70, HBT B100

Następcy popularnych extenderów HDbaseT - HBT E70 i HBT E100
     

 

   

HBT B70
HBT
B100

 
Extendery przenoszą pełne pasmo HDMI 18Gb/s ([email protected], RGB:4:4:4) z HDR10 zgodnie z HDbaseT 2.0 na odległości odpowiednio 70 i 100m.  Ponadto, audio cyfrowe, RS 232, PoC i IR. Ponadto, wersja na HBT-B100 posiada złącze Ethernet. Wspólne dane techniczne:
Zgodność z HDMI    HDMI 2.0
Zgodność z HDCP   HDCP2.2
Pasmo przenoszenia   18Gb/s
Obsługiwane rozdzielczości   do [email protected]/60Hz(4:4:4), [email protected], [email protected], oraz 1080P   [email protected]
Przestrzeń kolorów   RGB, YCbCr 4:4:4, YCbCr 4:2:2
Głębia kolorów   8-bit,10-bit,12-bit
Formaty HDMI audio passthrough  

LPCM 2/5.1/7.1CH, Dolby Digital, DTS 5.1, DolbyDigital+, DolbyTrueHD,DTS X,DTS-HDMasterAudio, DolbyAtmos,

    
 
    
     
     
     

HDV E8100

  Extender HDMI przez IP z kompresją H.264

 

   
   

Umożliwia pełne matrycowanie HDMI z audio przez sieć IP:

 • z natychmiastowym przełączaniem
 • funkcją tworzenia ściany wideo (do 4 odbiorników, możliwość kompensacji bezeli)
 • możliwością uzyskania funkcji multiviewera do 5-ciu okien
 • wsparciem unicast i multicast.

W oparciu o gigabitowy switch LAN otrzymujemy uniwersalne rozwiązanie dla komercyjnych instalacji AV. Zamiast korzystać z kosztownego, tradycyjnego przełączania matryc HDMI, można w łatwy i elastyczny sposób zarządzać wszystkimi źródłami HDMI i urządzeniami wyświetlającymi, korzystając z interfejsu Web czy zintegrowanego systemu kontroli (RS-232, IP). System obsługuje rozdzielczości do FullHD 1080P60Hz(4:4:4) i pracuje w oparciu o kompresję H.264 z możliwością odbioru streamu z każdego źródła choćby na zewnętrznych odbiornikach np. z pomocą VLC. HDV-E8100 w zestawie (dekoder, enkoder) oferowany jest z wygodnymi uszami do rack'a.

    
 
     
    
     
     
     
HDV E50NU  Extender KVM do 50m.
     

 

 

Pozwala przesyłać sygnały wideo HDMI, audio i 2xUSB przez sieć IP na odległość do 50m bez opóźnień, z wykorzystaniem kabla Cat5e/6. Obsługuje standardy HDMI 1.4b i USB 2.0 oraz wspiera dwukierunkową funkcję POC (Power over Cable) umożliwiając zasilanie nadajnika lub odbiornika jednym zasilaczem 12V/1A. Jest to idealny produkt dla prostych i wymagających niezawodności instalacji KVM.

Dostępna też wersja na 100m.

Zgodność z HDMI  HDMI 1.4b
Zgodność z HDCP HDCP 1.4
Zgodność z USB USB 2.0
Maksymalny dystans
[email protected] 24-bit color do 50m
Rozdzielczości obsługiwane 720x576p50, 720x480p60, 640x480p60/75, 800x600p60/75, 1024x768p60/75, 1280x1024p60, 1680x1050p60, 1280x720p25/30/50/60, 1920x1080p25/30/50/60
Głębia kolorów 8-bit
Formaty HDMI audio
(Passthrough)
LPCM 2/5.1/7.1CH, Dolby Digital, DTS 5.1, Dolby Digital+
    
 
    
     
     
     
HDV-S41SL Bezszwowy przełącznik SDI 4x1 ze skalerem
     

 

  Oferuje wysokiej jakości bezszwowe przełączanie pomiędzy czterema cyfrowymi sygnałami źródłowymi SDI / HD-SDI / 3G-SDI i skalowanie na wyjściu do HD-SDI lub 3G-SDI. Urządzenie automatycznie identyfikuje sygnał wejściowy, i obsługuje przepustowości do 2,97 Gbps, tj. [email protected] (3G) and [email protected] (HD). i transmisję bezstratną na duże odległości (na wejściu i wyjściu do 300m dla SD, 200m dla HD i 100m dla 3G).  Przełączanie możliwe jest z panelu przedniego lub pilota IR.
    
