Wyjątkowo wybiórcza relacja ISE 2019

Widoczna na powyższym zdjęciu rzeźba projekcyjna przedstawiająca Światowida witała gości na tegorocznych targach Integrated Systems Europe 2019 w Amsterdamie w dniach 5-8 lutego. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu najciekawsze nowości z oferty dostawców C4i zaprezentowane na targach. Większość urządzeń można w C4i uzyskując pełne wsparcie techniczne, gwarancję oraz atrakcyjne warunki handlowe zostając naszym partnerem handlowym. Poznaj najnowsze rozwiązania i produkty Pro AV i zastosuj je w swoim projekcie! Więcej ciekawych rozwiązań...Targi ISE 2019 po raz kolejny okazały się największą i najpopularniejszą edycją w 16-letniej już historii targów. Symbolem targów była projekcyjna dookólna wideo rzeźba w 3 wymiarach przedstawiająca Światowida.  W 15 halach rekordowa liczba 81 000 odwiedzających zapoznała się z najnowszymi technologiami, rozwiązaniami i produktami AV w zakresie integracji systemów prezentowanymi przez 1500 wystawców z całego świata. Kolejny raz targi ISE potwierdziły swoją czołową pozycję na międzynarodowej mapie targów i okazały się idealnym miejscem zrzeszającym specjalistów Pro AV z całego świata.  Chcielibyśmy zaprezentować Państwu tylko wybrane najciekawsze nowości i rozwiązania zaprezentowane podczas tegorocznych targów oraz dostępne obecnie lub w niedalekiej przyszłości w C4i. Zapraszamy! DSC 0007 cianal LG 20190205 134654 HDR

Ściana wideo w interesującym kształcie  zbudowana z telewizorów LG

 hdctvlogo.jpg   Shenzhen HDCVT Technology to wiodący, chiński producent unikalnych i innowacyjnych rozwiązań audio video: spliterów, konwerterów, przełączników, matryc, extenderów i konwerterów doskonałej  jakości. Z HDCVT współpracujemy  owocnie już od ponad 7 lat.
     Shenzhen HDCVT Technology posiada w swym portfolio, poza prostymi urządzeniami konsumenckimi, również produkty dla wymagających klientów przemysłowych. Producent konsekwentnie oferuje coraz więcej zaawansowanych rozwiązań przemysłowych rozwijając swój dział projektowy i nawiązując współpracę z czołowymi producentami AV na świecie min. w ramach platformy SDVoE www.sdvoe.org.

Obecnie oferta HDCVT to jedne z najpopularniejszych rozwiązań oferowanych przez C4i. Wszystkie dostępne z magazynu można znaleźć tutaj HDCVT. Przy okazji targów ISE producent miał przyjemność zaprezentować kilka niezwykle obiecujących rozwiązań ProAV.
DSC 0013 HDCVT

  DSC 0012 HDCVT 4k60 Przykładem techniki HDCVT są najwyższej klasy extendery HDMI [email protected] 4:4:4 w technice IP w sieci 10Gb w technice SDVoA. Przenoszą sygnał wideo o pełnych parametrach 18Gb/s z minimalną kompresją audio, bez opóźnień w sieci 10G.

Firma wypuściła dwa modele HDV-EB100CC oraz tańszą wersję HDV-EB100CC. Zastosowano ultralekką kompresję w efekcie dającą sygnał bezstratny dla większości formatów, embedowanie i deembedowanie audio, downmixing jak funkcje ściany wideo z kompensacją bezeli. Urządzenia współpracują z typowymi switchami np. Cisco z funkcją IGMP . Sprowadzane wyłączeni na indywidualne zamówienie.

     Niezwykle przydatny i niedrogi extender o najwyższych parametrach - HDV-BE50 to extender [email protected] (4:4:4) z HDMI 2.0 na CAT6 z IR, HDR, cyfrowo i  bez kompresji na 50m, zastępuje wcześniejsze bardzo popularne, budżetowe extendery na 50m:

 

Cena tylko 549 zł brutto za zestaw

HDCVT 4k 50m extender

     HDM-B88 - Zaawansowana matryca 8x8 HDMI 2.0 z 8 wyjściami zdeembedowanego audio.

