• Jak streamować w wysokiej jakości?

  uh60p       Z każdym rokiem słowo „streaming” zyskuje na popularności. Streamować (strumieniować), czyli transmitować wideo w czasie rzeczywistym, może już dziś każdy. Wystarczy komputer z kamerą internetową lub telefon albo tablet. Przepustowości standardowych łączy internetowych też nie stoi już na przeszkodzie, dzięki czemu transmisję strumieniową prowadzić można nawet z wykorzystaniem internetu mobilnego.

  Więcej...

 • Tile - najnowszy system prezentacji bezprzewodowych

  examples       C4i wprowadza na polski rynek najnowszy system prezentacji bezprzewodowych Tile. Opracowane przez amerykańską firmę DVDO urządzenie wpisuje się w obecne trendy technologiczne zakładające wygodną pracę biurową i korzystanie z systemów BYOD (z ang. Bring Your Own Device) typu Clickshare.

  Więcej...

 • Smart Home bardziej inteligentny - C4i dystrybutorem Global Caché

  zestawienie       Jak stworzyć w domu wygodne i zintegrowane środowisko Internet of Things (IoT)?

  Systemy sterowania inteligentnymi urządzeniami w domu często nie zapewniają wzajemnej współpracy. Odmienne rozwiązania zmuszają użytkownika do stosowania różnych aplikacji i utrudniają obsługę. Z pomocą przychodzi amerykańska firma Global Caché, która od 2002 r. specjalizuje się w rozwiązaniach kontroli, sterowania i komunikacji pomiędzy różnymi sprzętami.

  Więcej...

 • Z1000 - nowy odtwarzacz sieciowy 4K HDD od Zidoo

       

  Zidoo Z1000 to najnowszy odtwarzacz sieciowy plików 4K, a produkty marki Zidoo od lat zaliczane są do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń Android TV Box. Model Z1000 jest idealną alternatywą łączącą serię ekskluzywnych modeli X20 i X20 Pro z popularną linią modeli Z10 i Z9s od Zidoo. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


  Więcej...

 • Zdalne sterowanie Android Smart TV Box

   

                          

  Wykorzystaj smartfon lub tablet jako uniwersalny pilot do Android Smart TV Box!

  Przegląd najlepszych aplikacji mobilnych do sterowania Android TV Boxów

  Więcej...

 • Planujesz zakup telewizora 4K? Uważaj na techniczne pułapki!

        Sprawdź jakie problemy można napotkać przy wymianie starego telewizora na nowy 4K UHD?

  Więcej...

 • Nowości wiosenne C4i

        Beztytuu zmn    

  Poniżej znajdą Państwo wybrane nowości w ofercie C4i. Są to najnowsze propozycje naszych stałych i sprawdzonych dostawców, jak i nowości od nowych firm w naszym portfolio, jak DVDO czy Global Cache, którego zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem.

  Więcej...

 • Zdalne sterowanie KODI XBMC, CoreElec, LibreElec i OpenElec

   

                          

  Wykorzystaj smartfon, tablet jako lub przeglądarkę internetową jako uniwersalny pilot do KODI

  Podane rozwiązania sprawdzą się również przy urządzeniach opartych na oprogramowaniu Linux opartym na KODI tj. CoreElec, LibreElec lub OpenElec.

  Więcej...

 • Nowości stycznia w C4i

        Beztytuu zmn     W bieżącym miesiącu mamy kilka ciekawych urządzeń dla naszych klientów do wykorzystania  w instalacjach A-V. Jesteśmy też w przededniu rozpoczęcia targów ISE 2019 - zapraszamy do kontaktu z nami i umówienia się na pokaz urządzeń wielu naszych dostawców podczas najlepszych w Europie targów dla instalatorów AV: ISE 2019 w dniach 5-8 lutego 2019 w Amsterdamie kontakt: tomasz(at)c4i.com.pl                         

  Więcej...

 • Zidoo Z10 - Najnowszy odtwarzacz sieciowy Android 4K HDR

       

  Zidoo Z10 to najnowszy odtwarzacz Android TV Box 4K, zaliczany do grona najbardziej zaawansowanych i wszechstronnych urządzeń tego typu. Elegancki wygląd idzie w parze z zaawansowaną technologią.


  Więcej...

 • Oferta C4i
  Skalery, konwertery, przełączniki, matryce, splitery, extendery, okablowanie i wiele więcej...  
 • Wyjątkowo wybiórcza relacja ISE 2019
  Widoczna na powyższym zdjęciu rzeźba projekcyjna przedstawiająca Światowida witała gości na tegorocznych targach Integrated Systems Europe 2019 w Amsterdamie w dniach 5-8 lutego. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu najciekawsze nowości z oferty dostawców C4i zaprezentowane na targach. Większość urządzeń można w C4i uzyskując pełne wsparcie techniczne, gwarancję oraz...
 • ISE 2018 oczami C4i
  Najciekawsze nowości zaprezentowane na tegorocznych targach Integrated Systems Europe 2018 oczami C4i. Sprawdź najnowsze rozwiązania i produkty Pro AV zaprezentowane podczas tegorocznych targów ISE 2018!
 • C4i na targach Audio Video Show
  W dniach 17-19 listopada 2017 roku mieliśmy  przyjemność zaprezentować produkty C4i na targach Audio Video Show 2017 w Warszawie, a dokładnie na PGE Stadionie Narodowym w strefie słuchawek. Była to już 20, jubileuszowa edycja największej wystawy sprzętu AV w Polsce oraz drugiej co do wielkości imprezy tego typu w Europie.

Najnowsze produkty

 

Jeszcze się wahasz? Sprawdź komentarze i opinie klientów sklepu C4i!