 
    
     
     
     
HDM B42A Przełącznik matrycowy 4x2 HDMI 2.0 18gb
     

 

  Matryca pozwala na zarządzanie czterema źródłami HDMI na dwóch  wyświetlaczach. Obsługuje sygnały do 4K2K przy 60Hz YCbCr 4:4:4 i HDCP
2.2 (przepustowość 18Gb). Jedno wyjście HDMI obsługuje de-embedding dźwięku na wyjściach optycznych i analogowych L/R, zaś drugie automatycznie skaluje 4K do 1080p. Jest to wygodne rozwiązanie kiedy korzystamy ze źródła 4K, ale nasz telewizor obsługuje maksymalnie 1080p. Matryca pozwala na zarządzanie EDID (16 ustawień). Podstawowe sterowanie jest zaś możliwe z panelu głównego oraz pilota IR.
     
     
    
     
     
     
HDM B44C  Matryca 4x4 HDMI  2.0 18Gb
     

 

  Matryca oferuje obsługę 4×4 HDMI 2.0 i wspiera rozdzielczości do 4K×[email protected] UltraHD YUV4:4:4 oraz cyfrowe formaty audio: LPCM 7.1CH, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus i DTS-HD Master. Pozwala na deembedowanie audio z HDMI - wyjścia cyfrowe Toslink oraz analogowe L/R. Sterowanie można realizować za pomocą dołączonego pilota IR, przez port RS-232 lub panelu przedniego, gdzie znajdziemy deepswitche do zarządzania EDID (16 ustawień).
    
      
   
     
     
 Więcej zdjęć:    
     
 
     
 
     
     
     
     
Pełna oferta urządzeń dostępnych w ofercie C4i - www.c4i.com.pl/HDCVT
 
footer platnosci   Barix to założona w w Szwajcarii w 2001 roku specjalizująca się w nowoczesnych technologiach komunikacyjnych i sterowania w oparciu o protokół IP. Producent jest jedną z największych innowacyjnych firm oferujących profesjonalne rozwiązania przesyłu sygnału audio w systemach interkomowych, przywoławczych, informacyjnych, sterowania czy bezpieczeństwa.

Barix obecnie jest najlepszym na rynku dostawcą rozwiązań do przesyłu audio stereo przez sieć IP lokalną czy internet we wszystkich możliwych protokołach.
    
    
     
     
     
Barix RetailPlayer   Najnowszy odtwarzacz audio over ip - RetailPlayer , dostarczany z gotowym oprogramowaniem i możliwością sterowania z chmury
     
  Zapewnia wygodną i prostą dostawę kontentu muzycznego w wiele miejsc i odtwarzanie muzyki w tle. Sprawdzi się zarówno w dużych instalacjach jak sklepy wielkopowierzchniowe, centra handlowe, linie produkcyjne, hotele, jak i w małych punktach usługowych, siłowniach czy kościołach. Pozwoli na odtwarzanie muzyki z internetu, zarówno ze streamu, jak z plików przygotowanych na serwerze FTP, jako lista m3u.  RetailPlayer zapewnia w 100% zarządzanie wszystkimi playerami przez sieć w ramach wyboru kontentu i regulacji głośności.
    
 
    
     
     
     
Barix AudioPoint 3.0    System AudioPoint 3.0 trzeciej generacji AudioPoint pozwoli dostarczyć użytkownikom końcowym dźwięk w czasie zbliżonym do rzeczywistego w urządzeniach mobilnych za pośrednictwem lokalnego połączenia Wi-Fi.
     