Dostępna w II kwartale 2019 r. w cenie 4999 zł brutto

  HDM B88 1
     Podobnie jak dostępne w C4i rozdzielacze GMX SP-5002IZ, GMX SP-5004IZ firma HDCVT wypuszcza na rynek rozdzielacze podające na wyjściu jednocześnie sygnały [email protected] z HDR, HDCP2.2 i full HD z HDCP 1.4 zależnie od przyłączonych do wyjść odbiorników sygnału.

Nowe rozdzielacze HDMI skalujące to:

Niezwykle przydatne rozdzielacze w instalacjach AV, które uwzględniają niekompatybilności rozdzielczości i HDCP.

 

HDV B14SA 2HDV B12SA 6

 

 

   
Pełna oferta urządzeń HDCVT dostępnych w C4i - www.c4i.com.pl/HDCVT

 

 
Ezcast logo

 

ezcast

     
Quattro - system prezentacji bezprzewodowej   Jeśli szukasz tańszego zamiennika Barco Clickshare z rozdzielczością [email protected] i mniejszą kompresją zastosuj

QUATTRO... dedykowane rozwiązanie do biura.

Znakomity bezprzewodowy system prezentacyjny HDMI dla zastosowań korporacyjnych.  Chcesz mieć lepsze rozwiązania niż ma konkurencja? Zadzwoń! -  wypożyczymy lub umówimy się na prezentację i szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie.   

EZCast- to producent zaawansowanych urządzeń dla firm i konsumentów do przesyłu bezprzewodowego wideo i audio, w tym m.in. do przesyłania ekranów telefonów i tabletów w dowolnym systemie operacyjnym na duży ekran. Flagowym modele producenta jest system QUATTRO. W tym roku producent zaprezentował na ISE 2019 dwa nowe urządzenia. Pierwszym jest EZCast Pro II przesyłający obrazy 4k nie tylko na jeden obraz, ale jednocześnie na kilka odbiorników. 

Poza tym EZCast Pro II pozwala na strumieniowanie i odtwarzanie multimediów z urządzenia mobilnego lub komputera na ekranie telewizora w jakości 4K 30Hz. Wyposażony jest w CPU 1GHz, 1GB RAM DDR3, Wi-Fi 802.11ac 2,4/5GHz, posiada wsparcie AirView, funkcję Multiview do 4 urządzeń, Miracast, DLNA i Airplay i współpracuje z Android, IOS, MacOS, Chrome OS oraz WindowsEZCast Pro II

   EZCast wypuścił również nowy nadajnik do systemu QUATTRO - QUATTRO mini do przesyłu sygnałów HDMI bezprzewodowo. Nowy nadajnik zaopatrzony jest w power bank - tj. baterię pozwalającą podłączyć tylko wejście nadajnika do HDMI bez użycia portu USB, Uzupełnia on absolutny nr 1 tego producenta urządzenie Quattro pod przesyłające w bardzo dobrej jakości obraz 4k od kilkudziesięciu użytkowników z różnymi systemami operacyjnymi.   20190205 130018

 

footer platnosci    
   
DSC 0026 BMD Atem   Firmy BlackMagic Design nie trzeba szerzej przedstawiać - australijski producent jest jednym z liderów na rynku urządzeń do broadcastu. Wśród wielu ciekawych nowych urządzeń i kamer Blackmagic polecamy ATEM Television Studio Pro HD.

T
o zaawansowany kontroler do reżyserii eventów, przełącznik produkcyjny stworzony dla broadcasterów i specjalistów AV. Został zaprojektowany w oparciu o flagowy model ATEM Television Studio HD. Podobnie jak poprzednik zawiera 4 wejścia SDI oraz 4 wejścia HDMI z re-sync na każdym z nich (w sumie 8 wejść), 4 wyjścia z dodatkowymi wyjściem referencyjnym, programowym, AUX i MultiView po jednym dla SDI i HDMI (w sumie 8wyjść). Urządzenie obsługuje rozdzielczości NTSC/PAL, 720p, 1080i i 1080p. ATEM Television Studio Pro HD nadaje się do  pełnej reżyserii niedużego eventu i ma bardzo atrakcyjną cenę.
   

indeks

  Kramer Electronics  to producent najbardziej zaawansowanych urządzeń AV, wyjątkowo przydatnych w instalacjach, jak ten nowatorski zestaw, który prześle sygnał przez skrętkę lub dowolną parę przewodów na 600m. Pamiętajmy, że taki dystans to dotychczas to był domena tylko przesyłu optycznego. Na dzisiaj to jedyne i unikalne w swoim rodzaju urządzenie przesyłające sygnał (full HD) na 600m po miedzi zwykłą skrętką (nie musi być kabel LAN).