   

 AudioPoint 3.0 oparty jest na zupełnie nowej platformie sprzętowej i umożliwia przesyłanie dźwięku na żywo nawet do 250 klientów na urządzenie. Najnowsza wersja produktu Barix współpracuje z większą liczbą modeli routerów i została zoptymalizowana pod kątem aplikacji dla osób niedosłyszących. AudioPoint może być używany do wielu aplikacji, takich jak podawanie głosu na ekranie digital signage, recepcji firm i usługi tłumaczenia w czasie rzeczywistym na seminariach lub konferencjach. Świetnie sprawdzi się też w muzeach. Użytkownik po instalacji dedykowanej aplikacji na telefonie(Android, iOS) przechodząc koło reklamy lub wystawy będzie słyszał przekaz reklamowy skierowany prosto do odbiorcy tej konkretnej prezentacji.

    
https://www.barix.com/fileadmin/_processed_/csm_ExstreamerM_969f64df6e.png   https://www.barix.com/fileadmin/_processed_/csm_ExstreamerM_969f64df6e.png
    
     
     
     
IPAM400    
     
   

Nowy IPAM400 (OEM) to zaawansowany, wieloformatowy i programowalny moduł audio IP z interfejsem sieciowym, interfejsem USB i szeregowym oraz interfejsem WiFi. Umożliwia strumieniowe przesyłanie oparte na protokole IP i sterowanie. Może być enkoderem i jak i dekoderem zależnie od oprogramowania. Zastosowanie:

 • Urządzenie OEM do dowolnego komercyjnego audio
 • Odbiornik radia internetowego
 • Urządzenia SIP
 • Instalacje transportu publicznego
 • Zintegrowane rozwiązania interkomowe i przywoławcze
 • Urządzenie audio IP z obsługą AES67

 

    
     
     
     
Rozwiązania Redundix   Rozwiązanie poprawiające jakość łącza strumieniowego RTP przy użyciu dwóch równolegle pracujących mechanizmów strumieniowania.
     
  Pierwszym z nich jest zróżnicowany czasowo routing, w którym ten sam strumień audio jest wysyłany dwa razy przez to samo łącze, natychmiast po kodowaniu, a także z opóźnieniem czasowym. Druga ścieżka to rozbieżne trasy, w których dwa strumienie są wysyłane za pomocą oddzielnych sieci. W punkcie odbioru wszystkie strumienie są buforowane i łączone w jeden końcowy "naprawiony" strumień. Redundix firmy Barix pozwoli rozwiązać problemy związane z infrastrukturą sieciową, w tym usterkami, niewiarygodnymi połączeniami lub nawet krótkimi awariami.
     
    
     
     
     

Najpopularniejsze urządzenia Barix w ofercie C4i - www.c4i.com.pl/BARIX

Pełna oferta producenta - www.barix.com

 

Shenzhen FXN   Producent wysokiej klasy urządzeń audio wideo zaprezentował na tegorocznych targach rozwinięcie swojej oferty o kolejne wersje enkoderów HDMI na IP, wspierających jednocześnie funkcje unicast, multicast czy zbudowania ściany wideo. Ponadto poznaliśmy nowe extendery wideo HDBaseT z niezwykle praktyczną funkcją deembedowania sygnałów audio  oraz extendery audio, pozwalające na przesył sygnału audio analogowego lub wielokanałowego 5.1 do 300m z wykorzystaniem kabla sieciowego.
    
     
     
     
SX-AEX01   Extender sygnału audio cyfrowego po skrętce Cat5e/6
     
 

Najnowszy extender SX-AEX01 pozwoli przesłać sygnał cyfrowy audio, optyczny lub koaksjalny po kablu Cat5e/6 na odległość do 300m. Extender wspiera formaty dźwięku wielokanałowego 5.1 - DTS i Dolby Digital, zaś przesył odbywa się bez utraty jakości.  Po złączu S/PDIF extender obsługuje max 96 kHz.
 
   
 
    
     
     
     
SX-EP57    Extender KVM HDMI 4K po IP/Fiber
     
   

SX-EP57 pozwala na przesył HDMI [email protected] 4:2:0, audio , IR i USB w ramach sieci lokalnej LAN (RJ45 lub światłowód). Może być wykorzystany do przesyłu KVM, unicast, multicast czy z wielu źródeł do wielu odbiorników. Posiada też funkcje zbudowania ściany wideo max 8x16, sterowanej przez USB, RS232, IR lub interfejs web.