 

TP 752TR

 

Extender na 600m sygnału full HD VGA i HDMI dowolną parą przewodów, może być skrętka.

TP-752T TP-752R (znany pod nazwą 576, 575)
Cena za komplet 4960 zł netto, aktualnie dostępny w promocji 3998 zł netto. 

Zobacz film ZT o tym urządzeniu   
https://www.c4i.com.pl/images/banners/Giadalogo.png

  Giada to wiodący producent niezawodnych urządzeń do Digital Signage, ścian wideo, mini PC, płyt głównych i  260OBS. Wiele urządzeń marki Giada pracuje w Polsce w instalacjach przemysłowych.
     
 Giada DM6 1   To niewielkich rozmiarów, zaawansowany mini PC w podobnej obudowie jak popularny F105D. Posiada zainstalowany procesor AMD Ryzen i 4 wyjścia HDMI [email protected]  Karta graficzna to GPU Radeon 1.1 GHz, która pozwala utworzyć ścianę wideo do 4 monitorów HDMI. Giada GDA DM6 to alternatywa dla droższego i popularnego wśród naszych klientów G330. Aby otrzymać gotowy produkt należy zainstalować pamięć RAM do 32GB i storage mSATA(max. 512GB) wraz z systemem np. Windows.

Giada GDA DM6 to najtańszy sposób aby zbudować ścianę wideo, gdzie każdy z monitorów może wyświetlać [email protected]!
    
Adder logo  

Firma Adder to producent cenionych na rynku extenderów KVM ze wsparciem rozdzielczości 4k z unikalnym, opatentowanym sposobem przesyłu przez IP z niewielką kompresją. Adder oferuje w większości markowe i niezawodne extendery po IP przez kabel Cat lub optykę w tym m.in Infinity FX. Obecnie sztandarowym produktem jest przedstawiony niżej KVM [email protected] Infinity 4000.

     

AdderLink Infinity 4000

alifdual_q1_0.jpg_product

  Extender KVM - zestaw nadajnik + odbiornik. Przesyła 2x wideo DP [email protected], audio analogowe dwukierunkowo oraz USB2.0 i RS232 przez pojedyncze łącze światłowodowe. Działa również w sieci 1Gb i 10Gb. Złącze SFP Single mode/Multi mode. Maksymalny zasięg - 500 m (multi mode) lub 10 km (single mode).

Do pobrania broszura informacyjna Infinity4000
   
     
Matrox Maevex 6120 Dual 4j
enterprise Encoder Appliance

Matrox Maevex 6120 - Podwójny enkoder 4K

  Czołowy producent kart przechwytujących i urządzeń do streamingu zaprezentował interesujący, dwukanałowy enkoder i grabber HDMI 4K w jednym. Maevex 6120 wspiera protokoły UDP, RTSP, RTCP, RTP, SRT, RTMP, MPEG2.TS, posiada dwa wyjścia HDMI pass through, jedno wyjście DP 1.1, RS232, 1Gb Ethernet, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, zaś sterowanie jest możliwe z panelu lub przez IP.   
INTRISING Network  

Intrising Network- tajwański producent osprzętu sieciowego, który ściśle kooperuje z naszym długoletnim partnerem, firmą Gomax Electronics, oferując rozwiązania extenderów HDMI 4k z HDR przez IP w w sieci 10G bez utraty jakości. Extendery są w wersji 10G oraz 1GB Ethernet. Firma Gomax to specjalista z zakresu extenderów, Intrising oferuje zaś rutery i switche sieciowe, w tym przypadku dedykowane do extenderów. Producenci wpisują się tym samym w aktualny trend na rynku AV, gdzie wszystkie sygnały przesyłamy po IP.

     

Wkrótce w ofercie C4i kompletny zestaw matrycowy prze IP.


DSC 0004 Intrising

   DSC 0001 IntrisingHDMI 2.0 over IP przez 10GB. Zestaw nadajnik i odbiornik do przesyłu [email protected] przez IP plus switch 10G S2000. Zestaw nadajnik i odbiornik. Urządzenia posiadają 3 letnią  gwarancji.


 
   
footer platnosci  

Barix to firma założona w Szwajcarii w 2001 roku specjalizująca się w nowoczesnych technologiach komunikacyjnych i sterowania w oparciu o protokół IP. Jest to jedna z największych, innowacyjnych firm oferujących profesjonalne rozwiązania przesyłu sygnału audio w systemach interkomowych, przywoławczych, informacyjnych, sterowania czy bezpieczeństwa.

Barix obecnie jest najlepszym na rynku dostawcą rozwiązań do przesyłu audio stereo przez sieć IP lokalną czy internet we wszystkich możliwych protokołach.

     

 

Audio Point 3.0

Barix AudioPoint 3.0
 

AudioPoint 3.0 jest rozwiązaniem opartym na zupełnie nowej platformie sprzętowej firmy Barix, które pozwala przesyłać dźwięk w sieci WiFi do telefonów i tabletów na żywo do aż 250 użytkowników jako unicast stream. Rozwiązanie zapewnia przesył jednego kanału dźwięku na urządzenia odbiorcze jak telefon, tablet z możliwością wyboru interesującego nas streamu z listy dostępnej w bezpłatnej aplikacji na IOS/Android

    
     

BrighSign jest światowym liderem rynku digital signage dostarczającym najwyższej klasy odtwarzacze z oprogramowaniem, znajdujące zastosowanie w instalacjach na całym świecie. Znany jest z niezawodności i wielofunkcyjnego softwaru zaprojektowanego specjalnie na potrzeby digital signage - BrightAuthor w którym tworzymy cały pokaz, layouty, strefy itp.

Brightsign odświeżył swoją linię odtwarzacz Digital Signage wprowadzając wszystkie urządzenia z serii czwartej: LS4 i HD4 i wycofując ostatecznie poprzednią 3 generację playerów.

     
    Nowością w serii 4 jest zgodność z Dolby Vision i HDR10+. Nowe urządzenia będą oznaczone jako seria 4. Modele XD234 i XD1034, zastąpiły obecne modele XD serii 3, LS424 zastąpił LS423,  zaś modele XT244 i XT1144 zastąpiły jeszcze w ubiegłym roku serię 3 linii XT serii 3.  Tak, jak wcześniej, linia XT będzie obsługiwać PoE+, a XT1144 obsługuje "żywe" wejście HDMI w celu dostarczania telewizji na żywo do punktów końcowych za pośrednictwem kabla HDMI lub przesyłania strumieniowego przez sieć.
   

Pełna oferta urządzeń Brighsign dostępnych w C4i - www.c4i.com.pl/Brightsign
 
   
app-wallinone-1.png_productapp-wallinone-1.png   Jako dostawca playerów Digital Signage, których mamy dość pokaźną ilość oferujemy również dedykowane oprogramowanie Digital Signage - licencje roczne lub dłuższe na pełne i bardzo łatwe zarządzanie kontentem zdalnie w chmurze dostawcy oprogramowania.


Rozwiązania Wallsign, WallinOne czy Wallboard współpracują zarówno z playerami na Androidzie, na Windowsie, Linuxie czy z playerami Brightsign
    
 VDWALL - procesory obrazu i skalery   To czołowy chiński producent procesorów do ściany wideo, w tym głównie do ścian diodowych, ale nie tylko. Bardzo dobra technika i niezawodność na procesorach Farudja.
     

Procesor wideo serii 609 z wejściami: 2xWideo, 1xSDI, 1xHDMI, 1xDVI, 1xVGA. Wyjścia do 8xDVI. Obsługa sygnałów wejściowych [email protected] Możliwość zbudowania ściany wideo 8K2K.

  • wejścia: 4×CVBS, 4×VGA, 4×DVI(HDMI)4×SDI(SD-SDI / HD-SDI / 3G-SDI)
  • Faroudja DCDi - adaptacyjny przeplot odwzorowania ruchu
  • 8 wyjść DVI. Maksymalna rozdzielczość każdego 1920*[email protected]
  • Pojedyncze urządzenie jest w stanie zarządzać 15360 pixelami w poziomie lub 11520 pixelami w pionie dzięki dzieleniu.
  • Szybka i dokładna kalkulacja dzielenia wyjść
 
  • Procesor obrazu Faroudja® Real Color®, 10+ Bit Faroudja® DCDI Cinema Processing,Faroudja® TureLife
  • Zaawansowana technologia przetwarzania obrazu z przeplotem, ruchome obrazy przeskoków
  • Urządzenie wysoko zintegrowane z wieloma zaawansowanymi technologiami przetwarzania obrazu wideo. Mieszane przełączanie bezszwowo wideo, łączenie synchronizacji, nakładanie wielu okien i inne.   