 

Dostępny również model SX-EX37 bez możliwości deembedowania sygnału audio.

    

 

 

 

Protokoły TCP, UDP, RTSP, RTP, DHCP, IGMP, Multicast, IPV4
Rozdzielczości wideo  [email protected], 1080P/1080i/720P/576P/576i/480P/480i
Formaty audio Stereo 192Kbps
HDCP 2.2
Nadajnik - wejścia 1xHDMI, 1xUSB typ B, 1xaudio analog, 1xaudio SPDIF
Nadajnik - wyjścia 1xRJ45, 1xzłącze optyczne
Odbiornik - wejścia 1xRJ45, 1xzłącze optyczne
Odbiornik - wyjścia  1xHDMI, 1xUSB typ A, 1xaudio analog, 1xaudio SPDIF
   
 
   
     
    
     
     
     
SX-EX44   Extender HDBaseT 4K z funkcją deembedowania audio.
     
   

Extender pozwala na przesył sygnału HDMI 1080p na 100m lub HDMI 4K 60Hz 4:2:0 8bit na 70m. Jest zgodny z HDCP2.2/1.4. i pozwala na przesył sygnałów IR i danych ethernet. Wspiera za standardem HDBaseT funkcję POC - power over cable, zaś sterowanie jest realizowane za pośrednictwem portu RS232. Unikatową cechą jest funkcja deembedowania sygnału audio, analogowego stereo lub cyfrowego 5.1 na złączu koaksjalnym.

    
     
     
     
Pełna oferta urządzeń dostępnych w ofercie C4i - www.c4i.com.pl/FXN

 

 

  

BrighSign jest światowym liderem rynku digital signage dostarczającym najwyższej klasy odtwarzacze z oprogramowaniem, znajdujące zastosowanie w instalacjach na całym świecie. Znany jest z niezawodności i wielofunkcyjnego softwaru zaprojektowanego specjalnie na potrzeby digital signage - BrightAuthor.Nowością ogłoszoną na targach jest wprowadzenie obsługi Dolby Vision i HDR10+ do wielokrotnie nagradzanych odtwarzaczach serii 3. Nowe urządzenia będą oznaczone jako seria 4. Już w 2018 roku w ofercie producenta pojawią się modele
XD234 i XD1034, które zastąpią obecne modele XD Series 3, zaś modele XT244 i XT1144 zastąpią obecną linię XT Series 3. Pozostałe funkcjonalności odtwarzaczy zostaną zachowane.  I tak, j
ak wcześniej, linia XT będzie obsługiwać PoE+, a XT1144 obsługuje wejście HDMI w celu dostarczania telewizji na żywo do punktów końcowych za pośrednictwem kabla HDMI lub przesyłania strumieniowego przez sieć.
     
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Pełna oferta urządzeń Brightsign-  www.brightsign.biz

Interesują Cię odtwarzacze Brightsign? Zapytaj o warunki na [email protected]

 

 
 

  Marka Egreat po kilku latach nieobecności wróciła prezentując serię urządzeń opartych na procesorze HiSilicon firmy Huwaei. Produkty chińskiego producenta z miejsca zdobyły uznanie użytkowników oferując wysokie parametry odtwarzania i rewelacyjne, dopracowane w każdym detalu oprogramowanie. Model A8 jest najnowszym odtwarzaczem spod skrzydeł Egreat'a i jest to jeden z najtańszych odtwarzaczy na rynku z kieszenią HDD.
     
Egreat A8   Najnowszy odtwarzacz multimedialny Android Smart TV Box 4K z kieszenią HDD - Już w sprzedaży!
     