DVDO logo with R black on White

  DVDO to znany amerykański producent jednych z pierwszch na rynku zaawansowanych procesorów do kina domowego. Obecne producent wypuścił na rynek Multiviewer - TILE - tj. kompletne urządzenie do zarządzania spotkaniem firmowym i integracją urządzeń bezprzewodowych i przewodowych.
     
DVDO Tile 4

Uniwersalny system prezentacyjny do rozwiązań konferencyjnych, edukacyjnych i nie tylko. Nowy DVDO TILE pozwala na jednoczesne przesyłanie, streamowanie i castowanie dowolnych treści z niemal każdego urządzenia bezprzewodowego na jeden lub dwa wyświetlacze. TILE do nabycia w C4i
  DVDO Tile 9   

Impulse NB200 firmy WellAV to nowoczesny enkoder.

u1m_1.jpg_product

  Impulse NB200E mpulse NB200E to jednokanałowy enkoder/streamer dla obsługi audio i wideo w ekonomicznej cenie. Wspiera profesjonalne metody enkodowania i streamingu IP żywych sygnałów z kamer, channel insertion,  transmisję na żywo, AD/local program odtwarzanie/streaming, przechwytywanie w formacie ts, odtwarzania lokalnych plików, zdalnego prowadzenia spotkań, digital signage i dużo więcej. Teraz dostępny w C4i!


   

SCP amerykański dostawca wszelkiego  okablowania strukturalnego, przewodów głośnikowych, kabli HDMI 18Gb/s, kabli HD SDI i innych akcesoriów. Firma odświeżyła swoją ofertę konektorów RJ45 o nowe rozwiązania do nabycia w c4i: np. 106A

SCP 106A
 

scp logo

SIMPLY45 Pass Through RJ45 Modular Plug Termination System SCP

     
Okablowanie i akcesoria SCP w ofercie C4i  znajdziesz tutaj
     
 
 

Chcesz nawiązać długofalową współpracę i otrzymać upusty dla integratorów systemów? Napisz! Obiecujemy przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę.

 
 
 
 

Zapisz się na Newsletter lub polub nasze profile w mediach społecznościowych, a będzie regularnie otrzymywał informacje o nowościach w ofercie C4i i promocjach!

 
       

Firma C4i Consultants for Industry specjalizuje się w dystrybucji urządzeń zapewniających współczesnym gospodarstwom domowym dostęp do cyfrowej technologii, multimediów i rozrywki. Reprezentuje w Polsce takie marki, jak HiMedia, Zidoo, Egreat, Giada, Minix, Pipo (Android Smart TV Box i mini PC), Popcorn Hour i innych producentów odtwarzaczy sieciowych, Revo i Scansonic (radia cyfrowe oraz kolumny), Matrix (przetworniki DAC i wzmacniacze słuchawkowe), a także sprzętu dla zastosowań przemysłowych, w tym różnego typu konwerterów formatów wideo i audio, skalerów – procesorów wideo, rozdzielaczy i przełączników oraz matryc, extenderów sygnałów, okablowania, rozwiązań przesyłu sygnału audio wideo przez IP. C4i jest również przedstawicielem takich firm, jak VDWall, Gomax, tvOne, Kramer, BlackmagicDesign, Barix, Brightsign, HDCVT, LAN − producentów zaawansowanych procesorów wideo oraz konwerterów, oraz SCP -Structured Cable Products − producenta okablowania wideo, audio i strukturalnego. Bogate portfolio oferowanych produktów, dziesięcioletnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

Bogate portfolio oferowanych produktów, ponad 10 letnia obecność na rynku oraz zdobyte doświadczenie czynią z pracowników C4i prawdziwych specjalistów w zakresie biznesowego oraz domowego sprzętu audio-wideo.

 

www.c4i.com.pl
C4i Consultants for Industry
[email protected]
[email protected]

Tel. 502 182 601
Tel. 22 398 33 34
Tel. 22 398 78 03