 
 • Odtwarzacz wspiera niemal wszystkie dostępne formaty wideo 2D i 3D oraz najpopularniejsze kodeki. Pozwala również na sprzętowe dekodowanie wideo H.265.
 • Urządzenie posiada pełne wsparcie sygnałów 4K 60Hz Ultra-HD  z HDR, wspiera pliki z 10bitową przestrzenią kolorów.
 • Szybką i wydajną pracę gwarantuje jeden z najwydajniejszych układów na rynku Hi3798CV200 Quad core ARM Cortex-A53 z 2GB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej.
 • Kieszeń 3,5" na dyski HDD do nawet 8TB - przechowywanie multimediów oraz realizacja funkcji NAS
 • Stabilna praca w sieci realizowana jest dzięki gigabitowej karcie sieciowej, WiFi(2,4GHz)  oraz wsparciu Bluetooth.
 • Odtwarzacz multimedialny KODI w wersji 16.1 Vidon XBMC jest preinstalowany fabrycznie
    
 
     
     
     
     

Pełna oferta urządzeń dostępnych w ofercie C4i - www.c4i.com.pl/Egreat

 

 

 

  Marka GIADA należy do JEHE Group, istniejącego od 1999 roku czołowego chińskiego producenta mini PC, komputerów przemysłowych, płyt głównych serwerów oraz oprogramowania. Przy okazji tegorocznych targów ISE producent miał okazję zaprezentować nowe wersje znanych z oferty C4i produktów,  w tym nowe mini PC z procesorem Intel Apollo Lake, procesor ściany wideo 2x1, konfigurowalny kontroler na szynie czy jeden z pierwszych na świecie układów zbudowanych w oparciu o nowy standard firmy Intel - SDM.
     
     
     
    
GDA VM23   Nowy mini PC z CPU Intel Celeron N3340/3450
     
 

Niewielkich rozmiarów lecz bardzo wydajny mini PC - świetny do rozwiązań Digital Signage. Patrząc na możliwości jest to niższy model wersji F105D, który jednak znajdzie zastosowaniu w wielu aplikacjach. GDA VM23 dostępny jest w różnych wersjach różniących się procesorem lub wbudowaną pamięcią RAM. Cechy wspólne:

 • Intel® Apollo Lake CPU N3340/3450
 • Pamięć RAM 2GB/4GB DDR3L
 • Wyjścia wideo 1x DP (4K 60Hz), 1x HDMI (4K 30Hz)
 • Wolny slot 1 x mSATA
 • pamięć wewnętrzna 32GB eMMC
 • 2x USB3.0, 2x USB2.0, 1x RS2321 x RJ45,
 • 1 x M.2 na moduł WiFi/BT
 • Autostart, Wake On Lan, RTV, funkcja JAHC,
 
   
 
Większość urzadzeń JEHE posiada zarządzalną funkcję JAHC niezmiernie istotną dla zastosowań DIGITAL Signage.   JAHC umożliwia; aktywację controlera watchdog timer, automatyczny restart po przyłożeniu zasilania , zarzadzanie zegarem czasu rzeczywistego RTC,  sterowanie IR,  funcję wakup on LAN.
     
     
     
GDA G302    Bliźniaczy do G330, procesor ściany wideo 2x1 z wbudowanym CPU i3.
     
   

Pozwala na zbudowanie małej ściany wideo 2x1, dzięki wyposażeniu w 2 wyjścia wideo Display Port i 1 złącze HDMI.

 • Intel®Core i3 5010U
 • Slot RAM 2 x SO DIMM DDR3L 1600MHz z możliwością rozbudowy do16GB
 • Wyjśćie wideo 2 x DP oraz 1 x HDMI (oba 2560x1600 60Hz)
 • 1 x 2.5" SATA, 1 x mSATA
 • 2 x USB3.0, 2 x USB3.0, 1 x RS232
 • 1 x RJ45, 1 x Mini-PCIe na moduł WiFi/BT/3G/4G,
 • 1 x slot SIM
 
   
 
     
     
     
     
GDA AS20   Przemysłowy mini PC Intel Atom E3815 na szynę DIN
     
   
 • Intel®Atom E3815 CPU
 • pamięć 1x SO-DIMM DDR3L-1067MHz, max do8 GB
 • Zintegrowany moduł GPU HD Graphics
 • wyjście wideo 1 x  VGA lub DVI zależnie od wersji
 • Sloty 1 x  SATA, 1 x  mSATA
 • 1xUSB3.0, 5x USB2.0,  6xRS232/RS422/RS485
 • 2 x RJ45,  1 x Mini - PCIe do podłączenia modułu  WiFi /BT/3G/4G, 1 x SIM Slot
 • do 6 portów COM zgodnych z Rich Serial Port Connectivity
 
   Karta katalogowa - PDF
 
    
     
     
     
SDM-7300U   Jeden z pierwszych układów zgodnych ze standardem Intel® Smart Display Module (Intel® SDM)
     
 

W erze Digital Signage wyświetlaczom stawiane są coraz wyższe wymagania. Poza jakością obrazu konkurencyjny wyświetlacz musi być cienki i energooszczędny, co ułatwia integrację i zmniejsza kosztu. Firma Intel® wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziła standard Intel® Smart Display Module (Intel® SDM), który pozwala uzyskać zintegrowane rozwiązania z komputerami czy odtwarzaczami wbudowanymi w ekrany.

System Intel® SDM dostępny jest w dwóch wariantach -  mniejszym SDM Small (Intel® SDM-S) i większym Intel® SDM Large (Intel® SDM-L). Pominięcie obudowy  pozwala zintegrować  urządzenia z wizualnymi aplikacjami IoT, takimi jak ekrany kiosków, ekrany gościnne czy punkty sprzedaży, które wymagają minimalnej przestrzeni i maksymalnej wydajności. Moduł SDM oparty jest na łączności PCIe i możemy go umieścić w kompatybilnym wyświetlaczu uzyskując pełne rozwiązanie all-in-one. Więcej o Intel® SDM.

Giada jako jeden z pierwszych producentów na świecie zaoferowała moduły zgodne z SDM, w tym min. model SM-7300U (SDM-L) z CPU Intel i3-7300U(2,6GHz do max. 3,50GHz) wspierający 4K. Moduł zawiera szybką łączność PCIe z niestandardową płytką gniazda I/O, która eliminuje potrzebę zewnętrznych wejść/wyjść.

Dostępny też jest moduł SDM-S na CPU Intel CherryTrail Z8350.

  

 

 

  

 

   

 

     
     

Pełna oferta urządzeń dostępnych w ofercie C4i - www.c4i.com.pl/GDA

  


 

Firma IDK Corporation jest  liderem branży ProAV w Japonii od ponad 25 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń Audio Wideo znajdujących zastosowanie w obiektach edukacyjnych, salach konferencyjnych, rozwiązaniach digital signage czy centrach sterowania np. ruchem. 

Flagowym rozwiązaniem oferowanym przez firmę IDK jest oparty na platformie SDVoE system IP-NINJAR. Jest to jedna z pierwszych dostępnych na rynku kompletnych, tak rozbudowanych i dopracowanych platform dystrybucji sygnału AV po IP wspierających przesył 4K 60Hz bez opóźnień i kompresji w oparciu o sieć i swtich 10G, jak np. prezentowany na ISE NetGear M4300-96x, wyposażony w 48 portów z możliwością podłączenia obok RJ45 również złącz Fiber. Niebywała zaletą systemu jest świetne oprogramowanie producenta, pozwalające na prostą, szybką i intuicyjną konfigurację.

Więcej o SDVoE znajdziesz w ubiegłorocznej relacji oraz na oficjalnej stronie  platformy www.sdvoe.org

    
 

Podstawowe możliwości systemu IP-NINJAR zgodne z możliwościami SDVoE:

 • Przełączanie w czasie rzeczywistym pomiędzy wieloma źródłami 4K/UHD 4:4:4
 • Możliwość skomponowania ściany wideo czy uzyskania opcji multiviewera
 • Przesyłanie nieskompresowanego wideo (piksel-piksel) z zerową latencją
 • Nieograniczone możliwości skalowania i konfiguracji wejść/wyjść.
 • Obsługa HDMI 2.0 i HDCP 1.4 / 2.2
 • Obsługa GbE, RS-232C i TCP / IP
 • Funkcja KVM
 • Funkcja przesyłu audio w ramach protokołu DANTE

 

Zalety sytemu:

 • Łatwa integracja z ramach istniejących sieci IP
 • Oszczędność kosztów dzięki zastąpieniu przełączników AV przełącznikami IP
 • Dystrybucja nieskończonej ilości urządzeń źródłowych na dowolną liczbę urządzeń odbiorczych
 • Szybka i łatwa instalacja
 • Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie sterujące.
 

 Zastosowanie:

 • Systemy monitorowania i pomieszczenia kontrolne
 • Biznes: sale konferencyjne
 • Szpitale: prezentowanie i monitoring zabiegów medycznych
 • Obiekty handlowe: Digital signage, reklama
 • Instytucje edukacyjne: sympozja, prezentacje, interaktywne wykłady

 

    
     
 


   
     
 
   
     
     
     
DDC03-UHD   Emulator EDID 4K 60Hz HDCP 2.2 z funkcją repeater'a HDMI 2.0
     
 

Pozwoli rozwiązać problemy związane z błędną wymianą informacji EDID pomiędzy urządzeniami. Zawiera wbudowany, zaprogramowany EDID, aby umożliwić stabilne połącznie pomiędzy pomiędzy źródłem, a wyświetlaczem. Posiada również wbudowany repeater umożliwiając transmisję wideo na duże odległości z wykorzystaniem kabla HDMI.

Pozostałe EDID managery z oferty C4i - tutaj

    
 
    
     
     
     
HDC-TH 101/201/401    Extendery HDBaseT z rozdzielaczem i wyjściem HDMI Loop
     
   

HDC-TH401 IDK to nadajnik HDBaseT, który umożliwia rozdzielenie 1 źródła HDMI na 4 wyjścia HDBaseT i wspiera przesył na odległość max. 60m Obsługuje pełne pasmo 1080p oraz QWXGA . Posiada lokalny port wyjściowy HDMI Loop, a także możliwość deembedowania dźwięku analogowego z gniazda RCA z tyłu urządzenia.

Dostępny w wersjach z jednym, dwoma i czterema wyjściami HDBaseT.

    
 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.c4i.com.pl/images/stories/Artykuly/2018/ISE_2018/Cz1/logo_pmd.gif   Oferta urządzeń z serii PMD zawiera wiele produktów wysokiej jakości o zróżnicowanym zastosowaniu.

Od dłuższego czasu w ofercie C4i dostępne są min. extendery optyczne PMD. Na targach ISE 2018 z kolei premierę miał najnowszy model 4K HDMI 2.0 Beam Box oferujący przesył sygnału 4K 60Hz ze źródła HDMI 2.0 z HDCP 2.2 na odległość nawet 200m po kablu światłowodowym.
     
  Extender wymaga użycia pojedynczego światłowodu wielomodowego ze złączem SC. Podstawowe cechy:
 • Obsługa rozdzielczości do 4K (3840 x 2160) @ 60 Hz
 • Standard HDMI 2.0
 • HDCP 2.2
 • Przedłuża sygnał 4K do max. 200 metrów
 • Przesyłane są sygnał TMDS video i dane EDID
 • Obsługuje HDMI 1.4 (* ARC / kanał Ethernet nie są obsługiwane)
 • Zgodność z HDCP
 • Brak wsparcia CEC oraz HEAC

 Extender już dostępny na zamówienie w ofercie C4i!

 

Dostępna jest również wersja extendera współpracująca ze źródłami 4K Display Port - 4K DP-Beam Box 1.2

 

     
     
     
     

Pozostałe extendery optyczne w ofercie C4i - tutaj 
  

Już niedługo kolejna część relacji z targów ISE. Zapraszamy!

 
 
 

Chcesz nawiązać długofalową współpracę i otrzymać upusty dla integratorów systemów? Napisz! Obiecujemy przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę.

 
 
 
 

Zapisz się na Newsletter lub polub nasze profile w mediach społecznościowych, a będzie regularnie otrzymywał informacje o nowościach w ofercie C4i i promocjach!

 
       
     
Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia cyfrowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Bogate portfolio oferowanych produktów, ponad 10 letnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

 

www.c4i.com.pl
C4i Consultants for Industry
[email protected]
[email protected]

Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03